Olygreg
Τήνος, Ελλάδα

Εξαιρετικό!

Κριτική για: Olia Hotel
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 6 Ιουν 2016
Πολύ ευχαριστημένος από την διαμονή, καθαρό δωμάτιο , άψογη και φιλική εξυπηρέτηση από το προσωπικό. Αξίζει να πάτε με την οικογένεια αλλά και μόνοι σας. Εύκολο παρκάρισμα και πολύ κοντά στο νέο λιμάνι.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
Συμβουλή: Τα μπροστινά δωμάτια βλέπουν στο νέο λιμάνι.
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
4,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα ύπνου
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
291 €
    • Booking.com
    1.3 χλμ. από Olia Hotel
    Τούρλος: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
    Η κριτική έγινε: 12 Οκτωβρίου 2015

Περιμένοντας το επόμενο καράβι, είχαμε 3 ώρες περίπου κενό, και χρειαζόμασταν διαμονή για να ξεκουραστεί και κοιμηθεί η κόρη μας (2 ετών). Το ξενοδοχείο το βρήκαμε τελείως τυχαία τελευταία στιγμή και ήταν πραγματικά μια ευχάριστη έκπληξη. Σε πολύ καλή τοποθεσία, καθαρό και πολύ όμορφα φτιαγμένο. Σίγουρα θα το προτιμήσουμε για την διαμονή μας την επόμενη φορά που θα βρεθούμε Μύκονο!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2015
    Ευχαριστούμε, 139evenan
    Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2015

Πεντακάθαρο παραδοσιακό ξενοδοχείο με ανέσεις για κάθε γούστο. Ήσυχα δωμάτια με παραδοσιακή επίπλωση και ανέσεις. Στην πισίνα μπορεί κανείς να απολαύσει το μπάνιο του, αλλά και νόστιμα φαγητά ή σνακς. Το ξενοδοχείο προσφέρεται και για επαγγελματικές συναντήσεις. Η διακριτική παρουσία της ιδιοκτήτριας κολακεύει τους πελάτες. Ευγενέστατο προσωπικό.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα μπροστινά δωμάτια έχουν θέα στο νέολιμάνι της Μυκόνου.
    Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
    Ευχαριστούμε, Loukas D
    Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2015

Το Olia μας άρεσε πολύ! Καλοφτιαγμένα δωμάτια σε ένα όμορφο συγκρότημα, καθαρά και άνετα. Είχαμε κάνει κράτηση μέσω προσφοράς και όταν φτάσαμε εκεί μας περίμενε μια ευχάριστη έκπληξη καθώς αναβάθμισαν το δωμάτιο μας σε Junior σουίτα....έτσι είχαμε ένα δωμάτιο πιο ψηλά με τέλεια θέα και πολύ ευρύχωρο. Ήταν σαν ένα μικρό διαμέρισμα με δική του κουζίνα. Το πρωινό ήταν πολύ νόστιμο και χορταστικό αλλά το καλύτερο κομμάτι του ήταν το μπαλκόνι όπου τρώγαμε! Το ίδιο και το εστιατόριο του ξενοδοχείου είχε νόστιμα παραδοσιακά πιάτα σε πολύ ωραίο χώρο! Έχει και μια πολύ χαριτωμένη πισίνα...μικρή αλλά ικανοποιητική. Το προσωπικό ήταν ιδιαίτερα φιλικό και πάντα στη διάθεση μας! Είναι λίγο πιο έξω από τη χώρα αλλά χρειάζεται αυτοκίνητο για τις μετακινήσεις.Το συστήνω!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
    Ευχαριστούμε, _B4292LB
    Ο/η Freshotel, Διευθυντής του Olia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Ιουλίου 2015

Ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λογια και χαιρομαστε που περασατε ομορφα κοντα μας....
    φιλικα
    Η υπευθυνη δημοσιων σχεσεων

Η κριτική έγινε: 4 Ιουνίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Περασαμε 5 υπεροχα βραδια στο ολια. Η θεα ειναι μαγευτικη . Η καθαριοτητα και η ευγενια του προσωπικου ξεχωριστη . Πολυ ομορφος ο χωρος της πισινας και του εστιατοριου ομως το γευμα μας δεν μας ξετρελανε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
    Ευχαριστούμε, 39ipg
    Ο/η Freshotel, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Olia Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιουνίου 2015

ευχαριστουμε για την κριτικη σας και τα καλα σας λογια.......
    η αποψη σας, μας κανει, να προσπαθουμε να βελτιωνουμε καθημερινα την εικονα μας..............

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2014

Το συγκεκριμένο ξενοδοχείο μου ακύρωσε μονομερώς κράτηση που είχα κάνει ενάμιση μήνα πριν και με ενημέρωσε για την ακύρωση με email μόλις έξι ήμερες προτού ταξιδέψω και αφού είχαν δώσει το δωμάτιο αλλού. Όταν ζήτησα εξηγήσεις με αντιμετώπισαν με αγένεια και διάθεση εξευτελισμού μου χωρίς να δίνουν δεκάρα για το ότι είχα αγοράσει ήδη τα ακτοπλοϊκά εισητήρια. Εχω κάνει καταγγελία στον ΕΟΤ όπου μου είπαν πως αυτό συμβαίνει σωρηδόν φέτος σε κάποια ξενοδοχεία. Μόλις ανέβουν οι τιμές των δωματίων ακυρώνουν τις παλαιές κρατήσεις που είχαν γίνει σε χαμηλότερη τιμή για να ενοικιάσουν τα δωμάτια σε τουρίστες της τελευταίας στιγμής που πληρώνουν αναγκαστικά παραπάνω. Ντροπή τους και μακρυά από κοινούς απατεώνες που δυσφημιζουν την χώρα σε όλη την υφήλιο αδιαφορώντας για την αναστάτωση που προκαλούν στους ταξιδιώτες εις το όνομα της αρπαχτης.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
    6  Ευχαριστούμε, fragile d