eDreams
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2019

Πολυ ωραία τοποθεσία.
ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ιδιοκτήτες.
Πεντακάθαρο.
Πολυ προσεγμένα δωμάτια με εξαιρετική θεα.
Σας το προτείνουμε ανεπιφύλακτα.
ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΥΠΕΡΟΧΟ.
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΎΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Pelagia P
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2018

Το δωμάτιο ήταν άνετο, πεντακάθαρο και περιποιημένο. Οι ιδιοκτήτες είναι εξαιρετικοί και πολύ φιλικοί. Η θέα είναι καταπληκτική, για όμορφα και ήσυχα βράδια στην ταράτσα μπροστά από τα δωμάτια. Θα το ξαναεπισκεφτούμε σίγουρα!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, 287chris5722018
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επειδή την Κυριακή 9 Ιουλίου θα μπαίναμε στο Άγιο Όρος, το προηγούμενο βράδυ μείναμε στην Πανσιόν Ειρήνη.Ιδιοκτήτες είναι δύο ευγενικότατοι άνθρωποι: η κ.Ειρήνη και ο κ.Στέλιος.
Αυτά που κρατάμε είναι η ευγένεια τους,η καθαριότητα του δωματίου και το γεγονός ότι τους νιώθουμε πλέον σαν δικούς μας ανθρώπους.
Συστήνουμε ανεπιφύλακτα την Πανσιόν Ειρήνη για διαμονή στην Ουρανούπολη.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, konstantinos O
Η κριτική έγινε: 17 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κυρία Ειρήνη και ο σύζυγος της ειναι οι πιο ευγενικοί άνθρωποι που έχω συναντήσει ποτε σε χώρο φιλοξενίας ! Ευχάριστοι με πολύ χιούμορ και σε κάνουν κατευθείαν να αισθανθείς σαν να εισαι στο σπίτι σου! Οι τιμές άριστες τα δωμάτια ανακαινισμένα και πανέμορφα! Πεντακάθαρα όλα το μπανιο αστραφτερό !!
Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους! Ζευγάρια ,οικογένειες ! Ακόμα και για δουλειά όπως ήρθα εγω ! Ήσυχο μέρος και τέλεια θέα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
1  Ευχαριστούμε, amethyst-354
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο μέρος για να μείνει κανείς στην Ουρανούπολη. Πεντακάθαρο, μεγάλο, άνετο και φιλόξενο δωμάτιο με την υπογραφή της γλυκύτατης κυρίας Ειρήνης και του κυρίου Στέλιου.
Ζεστό νερό όλες τις ώρες, με πρόσβαση στην καλύτερη παραλία της Ουρανούπολης.
Περάσαμε τέλεια!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017