“Πάντα καλο φαγητό και καλή εξυπηρέτηση”
Κριτική για: Ο Μωριας

Ο Μωριας
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Πολύ καλό φαγητό, ωραία οικογενειακή ταβέρνα με ωραίο περιβάλλον και εξυπηρέτηση. Φιλικό μαγαζί για παιδιά,

Ευχαριστούμε, pbairou

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

Ως κάτοικος της περιοχής το τιμώ τουλάχιστον 4-5 φορές το χρόνο.Το φαγητό είναι εξαιρετικής ποιότητος επί μονίμου βάσεως , η ατμόσφαιρα είναι εξαιρετική με χαμηλή ρεμπέτικη μουσική χωρίς να σε κουράζει , το σερβίρισμα άψογο και γρήγορο και ο κατάλογος αρκετά πλούσιος χωρίς υπερβολές ώστε να σε βάζει σε πολλά διλήμματα...
Μακράν η καλύτερη παραδοσιακή ταβέρνα της περιοχής !!!

Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνος Κ
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Φαγητό για οικογένειες και για παρέες. Με ωραίο και ευχάριστο περιβάλλον. Αγαπητό πιάτο στα παιδιά μπιφτεκάκια με φρέσκο κιμά.

Ευχαριστούμε, geo230
Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κλασική ελληνική ταβέρνα Υπέροχο φαγητό Εξαιρετική ελληνική κουζινα Τα ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ πάιδακια και Υπέροχο μπιφτέκι Ζεστή ατμόσφαιρα Ευγενικό προσωπικό Γρήγορη εξυπηρέτηση

1  Ευχαριστούμε, KALLIOPI K
Η κριτική γράφτηκε 18 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή ποιότητα και μεγάλες μερίδες. Το μπιφτέκι εμένα δεν μου άρεσε και το χοιρινο κοντοσουβλι μου φάνηκε ξαναζεσταμενο. Ωστόσο οι Πανσετες και η μοσχαρίσια ήταν πολύ καλές καθώς επίσης και όλα τα ορεκτικά που πήραμε. Αυτό που δεν μου άρεσε καθόλου είναι ο πολύ στριμωγμένος χώρος ανάμεσα στα τραπέζια και με αυτό που ενθουσιάστηκα ήταν οι τιμές σε σχέση με την ποσότητα και την ποιότητα του φαγητού. Το πάρκινγκ έχει λίγο θεματάκι αλλά οκ! Αν μας κερνουσαν στο τέλος και κάνα φρουτάκι η γλυκάκι θα είμασταν υπόχρεοι!!! Σίγουρα θα ξαναπάω.

Ευχαριστούμε, vickystef

Ο Μωριας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Ο Μωριας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!