“Πανιασμένες τηγανιτές πατάτες”
Κριτική για: Chicken Stories

Chicken Stories
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς η δεύτερη φορά δε μας εντυπωσίασε όσο η πρώτη. Παραγγείλαμε μπέργκερ με τηγανιτές πατάτες οι οποίες ήρθαν πανιασμένες και κρύες. Το κοτόπουλο ήταν οκ. Κρίμα

1  Ευχαριστούμε, Eleni_Psi

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρίσκεται σε κεντρικό σημείο στην πλατεία της Αγίας Παρασκευής. Άνετος χώρος, καθαρός,με ευχάριστη διακόσμηση και εξυπηρέτηση self-service. Ευγενικό προσωπικό. Burgers μόνο με κοτόπουλο είτε φιλέτο, είτε μπιφτέκι, είτε πανέ, όλα σε γευστικούς συνδιασμούς. Τιμές στο μέσο όρο της κατηγορίας.

Ευχαριστούμε, lazos7
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2018

Εκπληκτικά burgers με μεγάλη ποικιλία και επιλογές. Το κοτόπουλο είναι απίστευτα γευστικό και ζουμερό και οι πατάτες πολύ καλές. Έχω παραγγείλει στο σπίτι πολλές φορές από τότε που άνοιξε και το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Δεν έχω γευματίσει στο κατάστημα ποτέ αλλα φαίνεται πολύ περιποιημένο και προσεγμένο στην κάτω πλατεία Αγίας Παρασκευής.

Ευχαριστούμε, Giota Maria P
Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2017

Καινούριο σχετικά στην Αγία Παρασκευή, καλή θέση (πλατεία), άνετος χώρος με τραπέζια για να καθίσεις αλλά δε μου αρέσει να τρώω σε fats food, οπότε πήραμε πακέτο για το σπίτι. Ένα "κουβαδάκι" για 2 άτομα, με 4 φιλετίνια, 4 πικάντικες φτερούγες και 4 άλλα κομμάτια (όλα πανέ) στα 10,90€. Πατάτες δεν πήραμε (2,20€ η απλή μερίδα), έχω πάντα σακουλάκι στην κατάψυξη και τις πετάω στο airfryer όπου γίνονται γρήγορα και υγιεινά (χωρίς λάδι) για να συνοδεύουμε τα πιτόγυρα κ.ά. που παίρνουμε απ'έξω (σπανίως, αφού γενικά μαγειρεύω).
Η γεύση ήταν καλή, το vfm μέτριο, αφού και αυτά μπορείς να τα βρεις εύκολα έτοιμα στα σούπερ μάρκετς και να τα έχεις στην κατάψυξη. Δε νομίζω ότι έχουν χειροποίητα, καλύτερης ποιότητας... Είναι καλή λύση όταν δεν έχεις τίποτα στο σπίτι ή για πιτσιρικάδες που θέλουν να τσιμπήσουν κάτι στην πλατεία με την παρέα τους χωρίς να ξοδέψουν πολλά!

Ευχαριστούμε, AthanasiaGreece
Η κριτική γράφτηκε 22 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σχεδόν μια μετά από τα εγκαίνια κανονίσαμε να πάμε μια βόλτα να το δούμε...είναι ωραίος χώρος μοντέρνος..το φαγητό ήταν αρκετά νόστιμο... σίγουρα θα ξαναφάω αλλά θα το πάρω πακέτο για το σπίτι..

Ευχαριστούμε, grolsch

Chicken Stories: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Παρασκευή, Αττική

Chicken Stories: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!