“Δυστυχώς είναι κακό”

Pirgos Restaurant
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Το μενού μοσχαρίσια καρμπονάρα ντοματοσαλατα κολοκυθάκια.
Την μοσχαρίσια την ζήτησα μέτρια μου ήρθε καλό ψημένη.
Η καρμπονάρα ήταν η πιο γλυκιά καρμπονάρα που έχω δοκιμάσει.
Η σαλάτα ήταν καλή
Τα κολοκυθάκια καλοτιγανισμενα αλλά το λάδι μύριζε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, GeorgeBairaktarisGBI

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η πιο ωραία καρμπονάρα που έχω φάει και το πιο ωραίο σνίτσελ αλα κρεμ επίσης !!Άψογη εξυπηρέτηση των σερβιτόρων και πάρα πολύ ευγενικοί!! Να το προτιμήσετε!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Argiropan
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2019

Χάλια φαγητό,μικρές μερίδες,υψηλές τιμές σε σχέση με την ποιότητα και την ποσότητα.Κακή εξυπηρέτηση,ούτε νερό δεν μας φέρνανε και όταν ζητήσαμε μας έφερε ένα μπουκάλι και μετά ζήτησαν και 2 ευρώ.Μακριά από αυτό το μαγαζί,ό,τι χειρότερο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
3  Ευχαριστούμε, Kostadinos T
Η κριτική γράφτηκε 13 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Super γεύσεις, άριστη εξυπηρέτηση και ειλικρίνεια στις προτάσεις πιάτων. Το προτείνω ανεπιφύλακτα! Μη διστάζετε

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, konstantinosk574
Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μαγαζι με εξαιρετικούς μεζέδες είναι επιλογή που δεν χρειάζεται κάποιος να προβληματιστεί

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
2  Ευχαριστούμε, apsaroudakis

Pirgos Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ουρανούπολη, Χερσόνησος του Άθω
Ουρανούπολη, Χερσόνησος του Άθω

Ουρανούπολη, Χαλκιδική
Ουρανούπολη, Χαλκιδική

Pirgos Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!