Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του TripAdvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.
Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:

“Πολύ καλές διακοπές” 5 από 5 αστέρια
Κριτική για: Aldemar Olympian Village

Οι καλύτερες τιμές για τη διαμονή σας
Εισαγάγετε ημερομηνίες για να βρείτε τις καλύτερες τιμές
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
Αποθήκευση
Προσθέσατε το Aldemar Olympian Village στα Αποθηκευμένα
Aldemar Olympian Village
5.0 από 5 Ξενοδοχείο   |   262 Kifissias Ave | Ilia, Σκαφιδιά, Πύργος 27100, Ελλάδα   |
Ιστοσελίδα Ξενοδοχείου
8 κριτικές για ξενοδοχεία
common_n_hotel_reviews_1bd8 29 χρήσιμες ψήφοι
“Πολύ καλές διακοπές”
5 από 5 αστέρια Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2011

καλό service καλο προσωπικό πολυ ωραίοι χώροι με λίγα λόγια ο ιδανικός προωρισμός για οικογένεια με υψηλό budget.

• Έμεινε: Αύγουστο 2010, ταξίδεψε: με την οικογένεια
    • 3 από 5 αστέρια
1 Ευχαριστούμε, ellitsa
Ο/η pavlosd26, Γενικός Διευθυντής του Aldemar Olympian Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτική, 15 Οκτωβρίου 2015
Αγαπητέ επισκέπτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τη θερμή κριτική σας σχετικά με το ξενοδοχείο και το προσωπικό μας. Αυτά τα σχόλια είναι που μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε τις ατελείωτες προσπάθειές μας προς την ικανοποίηση των πελατών και να βελτιώσουμε περαιτέρω το επίπεδο των υπηρεσιών μας. Αυτή είναι πράγματι η καλύτερη ανταμοιβή για το προσωπικό.

Πιο ηλιόλουστες μέρες είναι μπροστά και θα είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας προσφέρουμε περισσότερες ημέρες ξεκούρασης και διασκέδασης στο Aldemar Olympian Village 5*

Γράψτε μια κριτική

636 κριτικές της κοινότητάς μας

Δείτε κριτικές για:
Σύνοψη βαθμολογίας
    4,5 από 5 αστέρια
    4 από 5 αστέρια
Οι συμβουλές ταξιδιωτών σάς βοηθούν να διαλέξετε το σωστό δωμάτιο.   Συμβουλές για δωμάτια (24)
Ημερομηνία | Βαθμολογία
  • Πρώτα ρωσικά
  • Σλοβακικά στην κορυφή
  • Πρώτα οι τσέχικες
  • Όλα
  • Όλα τα πρόσφατα στα ελληνικά
Πρώτα ελληνικά
Σέρρες, Ελλάδα
Συντελεστής επιπέδου
3 κριτικές
common_n_hotel_reviews_1bd8 6 χρήσιμες ψήφοι
5 από 5 αστέρια Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2011

επιλογη χωρις δευτερη σκεψη, ειναι τοπος για ιδανικες διακοπες ,εχω παει σε πολλα παρομοια ξενοδοχεια αλλα το θεωρα απο τα καλυτερα

• Έμεινε: Ιούνιο 2011, ταξίδεψε: με την οικογένεια

$athens
1 κριτική
common_n_hotel_reviews_1bd8 21 χρήσιμες ψήφοι
2 από 5 αστέρια Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2011

Άθλια καθαριότητα .Απαράδεκτο φαγητό .Ανύπαρκτη εξυπηρέτηση .Σουμιεδες για στρώματα .Τιμές πενταστερου φυσικά ......Και όταν ζητάς τον διευθυντή ,είναι απασχολημένος .Συγχαρητήρια για τον επαγγελματισμό σας!

Έμεινε: Ιούλιο 2011, ταξίδεψε: για εργασία
21 Ευχαριστούμε, _athensMarionp
Αξιότιμε πελάτη,
Αισθανόμαστε την υποχρέωση να σας εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας για τον χρόνο τον οποίο διαθέσατε για να μας γνωστοποιήσετε τις καλοπροαίρετες παρατηρήσεις σας. Διαβάζοντάς τες, διαπιστώνουμε ότι οι προσφερόμενες υπηρεσίες μας κατά την διάρκεια παραμονής σας στο ξενοδοχείο μας δεν ήταν σύμφωνα με τις προσδοκίες σας. Απώτερος σκοπός μας, είναι η συνεχής βελτίωση των υπηρεσιών μας, προς ικανοποίηση των Πολύτιμων Πελατών μας όπως εσείς. Το γεγονός ότι αφιερώσατε μέρος από τον χρόνο σας για να αφήσετε τα σχόλιά σας, υποδεικνύει σε εμάς το ενδιαφέρον σας. Σε μελλοντική διαμονή στο ξενοδοχείο μας, θα θέλαμε να μας δώσετε την ευκαιρία να επιληφθούμε τις λεπτομέρειες της διαμονής σας έτσι ώστε να είναι σύμφωνα με τις προσδοκίες σας. Σας ευχαριστούμε και πάλι, διότι χρησιμοποιήσατε το ξενοδοχείο μας κατά την διάρκεια των διακοπών σας και ελπίζουμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας στο μέλλον.
Με Εκτίμηση,
Αθήνα, Ελλάδα
1 κριτική
common_n_hotel_reviews_1bd8 19 χρήσιμες ψήφοι
2 από 5 αστέρια Η κριτική έγινε: 6 Ιουνίου 2011

Ας αρχίσουμε από τα καλά: καλή θάλασσα, πανέμορφη τοποθεσία.
Άλλα όταν πρόκειται για ένα πεντάστερο ξενοδοχείο περιμένεις:
1) Να μη μυρίζουν τα υδραυλικά της τουαλέτας.
2) Να μην έχουν μούχλα οι πετσέτες του μπάνιου
Και κυρίως:
3) Το φαγητό να μην είναι άνοστο, θυμίζοντας φτηνιάρικο catering τρίτης διαλογής.
4) Να μπορείς να φας σαν άνθρωπος το βράδυ στο εστιατόριο του ξενοδοχείου όταν το ξενοδοχείο έχει πληρωθεί για ημιδιατροφή.
Το τελευταίο είναι ιδιαίτερα εκνευριστικό, όταν μάλιστα υπάρχουν ελευθέρα τραπέζια, αλλά το προσωπικό σε ενημερώνει ότι "είναι κρατημένα"!!! Και επιπλέον σε αφήνουν να τριγυρνάς με ένα μωρό 6 μηνών χωρίς να προθυμοποιείται κανείς να σε βοηθήσει, μέχρι να βαρεθείς και να φύγεις για σουβλάκια. Αυτά συμβαίνουν στη χώρα της φαιδράς πορτοκαλέας... Όταν απευθυνθήκαμε στην υπεύθυνη της υποδοχής μας είπε με μεγάλη φυσικότητα ότι είχε έρθει ένα γκρουπ ιταλών και ότι είχαν κρατήσει τα τραπέζια γι αυτούς!
5) Να λειτουργούν αρχές Ιουνίου τουλάχιστον 2-3 από τα πολυδιαφημιζόμενα στο site του ξενοδοχείου εστιατόρια (και όχι μονό το ιταλικό), ώστε αν είσαι διατεθειμένος να πληρώσεις 100-150 ευρώ για να δειπνήσεις παρότι έχεις ημιδιατροφή, λόγω της κατάστασης που επικρατεί στο κεντρικό εστιατόριο, να έχεις τουλάχιστον τη δυνατότητα να επιλέξεις...
6) Να έχει σίτες στα παράθυρα ώστε να μη σε κατατρώνε τα κουνούπια.

• Έμεινε: Ιούνιο 2011, ταξίδεψε: με την οικογένεια
Αξιότιμε πελάτη,
Με Εκτίμηση,
ηη/μμ/εεεε ηη/μμ/εεεε
Προβολή τιμών
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Σκαφιδιά: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
1.3 χλμ μακριά
Mare Dei Ionian Hotel & Resort
Mare Dei Ionian Hotel & Resort
#3 από 3 για: Σκαφιδιά
4.5 από 5 αστέρια 90 κριτικές
24.8 χλμ μακριά
Grecotel Olympia Riviera Thalasso
Grecotel Olympia Riviera Thalass...
#4 από 9 για: Κυλλήνη
4.0 από 5 αστέρια 206 κριτικές
26.2 χλμ μακριά
Olympia Golden Beach Resort & Spa
Olympia Golden Beach Resort & Sp...
#3 από 9 για: Κυλλήνη
Hotel Brati - Arkoudi
#1 από 2 για: το Βαρθολομιό
4.0 από 5 αστέρια 53 κριτικές
Προβολή τιμών

Aldemar Olympian Village: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Γράψτε μια κριτική Προσθήκη φωτογραφιών

Πρόσθετες πληροφορίες για το Aldemar Olympian Village

Διεύθυνση: 262 Kifissias Ave | Ilia, Σκαφιδιά, Πύργος 27100, Ελλάδα
τηλεφώνου:
Περιοχή: Ελλάδα > Δυτική ελλάδα > Περιοχή Ηλείας > Πύργος > Σκαφιδιά
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Παραλία Γυμναστήριο/Αίθουσα άσκησης Δωρεάν πρωινό Δωρεάν στάθμευση Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Σπα Σουίτες Πισίνα Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι
Στυλ ξενοδοχείου:
Κατατάχθηκε #1 από 3 ξενοδοχεία στον προορισμό Σκαφιδιά
Εύρος τιμών (ανά διανυκτέρευση):
Κατηγορία Ξενοδοχείου:5 αστέρων — Aldemar Olympian Village 5*
Αριθμός δωματίων: 476
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Expedia. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Aldemar Olympian Village με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.
Επίσης γνωστό ως:
Aldemar Olympian Village Hotel Skafidia
Aldemar Olympian Village Skafidia

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;