FindHotel
Destinia.com
Hurb
StayForLong
Η κριτική έγινε: 23 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περασαμε ενα υπεροχο σαββατοκυριακο στο Eagles Villas!Το προσωπικο πολυ φιλικο,αριστη η εξυπηρετηση!Το φαγητο στο εστιατοριο lofos εξαιρετικο!Η Θεα ανεπαναληπτη! Ηταν τελεια ολα!Το προτεινω ανεπιφυλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Psydition G
Ο/η Thaleia K, Public Relations Manager του Eagles Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Νοεμβρίου 2017

Αγαπητέ/ή Psydition G,

Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το Eagles Villas, μέλος του Eagles Resort για τη διαμονή σας. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε τις διακοπές σας στο ξενοδοχείο μας!

Σας ευχόμαστε να έχετε ένα όμορφο φθινόπωρο και θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Eagles Villas.

Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απλά ένα απίστευτο μέρος !!!περασαμε ένα υπέροχο πενταήμερο ... θα μου μείνει αξέχαστη η εμπειρία που είχαμε . Ευχαριστούμε πολύ όλο το προσωπικό , ήταν άψογο !!! Ιδανικός προορισμός τον προτείνω ανεπιφύλακτα ...

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, renap858
Ο/η Thaleia K, Public Relations Manager του Eagles Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητή Rena P,

σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια για το Eagles Villas, μέλος του Eagles Resort. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε τις διακοπές σας μαζί μας και τη ζεστή φιλοξενία.

Σας περιμένουμε σύντομα ξανά κοντά μας!

Να έχετε ένα πολύ όμροφο φθινόπωρο!

Η κριτική έγινε: 13 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πραγματικό τριήμερο στον παράδεισο.. Ένα ειδυλλιακό τοπίο με μια άψογα ενσωματωμένη από το περιβάλλον ξενοδοχειακή εγκατάσταση.. Εξαιρετική εξυπηρέτηση από ρεσεψιόν γκρουμ και φυσικά άμεση.. Συγχαρητήρια στο προσωπικό υπεύθυνο για την καθαριότητα. Και φυσικά στο προσωπικό του εστιατορίου 'Ο Λόφος' για την γαστρονομικες εκπλήξεις.. Η φιλοξενία ήταν συνολικά υπέροχη και όλα τα μέλη του ξενοδοχείου μας συμπεριφερθηκαν άψογα.. Από τα λίγα ξενοδοχεία στην Ελλάδα που αξίζει να πας και να ξαναπάς!!! Μπράβο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Natasa S

Αγαπητή Natasa S,

σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια για το Eagles Villas, μέλος του Eagles Resort. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που απολαύσατε τα εστιατόρια μας και τη ζεστή φιλοξενία.

Σας περιμένουμε σύντομα ξανά κοντά μας!

Να έχετε ένα πολύ όμροφο φθινόπωρο!

Η κριτική έγινε: 2 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπάρχουν λόγια είναι όλα πανέμορφα , η θέα καταπληκτική το προσωπικό ευγενέστατο πολύ καλά παιδιά όλοι τους μας υποδέχτηκαν εγκάρδια , πολύ άψογη καθαριότητα , το φαγητό εξαιρετικό μαγειρεμένα από τους καλύτερους σέφ, είμαστε πολύ ευχαριστημένοι και θα ξαναπάμε, μπορούμε μόνο να σας το προτείνουμε. Τέλεια ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, glikeriapili
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απαντήθηκε στις 3 Ιουνίου 2017

Αγαπητή Glikeria P,

Σας ευχόμαστε να έχετε ένα όμορφο καλοκαίρι και θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Eagles Villas.

Η κριτική έγινε: 23 Μαΐου 2017

Δεν υπάρχουν λόγια για να περιγραφεί αυτο το τέλειο ξενοδοχείο.Προσπαθόντας να το περιγράψει κανείς δυσκολεύεται να αρχίσει και δεν ξέρει σε τι να δώσει προτεραιότητα .
Η καταπληκτική τοποθεσία με τη μαγευτική θέα , οι υπέροχες βίλλες με την υπέροχη αρχιτεκτονική και την τέλεια διακόσμιση που δεν δίνουν απλώς την αίσθηση της πολυτέλειας και της καλογουστιάς αλλά σου δίνουν την δυνατότητα να τα νοιώσεις αυτά κάθε στιγμή και σε όλο τους το μεγαλείο ,οι καταπληκτικοί κοινόχρηστοι χώροι που είναι διακοσμημένοι με πανάκριβα έπιπλα και με υλικά που ξεχωρίζουν , σε συνδυασμό με το εξαιρετικό σέρβις, την υπέροχη θάλασσα , το καταπληκτικό φαγητό από εξαιρετικούς σεφ και γενικότερα η δυνατότητα να ζήσεις την ατμόσφαιρα αυτού του ξενοδοχειακού συγκροτήματος ,προσφέρουν τόν τέλειο συνδυασμό για ιδανικές διακοπές.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Νομίζω ότι όλες οι βίλλες έχουν να προσφέρουν κάτι ξεχωριστό
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, Yannisdi