“AP(Agia Paraskevi ή Akis Petretzikis?)”
Κριτική για: Burger AP

Burger AP
Περιγραφή: Ο Άκης Πετρετζίκης, πριν λίγα χρόνια, έβαλε ένα στόχο να δημιουργήσει το πιο λαχταριστό burger της πόλης και να ανοίξει ένα street food μαγαζί το οποίο θα μπορούσε να κερδίσει την καρδιά όλων σας! Τον πρώτο στόχο τον κατάφερε! Ο δεύτερος, θα γίνει μετά την πρώτη σας επίσκεψη στο Burger AP!

Σε γενικές γραμμές περιμέναμε ότι θα ήταν υπερ κοστολογημένα, λόγω ονόματος. Αλλά νομίζω ότι οι τιμές ξεφεύγουν αρκετά, όταν μιλάμε για ένα self-service κατάστημα. Κατά τα άλλα, ίσως το γευστικότερο μπέργκερ που έχουμε δοκιμάσει, τα ψωμάκια του απίστευτα νόστιμα και η πανσέτα του επίσης. Η εξυπηρέτηση ηταν ευγενική και ευδιάθετη αλλά κάπως αργή. Νομίζω ότι χρειάζεται ακόμα ένας υπάλληλος για τις παραγγελίες γιατί υπάρχει αρκετή καθυστέρηση και ορθοστασία. Ο χώρος δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, έως και αντιαισθητικός.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Panos T
Ο/η Alexandra V, Guest Relations Manager του Burger AP, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Γεια σου Panos T. Ευχαριστούμε για την επίσκεψή σου στο Burger AP, καθώς και για το σχόλιό σου. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απόλαυσες το γεύμα σου. Στόχος μας είναι πάντα η τιμή να συμβαδίζει με την ποιότητα και την ποσότητα. Για αυτόν τον λόγο χρησιμοποιούμε φρέσκα και αγνά υλικά, με χειροποίητα ψωμάκια στα burgers μας, και έχουμε μεγάλες μερίδες. Σε ευχαριστούμε πολύ για το σχόλιό σου!

Η κριτική γράφτηκε 31 Οκτωβρίου 2020

Παραγγείλαμε 2 burger, μια σαλάτα και μια μερίδα πατάτες μέσω της εφαρμογης της Wolt. Η παραγγελία ήρθε στην ώρα της, αλλα δυστυχώς το ένα burger ήταν λάθος και δε μπορούσα να το φάω, γιατί ήταν με κοτόπουλο, το οποίο δυστυχώς δε μου αρέσει. Κάλεσα στο κατάστημα και αμέσως μου είπαν, ότι θα μου στείλουν το σωστό. Περιμέναμε μισή ώρα και προφανώς το υπόλοιπο φαγητό είχε παγώσει. Εν τελει ο διανομέας έφερε το burger και μετά λύπης μου διαπίστωσα, ότι είναι και πάλι λάθος. Τουλάχιστον αυτή τη φορά ήταν με μοσχαρίσιο μπιφτέκι και το έφαγα, γιατί δεν ήθελα να περιμένω άλλο τόσο με την προσδοκία, ότι θα είναι το σωστό την τρίτη φορά. Όσον αφορά το φαγητό καθαυτό, ήταν γενικά νόστιμο, αν και όχι κάτι το ιδιαίτερο για την τιμή του. Ωστόσο, η ceasars salad ήταν πολύ γευστική. Αν δεν είχαν γίνει τα αλλεπάλληλα λάθη στην παραγγελία μου, το πρόσημο σίγουρα θα ήταν θετικό.

Ευχαριστούμε, S1624FM_
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ακριβό...χωρις λογο. Φτωχή ποικιλία γεύσεων. Κακο περιβάλλον. Το μόνο καλό ηταν το service. Τα παιδιά ήταν ευγενεστατα.

1  Ευχαριστούμε, pepie-lena24
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2020

Ότι δοκιμάσαμε ηταν νοστιμότατο και φρέσκο!
Το ΨΩΜΑΚΙ του burger πολύ γευστικό και τα μπιφτέκια ζουμερά!
Μας εξυπηρέτησαν και με το μωρό μας όταν χρειαστήκαμε ΒΟΗΘΕΙΑ.
Μπράβο στο ευγενικό και χαμογελαστό ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!

1  Ευχαριστούμε, Nvkm
Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπον.. εχω να πω οτι αυτο δεν ειναι street food και το μαγαζι χανει ολη τη φιλοσοφια του, οταν βαζει το μπεργκερ με πατατες απλες κ κοκα κολα 12€!!! Akoma k se take away!!! Κ προσοχη! Το πιο παναπλο burger! Που να βαλεις κ εξτρα δηλαδη. Λυπαμαι ειλικρινα για το σεφ που ειναι κ τοσο πολυταξιδεμενος! Που αλλου εχει δει τοσο ακριβο γρηγορο φαγητο;; Εν τω μεταξυ πλεον δεν εχει κ πολυ κοσμο... παιδια εκει στο μαγαζι;; Δε φταιει ο κορονοιος! Η αυξηση τιμων φταιει! Δεν ξαναπαταω. Κ ας μ αρεσει. Νιωθω οτι με κοροιδευουν.

4  Ευχαριστούμε, pennuk2015
Ο/η Alexandra_Vasilop, Guest Relations Manager του Burger AP, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Οκτωβρίου 2020

Γεια σου pennu k. Σε ευχαριστούμε για την επίσκεψή σου στο Burger AP. Στόχος μας είναι η τιμή να συμβαδίζει πάντα με την ποιότητα και την ποσότητα. Για αυτό σε όλα μας τα γεύματα χρησιμοποιούμε αγνά και φρέσκα υλικά και όλα μας τα ψωμάκια είναι χειροποίητα. Σε ευχαριστούμε για το σχόλιό σου. Καλή συνέχεια.

Burger AP: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παπάγου-Χολαργός, Αττική
Αγία Παρασκευή, Αττική

Burger AP: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!