Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020

Όμορφα και καθαρά δωμάτια δύο βήματα από τη θάλασσα, ακριβώς αυτό που χρειαζόμασταν. Μπορεί να καλύψει τις ανάγκες όλων.
Πολύ καλή δουλειά σε δύσκολες εποχές με πολλές απαιτήσεις.
Συνεχίστε έτσι!!!!!!

Ευχαριστούμε, Giorgos M
Ο/η LOUKAS GEORGAKIS, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Loukas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Αυγούστου 2020

Καλημέρα σας κ. Γιώργο, σας ευχόμαστε να έχετε ένα όμορφο και ήρεμο καλοκαίρι!Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας σχόλια για το Hotel Loukas και θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε! Είμαστε πάντα στην διάθεση σας! Πολλούς χαιρετισμούς σε όλους σας! Με εκτίμηση Λουκάς και Δήμητρα

Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο,τι κ να γραψω ειναι λιγα. Καθαρα , ανετα δωματια. Πληρως εξοπλισμενα. Η θαλασα στα 20 μετρα. Εστιατορεια, mini market, atm, φουρνος σε ακτινα 150 μετρων. Εχω μεινει σε αρκετα ξενοδοχεια κ ενοικιαζομενα δωματια σε διαφορες περιοχες. Ειναι σαφως το καλυτερο. Και το ζευγαρι των ιδιοκτητων, αψογοι επαγγελματιες. Ευχομαι να συνεχισουν ετσι!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, EvaggeliaAdam
Ο/η LOUKAS GEORGAKIS, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Loukas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Αυγούστου 2020

Αγαπητή μας κ. Ευαγγελία σας ευχαριστούμε θερμά για τα πολύ καλά σας σχόλια και ελπίζουμε να σας δούμε ξανά στο Hotel Loukas. Σας ευχόμαστε να έχετε ένα όμορφο και πολύ χαρούμενο καλοκαίρι. Πολλούς χαιρετισμούς σε όλους σας! Με εκτίμηση Δήμητρα

Η κριτική έγινε: 5 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το Hotel Loukas βρίσκεται σε απόσταση αναπνοής από τη παραλία του Βράχου Πρεβέζης. Ο ιδιοκτήτης του ευγενέστατος και πολύ εξυπηρετικός. Το δίκλινο δωμάτιο που μας φιλοξένησε όμορφο και πλήρως εξοπλισμένο, με καθημερινή υπηρεσία καθαριότητας και ιδιωτικό μπαλκόνι με θέα το Ιόνιο. Ο  περιβάλλων χώρος πάντα περιποιημένος. Διαθέτει επίσης, ιδιωτικό χώρο στάθμευσης. Ιδανική επιλογή για ζευγάρια και οικογένειες. Η σχέση ποιότητας - τιμής εξαιρετική. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα. Εμείς πάντως σίγουρα θα το ξαναεπισκεφθούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, leonidaspantos_
Ο/η LOUKAS G, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Loukas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Οκτωβρίου 2019

Γεια σας κ. Λεωνίδα, είναι χαρά μας να φιλοξενούμε όμορφα ζευγάρια και χαρούμενος ανθρώπους όπως εσάς!
Ειλικρινά θα μας μείνετε αξέχαστοι για τις λίγες αλλά πολύ όμορφες στιγμές που περάσαμε μαζί σας! Είστε ένα εξαιρετικό ζευγάρι και θα χαρούμε πολύ να σας δούμε ξανά στο Loukas Hotel. Έχετε Πολλούς Χαιρετισμούς από όλους μας ! Σας ευχαριστούμε!
Με εκτίμηση
Λουκάς,Δήμητρα και φυσικά από τον Μπάμπη μας!!!

Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2019

Καταπληκτικό ξενοδοχείο! Η θάλασσα στα 20 μέτρα!! Τα δωμάτια άνετα και καθαρα! Η εξυπηρέτηση από τους ιδιοκτήτες άψογη!! Φιλικό περιβάλλον για παιδιά. Το προτείνω ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα ξαναπάμε.!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, EvaggeliaAdam
Ο/η LOUKAS G, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Loukas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2019

Γειά σας κ. Ευαγγελία,
είναι χαρά μας να φιλοξενούμε όμορφες οικογένειες σαν την δική σας.
Θα χαρούμε πάρα πολύ να σας δούμε ξανά στο Hotel Loukas.
Σας ευχόμαστε να έχετε όμορφο χειμώνα!
Σας ευχαριστούμε!
Δήμητρα

Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο το κλείσαμε μέσω Booking.com φαινόταν μια χαρά στη φωτο κ το προχωρησαμε. Φτάνοντας συναντήσαμε ένα κλουβάκι πολύ basic με παροχές 3αστερου. Πεντακάθαρο μεν κ το καθάριζαν κάθε μέρα, με χαλασμένο δεκτή τηλεόρασης δε που πάγωνε το κανάλι κ ξαφνικά σου πέταγε μαύρο, με μπαλκονάκια που αναπνέεις κ σε ακούει ο δίπλα ο απέναντι κτλ το πρωινό του πολύ φτωχό, τυχερός θα είσαι εάν έχει έστω αυγά βραστά, amenities μηδέν. Τα 88€ την ημέρα σίγουρα δεν τα άξιζε! Έχει καλύτερες επιλογές στην περιοχή μακραν. Πάντως η παραλία του είναι η καλύτερη της περιοχής!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Maria L
Ο/η LOUKAS G, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Loukas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουλίου 2019

Γεια σας κ. Μαρία ,
το πρόβλημα των καναλιών είναι γενικό της περιοχής μας και υπεύθυνη είναι η Digea (όπως συμβαίνει σε πολλά μέρη στην Ελλάδα) παρόλα αυτά έχουμε τοποθετήσει και 15 δορυφορικά κανάλια (Ελληνικά και ξένα) ώστε να μην χάνεται το σήμα αλλά μάλλον δεν το αντιληφτήκατε.
Το ξενοδοχείο μας είναι 2 αστέρων και όχι 3 αστέρων και νομίζω όπως γράψατε και η ίδια, οι παροχές μας είναι εφάμιλλες ενός ξενοδοχείου 3 Αστέρων. Κάνατε κράτηση την Υψηλή περίοδο και είναι γνωστό ότι οι τιμές στην Booking, Expedia και σε άλλα ιντερνετικά κανάλια είναι πάντα πιο υψηλές (τουλάχιστον 15%) από αυτό που πουλάει το κάθε κατάλυμα διότι πληρώνονται προμήθειες προς τρίτους. Βέβαια πολλές φορές κάναμε συζήτηση και εγώ ο ίδιος σας ρώτησα εάν είστε ευχαριστημένοι ή εάν κάτι θέλετε επιπλέον, μου δηλώνατε εσείς και ο σύζυγος σας αρκετά ευχαριστημένοι!
Δεν καταλαβαίνουμε γιατί τώρα εκφράζετε τα παράπονα σας.
Τα μπαλκόνια μας στα Double room έχουν μήκος 3,30m x 1,50m πλάτος, νομίζω ότι δεν θεωρείται μικρό…
Το Πρωινό σερβίρεται 8:30-10:30 αλλά από ότι θυμάμαι πήρατε μόνο την 1η μέρα, τις υπόλοιπες μέρες από ότι μου είπε ο σύζυγος σας, όταν του υπενθύμισα γιατί δεν παίρνετε πρωινό μου απάντησε ότι δεν μπορούσατε να ξυπνήσετε το πρωί. Μάλλον βιαστήκατε να βγάλατε συμπεράσματα…αλλά και εάν δεν σας άρεσε, εγώ προσωπικά θα σας έβρισκα λύση.
Σας προτείνουμε την επόμενη φορά τις απορίες σας ή τις διαφωνίες σας να τις συζητάτε με τον υπεύθυνο του κάθε καταλύματος διότι έτσι οι διακοπές σας θα είναι ποιο ευχάριστες και για εσάς και για εμάς!

Σας ευχόμαστε καλό υπόλοιπο καλοκαίρι !

Λουκάς