“Κριτική”
Κριτική για: La Tabernita Mexicana

La Tabernita Mexicana
Κουζίνες: Μεξικάνικη
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε μια όμορφη εμπειρία γεύσεων με τους φίλους μας. Συγχαρητήρια στην κουζίνα !!! ΩΣΤΌΣΟ, για να απολαύσουμε τα όμορφα αυτά πιάτα περιμέναμε τουλάχιστον 20 λεπτά για να έρθουν οι κατάλογοι στα χέρια μας και να αποφασίσουμε τι θέλουμε να πιούμε και να φάμε και άλλο ένα 20λεπτο με μισή ώρα για να θυμηθεί κάποιος ότι πρέπει να μας πάρει παραγγελία. Να πω εδώ ότι είχαμε κάνει αρκετά αιτήματα σε όποιον σερβιτόρο βλέπαμε αλλά μας αγνοούσαν. Όταν επιτέλους παραγγείλαμε και ήρθαν τα ποτά μας, είπαμε αν μπορεί να έρθει κάποιος να παραγγείλουμε και το φαγητό. Μετά από κανένα δεκάλεπτο αδιαφορίας από το προσωπικό και πολλά δικά μας αιτήματα, ένας σερβιτόρος που μιλούσε στο δίπλα τραπέζι με είδε και μου είπε : "Έλα τι θες ; Να παραγγείλεις ;; Έρχομαι".Ε και αφού ήρθε, μας μιλούσε λες και είμαστε φίλες του και είχε μια συμπεριφορά πολύ διαχυτική η οποία δεν αρμόζει σε προσωπικό που εξυπηρετεί σε έναν τόσο ωραίο χώρο, τόσο ωραίο φαγητό. Λυπάμαι πραγματικά που η εικόνα του μαγαζιού είναι τόσο κακή και ελπίζω να γίνει κάποια στιγμή αντάξια των πιάτων που σερβίρονται .

ΥΓ. Τα 3 αστέρια πάνε μόνο στο φαγητό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _H8101TT

Η κριτική γράφτηκε 9 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Οταν φτασαμε περιμεναμε 1 ωρα και 10 λεπτα για να ερθει το φαγητο, ο χωρος υπεροχος αλλα πολλα λευτα γιατι ηταν το μονο που μας αρεσε... εμεις πεινασαμε, η τσεπη μας πεινασε, και αυτοι πλουτησαν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, liakkaz
Ο/η Nikos M, Ιδιοκτήτης του La Tabernita Mexicana, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Μαΐου 2021

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΙΔΑΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΓΡΑΨΑΤΕ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΛΥΠΟΥΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΤΕ ΤΟ ΔΕΙΠΝΟ ΣΑΣ. ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΜΑΣ ΙΣΧΥΕ ΤΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΝΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΣΤΙΣ 22¨45.. ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ..!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΜΑΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΑΣ ΔΙΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 21΄00 (ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΔΙΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΜΠΟΡΙΚΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΤΕ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΑΡΓΑ... ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ... ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΑΣ.. ΛΥΠΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ...!!! ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαΐου 2021

Τέλειο φαγητό,τέλεια εξυπηρέτηση,ευγενικότατο προσωπικό και απίθανο περιβάλλον.Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, _L9968UG
Ο/η Nikos M, Ιδιοκτήτης του La Tabernita Mexicana, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Μαΐου 2021

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχος χώρος με ευγενεστατο προσωπικό, γευστικά πιάτα και καταπληκτικά κοκτέιλ. Οι μερίδες τεράστιες και οι τιμές φυσιολογικές. Με διαφορά το καλύτερο μεξικάνικο εστιατόριο που έχουμε επισκεφτεί. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, 165despoinap

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό φαγητό, πολύ ωραίος χώρος στο κέντρο της Κέρκυρας. Πήραμε κανάτα μαργαρίτα, fajitas κοτόπουλο και chicken mole. Σίγουρα θα το ξαναπροτιμήσουμε!

1  Ευχαριστούμε, stellaftr

Thank you very much..!!!

La Tabernita Mexicana: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Γόρδιος, Κέρκυρα

La Tabernita Mexicana: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!