“Το καλύτερο εστιατόριο”
Κριτική για: Η Σουβλίτσα

Η Σουβλίτσα

Το πιο καθαρό και νόστιμο εστιατόριο της Αγίας Παρασκευής. Οι σερβιτόροι ευδιάθετοι να σε εξυπηρετήσουν, το περιβάλλον οικιο και τα φαγητά μοναδικά. Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα !

1  Ευχαριστούμε, lavrediam

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Δεν έχω φάει πιο νόστιμο γευστικό και ταυτόχρονα με τόσο γρήγορη εξυπηρέτηση φαγητο!!!!πραγματικά αξίζει να το δοκιμάσετε μόνοι σας η με την οικογένεια σας όπως κάναμε και εμείς!!!!το προσωπικό ευγενέστατο και πολύ φιλικό!!!!αν είχε και άριστα το 10 θα το έβαζα με την καρδιά μου!!!!!!!!μπράβο που υπάρχουν στις μέρες μας τέτοια όμορφα μαγαζιά που προσφέρουν ποιότητα και ποσοτητα μαζί!!!!!

Ευχαριστούμε, E56PI_

Εξαιρετικό φαγητό άμεση εξυπηρέτηση και πολύ ωραίο περιβάλλον πάνω στην πλατεία μπορούν κάλλιστα να παίξουν τα παιδιά και να ευχαριστηθούν οι γονείς το φαγητό και το ποτο.

1  Ευχαριστούμε, _T6529VS

Η Σουβλίτσα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Παρασκευή, Αττική

Η Σουβλίτσα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!