“ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΑ ”

Romantic Palace
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το συγκεκριμένο εστιατόριο με ώθησε να γράψω κριτική καθώς δεν το συνηθίζω για τις υπέροχες γεύσεις που γευτήκαμε και τις πολύ προσιτές τιμές . Μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι και από την εξυπηρέτηση και από όλα τα παιδιά που μας προσέξανε σαν οικογένεια καθ'ολη την διάρκεια της ημέρας που μειναμε αρχικά στη παραλία και μετέπειτα στο εστιατόριο!
Θα το ξαναπροτιμήσουμε σίγουρα και το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!
ΥΓ πανέμορφη τοποθεσια και θέα ειδικά για το ηλιοβασίλεμα που κάτσαμε εμείς

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Elena_lalea
Ο/η P.Lalis, Ιδιοκτήτης του Romantic Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουλίου 2021

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστώ πολύ που επιλέξατε το Romantic Palace για το δείπνο σας. Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια και για τη γνώμη μας
Ως οικογενειακή επιχείρηση προσπαθούμε πραγματικά να ευχαριστήσουμε τους πελάτες μας και μια ευγενική κριτική όπως η δική σας είναι για εμάς πολύ ικανοποιητική και μας βοηθά να εργαζόμαστε πιο σκληρά και να γίνουμε καλύτεροι.
Ελπίζουμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά στο μέλλον. Σας ευχαριστούμε.
Καλές διακοπές στην Κέρκυρα!
Με σεβασμό,
Οικογένεια και προσωπικό του Romantic Palace

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Μετά το μπάνιο μας στα αναπαυτικά κρεβάτια του ρομαντικ παλας ανεβήκαμε να φάμε και το ευχαριστηθηκαμε με την ψυχή μας, πολύ προσεγμένα πιάτα με φοβερές γεύσεις και υπέροχη εξυπηρέτηση από την οικογένεια του μαγαζιού! Θα κάνουμε ότι μπορούμε για να το επαναλάβουμε! Σας ευχαριστούμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, V9677AA_

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστώ πολύ που επιλέξατε το Romantic Palace για το μπάνιο και το φαγητό σας. Σας ευχαριστούμε για τα ευγενικά σας λόγια και για τη γνώμη μας
Ελπίζουμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά στο μέλλον. Σας ευχαριστούμε.
Καλές διακοπές στην Κέρκυρα!
Με σεβασμό,
Οικογένεια και προσωπικό του Romantic Palace

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουνίου 2020

Φανταστικό το μέρος, τις ξαπλώστρες, την παραλία και η εξυπηρέτηση του αυτό όμορφο μέρος. Το προσωπικό ήταν πάρα πολύ φιλικό. Το χορό του μαγαζιού ήταν Πεντακάθαρο.
Περάσαμε τέλεια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, A255OUpatou
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί διαθέτει ξύλινες ξαπλώστρες με αναπαυτικά στρώματα για αυτό και το επιλέξαμε. Διαθέτει επίσης και beach service με άμεση εξυπηρέτηση.
Το μεσημέρι φάγαμε στο εστιατόριο θαλασσινά μιας και βρίσκεται ακριβώς μπροστά από τη θάλασσα
Φάγαμε καλαμαράκια και τσίπουρα. Ήταν πολύ γευστικά και φρέσκα. Σίγουρα το επόμενο καλοκαίρι θα είναι ξανά μια από τις επιλογές μας. Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και εξυπηρετικο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Elena_lalea
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικό εστιατόριο ακριβώς μπροστα στη θάλασσα στο οποίο μπορείς να περάσεις ευχάριστα όλη τη μέρα σου, ξεκινώντας από ενα χορταστικό πρωινό μέχρι και ένα βραδινό γεύμα με θέα το ηλιοβασίλεμα. Το φαγητό είναι ιδιαίτερο με πολλές παραδοσιακές γεύσεις. Το προσωπικο πολυ ευχάριστο και χαμογελαστό και πάντα στη διάθεσή σου για ότι χρειαστείς.. αξίζει να το επισκεφτείτε

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Elena_lalea

Romantic Palace: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Γόρδιος, Κέρκυρα

Romantic Palace: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!