Η κριτική γράφτηκε 8 Ιουνίου 2016

ειμαστε πολυτεκνη οικογενεια και η διαμονη μας σε αυτό το ξενοδοχειο μας έδωσε θάρρος ότι μπορούμε τελικα και εμεις να κανουμε διακοπες!! η εξυπηρετηση και η διευκολυνση που μας παρειχαν οι ιδιοκτητες από το τηλεφωνο αρχικα και από κοντα όταν μας φιλοξενησαν, ηταν απίστευτη.. ένα μέρος με απολυτη ησυχία, 5 λεπτά με τα πόδια από τις ταβέρνες και τα mini markets, με μοναδική ευγένεια από ολο το προσωπικό, ήταν πραγματικά ένα πενθήμερο που θα μας μείνει αξέχαστο.τόσο σε εμάς όσο και στα μικρά παιδιά μας που το χάρηκαν με την ψυχή τους.τους ευχαριστούμε πολύ για όλα!

• Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, iwannafotopoulou
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2015

Το ξενοδοχείο ηταν καθαρό και άνετο.Το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό.Οι δε ιδιοκτήτες μας έκαναν να νιώθουμε οικεία και μας φέρθηκαν σαν να ειμασταν φίλοι από καιρό.Το πρωινό υπέροχο.Ο χώρος της πισίνας μαγευτικός.Οι φωτογραφίες που είχαμε δει στο internet ήταν απόλυτα αληθινές.Θα ξανά πηγαίναμε σίγουρα και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Αννα Ο
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2013

Πανέμορφο περιβάλλον! Άψογη, φιλική εξυπηρέτηση, το πρωινό κάτι παραπάνω από πλούσιο! Απολαύσαμε την πισίνα και το τζακούζι! Δωμάτιο πεντακάθαρο, άνετο, με πλούσιο εξοπλισμό και όμορφη διακόσμηση, στοιχεία που αφήνουν μια αίσθηση πολυτέλειας. Ιδανική περίπτωση για ξέγνοιαστες διακοπές!Συνιστάται ανεπιφύλακτα!

• Διαμονή: Αύγουστος 2013, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, konstantinos s
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2013

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, με ωραία και πεντακάθαρα δωμάτια και προσωπικό πάντα πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει. Περάσαμε στιγμές χαλάρωσης στην πισίνα και απολαύσαμε το αναζωογονητικό jacuzzi. Ευχαριστηθήκαμε το πλούσιο πρωινό και μας έμειναν αξέχαστοι οι λουκουμάδες!!! Ευχαριστούμε πολύ imerti!!!!!!!!!

• Διαμονή: Αύγουστος 2013, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, George K
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2013

Εάν η φιλοξενία ήταν ολυμπιακό άθλημα, ο Χρήστος και η οικογένεια που διοικούν το ξενοδοχείο έχουν κερδίσει το χρυσό. Από το πρώτο βράδυ μας έδωσαν όλες τις πληροφορίες για το νησί και τη περιοχή σαν να είχαμε ιδιωτικό ξεναγό. Βρίσκεται σε ιδανική τοποθεσία για κάποιον που θέλει να εξερευνήσει το νησί. Ο εξοπλισμός και η άνεση του δωματίου μας έκαναν να νιώσουμε ότι πληρώσαμε πολύ λίγα. Η καθαριότητα είναι κάτι πού σημαντικό για τους ιδιοκτήτες, καθώς δεν έβλεπες καν ίχνος σκόνης, κάτι πολύ περίεργο για ένα ξενοδοχείο θέρετρο. Το πρωινό εκπληκτικό! Κάθε μέρα ήταν μια ευχάριστη έκπληξη για εμάς, με ένα πλούσιο μπουφέ από τοπικά προϊόντα. Ο χώρος της πισίνας απλά μαγευτικός. Η παραλία και η πλατεία της Σκάλας μόλις 5 λεπτά με τα πόδια. Για τους λάτρεις του καλού φαγητού συνιστώ το εστιατόριο Αμβροσία και το Διόνυσος. Ευχαριστούμε όλο το προσωπικό και την οικογένεια του ξενοδοχείου που έκαναν τις διακοπές μας ιδιαίτερες!

• Διαμονή: Ιούλιος 2013, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, wstenitis70