Η κριτική έγινε: 18 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό, μεγάλο, ευάερο με όμορφη διακόσμηση και θέα στον κήπο και την πισίνα του ξενοδοχείου. Διέθετε επίσης και κουζινάκι στον ίδιο χώρο. Ο χώρος της ρεσεψιόν και η αίθουσα που σερβιριζόταν το πρωινό, ήταν ζεστός και ευήλιος με άπλετη θέα στον κήπο. Το σέρβις γενικά πολύ καλό. Για οικογενειακές διακοπές το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
Ευχαριστούμε, Μαργαρίτα Α
Η κριτική έγινε: 14 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειμαστε πολύ ευχαριστημένοι απο τη διαμονη μας στο ξενοδοχείο. Αψογη εξυπηρέτηση, πολυ καθαρό και πολυ ομορφα και ανετα δωματια. Το προσωπικο ευγενικο και προσχαρο!!! Σιγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Alessandra T
Η κριτική έγινε: 8 Ιουνίου 2016

ειμαστε πολυτεκνη οικογενεια και η διαμονη μας σε αυτό το ξενοδοχειο μας έδωσε θάρρος ότι μπορούμε τελικα και εμεις να κανουμε διακοπες!! η εξυπηρετηση και η διευκολυνση που μας παρειχαν οι ιδιοκτητες από το τηλεφωνο αρχικα και από κοντα όταν μας φιλοξενησαν, ηταν απίστευτη.. ένα μέρος με απολυτη ησυχία, 5 λεπτά με τα πόδια από τις ταβέρνες και τα mini markets, με μοναδική ευγένεια από ολο το προσωπικό, ήταν πραγματικά ένα πενθήμερο που θα μας μείνει αξέχαστο.τόσο σε εμάς όσο και στα μικρά παιδιά μας που το χάρηκαν με την ψυχή τους.τους ευχαριστούμε πολύ για όλα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
1  Ευχαριστούμε, iwannafotopoulou
Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2015

Το ξενοδοχείο ηταν καθαρό και άνετο.Το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό.Οι δε ιδιοκτήτες μας έκαναν να νιώθουμε οικεία και μας φέρθηκαν σαν να ειμασταν φίλοι από καιρό.Το πρωινό υπέροχο.Ο χώρος της πισίνας μαγευτικός.Οι φωτογραφίες που είχαμε δει στο internet ήταν απόλυτα αληθινές.Θα ξανά πηγαίναμε σίγουρα και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
1  Ευχαριστούμε, Αννα Ο
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2013

Πανέμορφο περιβάλλον! Άψογη, φιλική εξυπηρέτηση, το πρωινό κάτι παραπάνω από πλούσιο! Απολαύσαμε την πισίνα και το τζακούζι! Δωμάτιο πεντακάθαρο, άνετο, με πλούσιο εξοπλισμό και όμορφη διακόσμηση, στοιχεία που αφήνουν μια αίσθηση πολυτέλειας. Ιδανική περίπτωση για ξέγνοιαστες διακοπές!Συνιστάται ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
3  Ευχαριστούμε, konstantinos s