“Αξιζει να ερθετε”
Κριτική για: Μπουκιά & Γεύσεις

Μπουκιά & Γεύσεις
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλυτερο σουβλακι της περιοχης και πολλη καλο στις πρωτες του υλες παραδοσιακο με ντοπια πραγματα

Ευχαριστούμε, Μιχαλης Κ

Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ηρθαμε με την παρεα να χτυπησουμε 2 γυρακια και μας υποδεκτηκε ενα παλικαρι ο Μανωλης που μας συστηθηκε ως Κουδουνης. Ηταν το παιδι που εφτιαζε τα σουβλακια. Πρωτη φορα συναντησαμε τετοια φιλικοτητα σε σουβλατζιδικο... Τα σουβλακια μας τα εφερε μια κοπελα η οποια ηταν συμπαθεστατη Ενδιαφερον ειχε κ ο ηλικιωμενος κυριος που επαιζε στοιχημα και μας κερασε τις μπυρες. Απιστευτο παιδι κ ο ντελιβερας ( Αντωνης) που μας επιασε την κουβεντα!

Ευχαριστούμε, vasia_cre
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικο προσωπικο, γρηγορη εξυπηρετηση, αλλο παρηγγειλα αλλο εφεραν, οικονομικο, μετρια ποιοτητα...

Ευχαριστούμε, mamouna
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενα απο τα καλυτερα σουβλατζιδικα της περιοχης με πολυ καλη παραδοσιακη κουζινα και ζεστο περιββαλον...! Με πολυ καλες τιμες..!

Ευχαριστούμε, antonis m
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο φαγητό!!! Μεγάλη ποικιλία από πίτα γύρο κ μπριζολες, μέχρι μακαρονάδες κ πίτσες!!!! Δοκιμαστε οπωσδήποτε καρμποναρα και παϊδακια κοτοπουλο!!!! Πολύ καλές τιμές και φιλικό περιβάλλον!!!

Ευχαριστούμε, giannajp

Μπουκιά & Γεύσεις: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ταυρωνίτης, Νομός Χανίων
Καμισιανά, Νομός Χανίων

Ταυρωνίτης, Νομός Χανίων

Κίσσαμος, Νομός Χανίων
Πλατανιάς, Νομός Χανίων

Μπουκιά & Γεύσεις: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!