Shine Studios(Σκάλα Καλλονής)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Ξενοδοχείο Αιολική Γη(Σκάλα Καλλονής)
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 14% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 14% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 104 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Malemi Organic Hotel(Σκάλα Καλλονής)
Aegeon Hotel(Σκάλα Καλλονής)
ΠΑΣΙΦΑΗ(Σκάλα Καλλονής)
  • Δωρεάν στάθμευση
Pela Hotel(Σκάλα Καλλονής)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 27/07
Diamanti Studios(Σκάλα Καλλονής)
TripAdvisor
Arisvi Hotel(Σκάλα Καλλονής)
TripAdvisor
Natura(Σκάλα Καλλονής)
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο ξενοδοχείο και σε βολικό μέρος για να γυρίσεις όλο το νησί.Μεγαλο συν ο ιδιοκτήτης που ενδιαφερόταν για να περάσουμε καλά και στο ξενοδοχείο αλλά και σε όλες τις διακοπες μας.το συνιστώ ανεπιφύλακτα γιατί οι διακοπές σας είναι εγγυημένες σε εναν ησυχο και ευχάριστο χωρο αλλα και γιατί είναι σαν να έχεις ένα δικό σου άνθρωπο που ξέρει το νησι και θα σε κάνει να περάσεις καλά και να φας καλα!!!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Xristos X
Η κριτική γράφτηκε 18 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό, μεγάλο, ευάερο με όμορφη διακόσμηση και θέα στον κήπο και την πισίνα του ξενοδοχείου. Διέθετε επίσης και κουζινάκι στον ίδιο χώρο. Ο χώρος της ρεσεψιόν και η αίθουσα που σερβιριζόταν το πρωινό, ήταν ζεστός και ευήλιος με άπλετη θέα στον κήπο. Το σέρβις γενικά πολύ καλό. Για οικογενειακές διακοπές το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Μαργαρίτα Α
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειμαστε πολύ ευχαριστημένοι απο τη διαμονη μας στο ξενοδοχείο. Αψογη εξυπηρέτηση, πολυ καθαρό και πολυ ομορφα και ανετα δωματια. Το προσωπικο ευγενικο και προσχαρο!!! Σιγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε!!!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Alessandra T
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουνίου 2016

ειμαστε πολυτεκνη οικογενεια και η διαμονη μας σε αυτό το ξενοδοχειο μας έδωσε θάρρος ότι μπορούμε τελικα και εμεις να κανουμε διακοπες!! η εξυπηρετηση και η διευκολυνση που μας παρειχαν οι ιδιοκτητες από το τηλεφωνο αρχικα και από κοντα όταν μας φιλοξενησαν, ηταν απίστευτη.. ένα μέρος με απολυτη ησυχία, 5 λεπτά με τα πόδια από τις ταβέρνες και τα mini markets, με μοναδική ευγένεια από ολο το προσωπικό, ήταν πραγματικά ένα πενθήμερο που θα μας μείνει αξέχαστο.τόσο σε εμάς όσο και στα μικρά παιδιά μας που το χάρηκαν με την ψυχή τους.τους ευχαριστούμε πολύ για όλα!

• Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, iwannafotopoulou
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2015

Το ξενοδοχείο ηταν καθαρό και άνετο.Το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό.Οι δε ιδιοκτήτες μας έκαναν να νιώθουμε οικεία και μας φέρθηκαν σαν να ειμασταν φίλοι από καιρό.Το πρωινό υπέροχο.Ο χώρος της πισίνας μαγευτικός.Οι φωτογραφίες που είχαμε δει στο internet ήταν απόλυτα αληθινές.Θα ξανά πηγαίναμε σίγουρα και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Αννα Ο