1.341
1.341
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2020

Άψογη φιλοξενία. Προσωπικό εξαιρετικό.
Φανταστικές διακοπές. Ακριβώς επάνω στη θάλασσα με όλες τις παροχές ενός πολυτελούς ξενοδοχείου. Η τοποθεσία και το ηλιοβασίλεμα είναι μοναδικά. Η ασφάλεια λόγω των συνθηκών (Corvid-19) σε υψηλό επίπεδο.

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, lambrosathens16
Ο/η Repmgr, Reputation Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2020

Αγαπητε lambrosathens16

Σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας από το ξενοδοχείο μας Aldemar Olympian Village. Μας χαροποίησαν πολύ τα θετικά σας σχόλια και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολάυσατε τις εγκαταστάσεις και υπηρεσίες του ξενοδοχείου μας. Ευελπιστούμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στο σύντομο μέλλον!

Aldemar Resort

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Παραμένει ένα πολύ καλό ξενοδοχείο, ιδανικό για χαλαρές οικογειακές διακοπές
Το προσωπικό προσπαθει να ικανοποιήσει όλες τις ανάγκες παρά την ιδιαίτερη / περίεργη περίοδο που ζούμε, έτσι κάποιες μικρο ελλείψεις, όπως λίγα καφε / μπαρ για την ττεράστια παραλία, ή έλειψη προσωπικού να σερβίρει στην παραλία συγχωριέται,και για μας παραμένει ένα άριστο ξενοδοχείο

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το Μπανγαλο είναι value for money
Ευχαριστούμε, vt887
Ο/η Repmgr, Reputation Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουλίου 2020

Αγαπητη vt887,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε να υποβάλετε αυτά τα σχόλια για την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας Aldemar Olympian Village.

Η στήριξή σας μας δίνει τη δύναμη να συνεχίσουμε τις προσπάθειές μας ως προς την ικανοποίηση των επισκεπτών, ενώ την ίδια στιγμή οι παρατηρήσεις σας θα ληφθούν σοβαρά υπόψη με σκοπό την βελτίωση των υπηρεσιών μας.

Ζεστές και ηλιόλουστες ημέρες είναι μπροστά και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε στο ξενοδοχείο μας για άλλη μια φορά!

Αφήστε μας να σας προσφέρουμε περισσότερες συναρπαστικές εμπειρίες στo Aldemar Olympian Village , με αυθεντική φιλοξενία και αξέχαστες στιγμές - κάτι που έχουμε προβλέψει για τους ταξιδιώτες μας.

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Με εξαίρεση ίσως την ποικιλία στο μπουφέ είναι ένα μέρος πολύ προσεγμένο με εξαιρετική παραλία αλλά και πισίνες, πολύ ευγενικό προσωπικό και όλες τις προϋποθέσεις για να περάσει κανείς ξεκούραστες και αξέχαστες διακοπές

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, athikonomidou

Αγαπητη athikonomidou,

Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2020

Απίστευτη εμπειρία διακοπών από ένα ξενοδοχείο που όσες φορές και να έχεις πάει θέλεις να ξαναπάς με την ίδια επιθυμία σαν να είναι πρώτη φορά.
Μεγάλα, καθαρά και περιποιημένα δωμάτια. Ατελείωτη παραλία με άμμο. Εξαιρετική θάλασσα χωρίς μεγάλο βάθος ιδανική για παιδιά. Στο πρόγραμμα all inclusive το φαγητό είναι ατελείωτο με μεγάλη ποικιλία και το σημαντικότερο πολύ ποιοτικό. Το προσωπικό πολύ ευγενικό από τις καθαρίστριες μέχρι τους διευθυντές. Μία ομάδα ψυχαγωγίας που υπάρχει οργανώνει διάφορες δραστηριότητες από από το πρωί (π.χ. beach volley, water polo κτλ) μέχρι το βράδυ (κλόουν για παιδιά, disco) που όπως είπα στον επικεφαλής είτε προσποιείται είτε όχι σου δείχνει ξεκάθαρα ότι θέλει να σε κάνει να περάσεις υπέροχα ως επισκέπτης. Το βραδύ τα ποτά μας (Jin tonik, martini sprite, pina colada και χυμός) ήταν δωρεάν και κάθε φορά που τελείωναν ερχόταν μια σερβιτόρα και μας ρωτούσε ευγενικά να θέλουμε να μας φέρει κάτι άλλο. Αν υπολογίσει κανείς όλες τις παροχές που λαμβάνει σε σχέση με το κόστος θα το χαρακτήριζα μια πολύ καλή και συμφέρουσα επιλογή και από οικονομικής άποψης.

1  Ευχαριστούμε, Ch-Rouk
Ο/η Repmgr, Reputation Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2020

Αγαπητε Ch-Rouk

Aldemar Resort

Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020

Τα θετικά πρώτα. Μεγάλα δωμάτια, πολλές ντουλάπες, καλός κλιματισμός. Θέση καλή. Αυτά. Στα αρνητικά τώρα. Θάλασσα με πολύ κύμα και δεν την ευχαριστιέσαι με τίποτα. Δεν φταίει το ξενοδοχείο, αλλά την πουλάει όμως. Πάμε στα χειρότερα. Φαγητό φτωχό και γενικά όχι νόστιμο. Οι σαλάτες του με πολύ μικρή ποικιλία. Τα τυριά του ήταν φέτα και ένα κίτρινο (θυμίζω ότι μιλάμε για 5 αστέρων ξενοδοχείο με αντίστοιχη τιμή). Το προσωπικό είχε μια ψυχρή ευγένεια που σε κρατούσε σε απόσταση και σου δημιουργούσε μια αμηχανία στο να ζητήσεις ακόμα και αυτά που δικαιούσαι. Αποκορύφωμα τα ποτά. Στα περιλαμβανόμενα στο all-inclucive είχαμε ένα κρασί που δεν πίνονταν. Στο μπαρ από επώνυμο ουίσκι είχε Mckenzie. Τα υπόλοιπα ... Φανταστείτε ότι το MARTINI ήταν με χρέωση. Τα κοκτέιλ απαράδεκτα. Άρα κάποιος που θέλει λίγο πιο ποιοτικό βραδινό θα υπολογίσει 50 – 100 ευρώ την ημέρα παραπάνω στο δίκλινο. Συμφωνώ με τα αρνητικά σχόλια του tripadvisor, παρασύρθηκα από τα πολλά θετικά σχόλια που δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό τους, αφού είναι αρκετά γενικά στην περιγραφή τους.

2  Ευχαριστούμε, NICKOLAS_12312
Ο/η Repmgr, Reputation Manager του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουλίου 2020

Αγαπητέ NICKOLAS_12312

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε να δημοσιεύσετε τα σχόλια σας από την πρόσφατη εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας. Πάντα προσπαθούμε να προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση, καθώς ο στόχος μας είναι οι φιλοξενούμενοι μας να απολαμβάνουν την διαμονή τους και να φεύγουν με όμορφες αναμνήσεις.

Λυπούμαστε που το φαγητό που σας προσφέραμε δεν ήταν αντίστοιχο των προσδοκιών σας και ακόμη περισσότερο μας στεναχωρεί το γεγονός που δεν γνωρίζαμε την δυσαρέσκεια σας κατά την διάρκεια της παραμονής στο ξενοδοχείο μας, ώστε να μπορούσαμε να λύσουμε οποιαδήποτε θέματα σας προβλημάτισαν και να κάνουμε την διαμονή σας ευχάριστη.

Επίσης θα θέλαμε να σας γνωστοποιήσουμε ότι μας θλίβει βαθύτατα η εντύπωση που σας δημιουργήθηκε για το προσωπικό, το οποίο έχει πολύ καλή αξιολόγηση με βάση των κριτικών στο TripAdvisor και όχι μόνο.
Μας κάνετε ιδιαίτερα περήφανους με τα καλά σας λόγια για την ποιότητα των δωματίων και την τοποθεσία του ξενοδοχείου.
Ελπίζουμε πραγματικά να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά κοντά μας έτσι ώστε να μπορέσουμε να βελτιώσουμε την γενικότερη εικόνα που αποκομίσατε απο το ξενοδοχείο μας. Σε μια τέτοια περίπτωση θα θέλαμε να επικοινωνήσετε απευθείας μαζί μας στο repmgr@aldemar.gr