11 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
FindHotel
5.012 $
Travelocity
1.364
1.364
Η κριτική έγινε: 15 Οκτωβρίου 2020

Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι εξαιρετική. Το δωμάτιο πεντακάθαρο, μεγάλο και με υπέροχη θέα. Οι βόλτες μας στους κήπους, με φόντο το ηλιοβασίλεμα, θα μας μείνουν αξέχαστες. Μα ο πιο σημαντικός παράγοντας για την άνετη διαμονή μας ήταν το προσωπικό. Όλοι οι εργαζόμενοι ήταν πολύ ευγενικοί και πάντα πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν. Είχαμε ό,τι χρειαζόμασταν, πριν ακόμα προλάβουμε να το ζητήσουμε. Τους ευχαριστούμε για όλα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, bkefalas1968
Ο/η Repmgr, Reputation Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ bkefalas1968

Σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας από το ξενοδοχείο μας Aldemar Olympian Village. Μας χαροποίησαν πολύ τα θετικά σας σχόλια και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολάυσατε τις εγκαταστάσεις και υπηρεσίες του ξενοδοχείου μας. Ευελπιστούμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στο σύντομο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2020

Διακοπές 5 αστέρων στην κυριολεξία: τοποθεσία, παροχές, υπηρεσίες, φαγητό, προσωπικό - όλα άψογα! Πρόκειται για μια κορυφαία επιλογή για ξεκούραστες και χαλαρές διακοπές. Μείναμε 5 μέρες και δεν αντιμετωπίσαμε κανένα πρόβλημα. 5star!

Ευχαριστούμε, danielgordon2016
Ο/η Repmgr, Reputation Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ Νίκος Α,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να αναρτήσετε την κριτική σας για το ξενοδοχείο Aldemar Olympian Village.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ενθουσιασμένος από τις υπηρεσίες μας!
Ευχόμαστε να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον και να φανούμε για άλλη μια φορά αντάξιοι των προσδοκιών σας.

Με τιμή,
Tamarova Alina
Aldemar Resorts

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020

Φανταστικό με τεράστιο περιβάλλον χώρο το προσωπικό ήταν εξυπηρετικοτάτοι με πανεμορφη θάλασσα καθώς και μεγάλες πισίνες με μεράκι και ντιζάιν. Όποιος πάει θα περάσει υπεροχα και θα φύγει με τις πιο όμορφες αναμνήσεις

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, chrisandriko
Ο/η Repmgr, Reputation Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ chrisandriko

Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2020

Καθαριότητα στο έπακρον .Πεντακάθαη παραλία ,συγχαρητήρια στα παιδιά της παραλίας .Καλή κουζίνα ωραίες γεύσεις ,φτωχή όμως σε σύγκριση με παλαιότερα χρόνια .Πανέμορφοι κήποι και παραλιακός περίπατος .Πεντακάθαρες πισίνες και πολύ καλή η τοποθέτηση περγκολων στα 500αρια .Δεν χρειάζονται όμως ερωτήσεις από τον μετρ του τύπου:Θα τα φάτε όλα αυτά ;(στον μικρό όταν ζήτησε λίγο καρπούζι ακόμα )Το μπαράκι στην παραλία θα έπρεπε να είναι ανοιχτό τα βραδυα και θα έπρεπε να υπάρχει παγωτό στα snake bar καθ´οτι έπρεπε να πάμε στο mini market για να φάμε παγωτό!Καλοκαιρι είναι ρε παιδιά !!Οπως και ναχει παραμένει ένα ξενοδοχείο που διαφέρει και το αγαπάμε πολύ..!!

1  Ευχαριστούμε, _Dimitris6347
Ο/η Repmgr, Reputation Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ _Dimitris6347

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2020

Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από το προσωπικό. Πάντα πρόθυμοι να βοηθήσουν και να σε υποδεχθούν με χαμόγελο σε οποιοδήποτε τμήμα και αν πας. Το δωμάτιο που μας δόθηκε είχε υπέροχη θέα - πισίνα μπροστά - και ένα μαγευτικό ηλιοβασίλεμα που ο συνδυασμός τους πραγματικά ήταν το κάτι άλλο.
Το φαγητό αρκετά καλό – περιορισμένη ποικιλία (μάλλον λόγω Covid) αλλά πολύ νόστιμο στο κεντρικό εστιατόριο. Θα ήθελα να ξεχωρίσω ιδιαίτερα το Ιταλικό εστιατόριο. Απλά φανταστικά και πεντανόστιμα.
Αυτό που απολαύσαμε πιο πολύ βέβαια ήταν οι ατελείωτες βόλτες με την κοπέλα μου στην παραλία του ξενοδοχείου.
Θα επιστρέψουμε σίγουρα και θα προτείνουμε ανεπιφύλαχτα το συγκρότημα.

2  Ευχαριστούμε, Panagiotis465

Αγαπητέ Panagiotis465