“Κοκτέιλ και φαγητό”

ARK Kitchen Bar
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2021

Πήγαμε με τους φίλους μου καθίσαμε στις ξαπλώστρες αρχικά, μετά ανεβήκαμε πάνω στο εστιατόριο και δοκιμάσαμε κάποια από τα ορεκτικά και κοκτέιλ . Σίγουρα θα ξαναπάμε και φέτος !

Ευχαριστούμε, SuperD96

Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2020

Το μέρος είναι μαγικό !!
Το φαγητό νοστιματο και το σέρβις παρά πολύ εξυπηρετικό ..
Σίγουρα θα ξανά πάμε!!!
Ευχαριστούμε για όλα!

Ευχαριστούμε, I4474GLelenim
Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμο φαγητό και φιλόξενο μέρος για να διασκεδάσεις με τη παρέα σου. Υπέροχη εξυπηρέτηση από τη δεσποινίδα Γκρέις. Το αγαπημένο μου! Σίγουρα θα ξαναπάω!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Marymarymarymarymar
Η κριτική γράφτηκε 23 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από τα μοναδικά εστιατόρια στο νησί που ερχόμαστε με την παρέα μου κάθε καλοκαίρι
Όμορφος χώρος ευδιάθετο προσωπικό και εξυπηρετικό το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!

Ευχαριστούμε, _P6339AR
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2020

Ήρθαμε να φαμε στο εστιατόριο γιατί μας το πρωτειναν φίλοι μας κ πραγματικα αποδείχτηκε ότι ειχε παρα πολυ ωραια πιάτα κ φαγητο.
Τα μακαρόνια θαλασσινών ήταν θαυμάσια πραγματικα θα πήγαινα κάθε μερα γιαυτο το πιάτο...το κλίμα ήρεμο κ ευχαριστο για ζευγάρια κ οικογένειες κ κυριως το προσωπικό ευγενέστατη...

Ευχαριστούμε, Mike1451988

ARK Kitchen Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Γόρδιος, Κέρκυρα

ARK Kitchen Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!