travelup.com
Vio.com
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο , ΜΟντερνα ΔΙακοσμηση. ΤΟποθεσια άψογη Πάνω Στην θάλασσα Με δικες του ανετες Ξαπλωστρες. ΠΟλυ κοντά απο την
ΛΙΝΔΟ. Πραγματικά η παραμονή μας στο ξενοδοχειο ήταν πανέμορφη . Ο Χωρος Στην πισίνα πολυ όμορφος και χαλαρος.Το φαγητό άψογο. ΚΥΡΙΩΣ όμως μπράβο στο Προσωπικό Που ήταν τόσο μα τόσο Ευγενικο, φιλικό και πρόθυμο. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΤΖΕΡΑΡΤΟ ΜΙΧΑΛΗ, ΒΑΛΑΝΤΗ, ΑΓΓΕΛΟ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΙ ΘΩΜΑ ΠΟΥ ΕΛΕΙΚΡΙΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΠΡΟΘΥΜΟΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΟΥΝ ΣΕ ´ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑΜΕ.. ΕΞΟΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ 5 ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΑΡΧΙΚΑ ΠΑΡΑΤΑΘΗΚΑΝ ΣΤΙΣ 11..

Σας ευχαριστούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
2  Ευχαριστούμε, Trek29255421053
Η κριτική έγινε: 22 Νοεμβρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Συμβουλή για το δωμάτιο: Explore Lindos, try Tambakio during the day and for dinner! The old town is an hire drive and cabs are expensive so hire a car
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2023
Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2023
Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
Η κριτική έγινε: 22 Σεπτεμβρίου 2023
Μετάφραση Google

Συμβουλή για το δωμάτιο: Enjoyed the pool but beach area was great and spent most of our time down there!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023