“Πολύ ευχαριστημένος..”
Κριτική για: Bellagio Pizza & Pasta Bar

Bellagio Pizza & Pasta Bar
Περιγραφή: Μία trattoria με πιάτα που απολαμβάνεις να τρως, με ατμόσφαιρα που χαίρεσαι να βρίσκεσαι, κόσμο που θέλεις να χαιρετάς και κρασί που σου αρέσει να γεμίζεις με αυτό το ποτήρι σου.
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2021

Από τις καλύτερες πίτσες που έχω φάει… το προτείνω ανεπιφύλακτα, γεύσεις για κάθε γούστο και πολύ ωραίος χώρος !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, antonionaxos
Ο/η Stelios M, Ιδιοκτήτης του Bellagio Pizza & Pasta Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2021

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2021

Επισκεφθήκαμε το εν λόγω κατάστημα 4 άτομα Σάββατο βράδυ. Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο και ο χώρος όμορφος και με ωραία χρώματα. Πήραμε πίτσα Μπουφαλίνα και Τοσκάνα και από ζυμαρικά την καρμπονάρα ρομάνα. Η πίτσα πραγματικά εξαιρετική, πολύ διαφορετική από αυτές που έχουμε φάει μέχρι τώρα και τα ζυμαρικά καταπληκτικά και πολύ φρέσκα ! Σίγουρα θα ξαναπάμε !

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Lydiaxal
Ο/η Stelios M, Ιδιοκτήτης του Bellagio Pizza & Pasta Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2021

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2021

Το φαγητό ήταν μέτριο ,κανένα λάθος στο ποτό και μας έφεραν τα ζυμαρικά με ένα τέταρτο διάφορα ,μέχρι να έρθει το δεύτερο πιάτο τα ζυμαρικά μου είχα αρχίσει να κρυώνουν

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Dimitris Z
Ο/η Stelios M, Ιδιοκτήτης του Bellagio Pizza & Pasta Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ φίλε, θα λάβουμε σοβαρά υπ' όψην την κριτική σας και τα παράπονά σας. Ωστόσο την ημέρα που γράψατε την κριτική σας. το καταστημα ήταν κλειστό ήδη 2 εβδομάδες για τις καλοκαιρινές μας διακοπές

Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2020

Ωραίες μακαρονάδες. Πολύ ωραία γλυκά. Ποιοτικά και φρέσκα υλικά. Αψογο service. Η πίτσα του ιδιαίτερη. Η ζύμη τραγανή και σκληρή. Σε μένα δεν αρέσει τόσο, ο άντρας μου τη λατρεύει.

Ευχαριστούμε, Evaggelia-V123
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2020

Έχω επισκεφτεί δύο φορές το συγκεκριμένο εστιατόριο και έχω ενθουσιαστεί! Αρχικά ο χώρος είναι ιδιαίτερα καλαίσθητος ! Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και η εξυπηρέτηση ήταν άψογη και στις δύο επισκέψεις μας ( η τελευταία ήταν το περασμένο Σάββατο) ειδικά το service είναι πολύ γρήγορο.Το φαγητό προσεγμένο και καλοφτιαγμένο με μεγάλη ποικιλία πιάτων. ( Το Linguini al pollο είναι από τα πιο νόστιμα πιάτα που έχω δοκιμάσει ποτέ! ) Το προτείνω ανεπιφύλακτα !

Ευχαριστούμε, Alexia_Ts29
Ο/η steliosm159, Ιδιοκτήτης του Bellagio Pizza & Pasta Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Οκτωβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ !

Bellagio Pizza & Pasta Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Παρασκευή, Αττική

Bellagio Pizza & Pasta Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!