Travelocity
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2016

Παρότι η κράτηση ήταν για δωμάτιο μη καπνιζόντων, στο δωμάτιο μέσα υπήρχε τασάκι και μύριζε τσιγαρίλα από την πρώτη στιγμή που μπήκαμε μέσα. Για αυτό το λόγο ο ύπνος δεν ήταν ευχάριστος και τα ρούχα μας το πρωί μύριζαν από την τσιγαρίλα!!!
Επίσης είχαμε δηλώσει προτίμηση για διπλό κρεβάτι και μας έδωσαν δωμάτιο με 2 μονά κρεβάτια.Δεν έγινε κάποια παρατήρηση στα άτομα της ρεσεψιόν για τα παραπάνω προβλήματα, καθώς παραμείναμε μόνο ελάχιστες ώρες καθώς είχαμε πρωινή πτήση και ήταν σχετικά κοντά στο αεροδρόμιο!!Καλή η προσπάθεια για ένα "ξενοδοχείο" κοντά στο Ελ. Βενιζέλος αλλά θεωρώ ότι χρήζει ανακαίνισης και περισσότερης αναβάθμισης για να κρατήσει τους...όποιους πελάτες του!Δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος να αναφέρω ότι δε θα το επισκεφτώ ξανά στο μέλλον!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, diavolaki2016
Η κριτική έγινε: 27 Οκτωβρίου 2016

Πολυ καλη εξυπηρετηση και τηλεφωνικα και απο κοντα ,ευγενικοτατοι κ πεντακαθαρο!!!!Δεν ειναι πολυτελειας ειναι απλο αλλα πολυ καλο,σε πολυ ομορφη περιοχη,24ωρη εξυπηρετηση ρεσεψιον!!!Θα ξαναπηγαινα σιγουρα

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, penny837
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2016

Πολύ λιτό, απλό ενώ έχει προδιαγραφές για βελτίωση, μοιάζει να ναι λίγο παρατημένο. Το προσωπικό ήταν άψογο, Το δωμάτιο μας μύριζε λίγο τσιγαρίλα! Το aircodition επίσης και αυτό μύριζε, μικροί χώροι, θέλει σίγουρα βάψιμο αλλά για τα λεφτά του και το πρωινό που προσφέρει καλό είναι!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ζητήστε να το δείτε πρώτα και επίσης να το μυρίσετε γιατί εκεί θα κοιμηθείτε το βράδυ
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Ιωάννης Δ
Η κριτική έγινε: 21 Φεβρουαρίου 2016

ΑΡΚΕΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ 40ε με πρωινο πεντακαθαρο με ευγενικο προσωπικο σιγουρα θα ξαναπαω στο παρκ εχειςπολυ κοντα ολα τα δυκτια συγκινωνιωνμπορεισ να κινηθεισε συντομο χρονο σε ολη την αθηνα και να εχεισ το αμαξι σου στο δωρεαν παρκινκ του ξενοδοχειου θα ερθω συντομα γιατι με βολευει πολυκαι ειναι και οικονομικο και ανθρωπινο.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2015
Ευχαριστούμε, GEORGE B
Η κριτική έγινε: 19 Φεβρουαρίου 2016

ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΟ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Ο ΠΟΙΟ ΗΣΥΧΟΣ ΧΩΡΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ στο κεντρο στο πρωινο βαζει γυαλια σε ξενοδοχεια 4**** ετσι για να τα λεμε και ευελικτοι στις τιμες.ανετο παρκινκ ολα τελεια θα ξαναερθουμε συντομα κοντα σας οικ.μποζικη.

Συμβουλή για το δωμάτιο: να ελεξουν αν ο χωρος στο μπανιο τους εξυπερετει
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2015
2  Ευχαριστούμε, GEORGE B