“Δεν”

Τσι Τσι Αγιας Παρασκευης
Κλείστε τραπέζι
Κουζίνες: Γκριλ
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Δεν αξίζει σαν σουβλάκι ούτε σαν μερίδες...παρήγγειλα επειδή μου το σύστησαν αλλά μάλλον οι ουρανίσκος μας δεν συμπίπτει....

1  Ευχαριστούμε, nionios7676

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εκτός από την πολύ ωραία αυλή, δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο για τις τιμές του, που για σουβλάκια ήταν τσιμπημένες. Γενικά ένα από τα αρκετά Premium σουβλατζιδικα που έχουν γίνει της μόδας τα τελευταία χρόνια

1  Ευχαριστούμε, dimitriosa680
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παρήγγειλα, ήρθαν κανονικά όλα εκτός από το ότι παρήγγειλα σουτζούκακι και τελικά ήρθε σουτζούκι(τύπου λουκάνικο) το οποίο και ήταν πολύ μα πολύ καυτερό οπότε ουσιαστικά η πίτα μου πετάχτηκε.
Κατά τα άλλα ήταν καλά.

Ευχαριστούμε, Businessstravelerrr
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μας έφεραν πίτες και νερό χωρίς να μας ρωτήσουν. Οι πίτες τους όχι κάτι το ιδιαίτερο. Η σαλάτα του Καίσαρα προσωπικά δεν μου αρεσε. Από άποψη τιμής-ποιοτητας ήταν κακή. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό.

Ευχαριστούμε, Christos_Savvopoulos
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κάθε φορά που πηγαίνουμε με τη παρέα μου μένουμε ικανοποιημένοι. Καλό φαγητό, καθαρό μαγαζί,γρήγορο service ωραίος εξωτερικος χώρος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Evaggelia-V123

Τσι Τσι Αγιας Παρασκευης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Αγία Παρασκευή, Αττική

Τσι Τσι Αγιας Παρασκευης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!