“Απλά τέλειο!”
Κριτική για: Kitchen Lab

Kitchen Lab
Περιγραφή: Kitchen Lab σημαίνει φρέσκες ποιοτικές γεύσεις κατευθείαν από την κουζίνα του Άκη Πετρετζίκη. Σημαίνει συνταγές που κάνουν τη διαφορά, ροφήματα που ξεχωρίζουν και πιάτα που απολαμβάνεις μέχρι την τελευταία μπουκιά. Στόχος μας είναι να σας προσφέρουμε το καλύτερο. Όποια ώρα της ημέρας κι αν επιλέξετε να μας επισκεφθείτε, ό,τι κι αν κάνετε κέφι να δοκιμάσετε, θέλουμε να περάσετε τέλεια. Από τον καφέ και τα smoothies μέχρι τα μοναδικά protein drinks και τα σάντουιτς, το Kitchen Lab εκφράζει τη φιλοσοφία του Άκη Πετρετζίκη για το φαγητό και την προσήλωσή του στην ποιότητα. Ένα αυθεντικό brunch, ένα χειροποίητο γλυκό, ένας περιποιημένος espresso κάνει την παρέα καλύτερη και τη διάθεση πιο ελαφριά. Let the good times begin, λοιπόν. Σας περιμένουμε!
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τρελό Κυριακάτικο brunch! Ότι πιο λιγουριάρικο και απολαυστικό μπορεί να δοκιμάσει κανείς! Πήγαμε με τις φίλες μου απλά για να τσιμπήσουμε κάτι...καταλήξαμε να δοκιμάσουμε πολλά πιάτα, να πιούμε καφέ και φυσικά να βουτήξουμε μεσα στην σοκολάτα των pancakes! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, despoinanik
Ο/η Tarik D, General Manager του Kitchen Lab, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Μαρτίου 2018

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για το σχόλιο σου και τα καλά σου λόγια! Ελπίζουμε να μας ξαναεπισκεφτείς σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Το επισκέφτηκα χθες με μια φίλη. Πήρα την ομελέτα με mix τυριών, μπέικον πάνω σε ψωμί. Δεν έχω φάει χειρότερο πραγματικά κ δεν το περίμενα γιατί εκτιμώ τον Άκη σαν σεφ.τα λάδια έτρεχαν από παντού, το ψωμί ήταν βουτηγμένο βασικά είχε παπαριασει από το λάδι. Τι να πω πραγματικά πήγαμε με τρομερή διάθεση αλλά απογοητευτηκαμε!

4  Ευχαριστούμε, Marina K

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για το σχόλιό σου. Λυπούμαστε που δεν έμεινες απολύτα ικανοποιημένη από την εμπειρία σου και θα συνεχίσουμε να προσπαθούμε για το καλύτερο δυνατό! Ελπίζουμε να μας ξαναεπισκεφτείς!

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα self service καφέ με ευρωπαϊκό χαρακτήρα και ευχάριστο service! Τα πιάτα ειναι αρκετά προσεγμένα και πλούσια! Η γεύση πολύ καλή σε ότι έχω δοκιμάσει! Οι τιμές ειναι σχετικά ψηλές αλλά ανάλογες των παροχών και ποιότητας που προσφέρεται! Προσωπικά πιστεύω πως το καλύτερο ειναι να το επισκέπτεστε νωρίς το πρωί το Σάββατο/Κυριακή για να αποφύγετε την αναμονή, μιας και δεν γίνονται κρατήσεις!

Ευχαριστούμε, Χριστίνα Δ

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Self service coffee bar, αλλά σε όμορφο, απλό και' ζεστό περιβάλλον, με ωραίο χώρο στον πάνω όροφο, και παρειστικη ατμόσφαιρα. Τα σάντουιτς ωραία και μεγάλη ποικιλία, αλλά δεν θα έλεγα το ίδιο και για τα γλυκά.δεν με εντυπωσίασαν, εκτός από τα pancakes με σοκολάτα που ήταν πραγματικά θεϊκά!

Ευχαριστούμε, Mantia

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για το σχόλιό σου και τα καλά σου λόγια! Λυπούμαστε που δεν έμεινες απολύτα ικανοποιημένη από την εμπειρία σου και θα συνεχίσουμε να προσπαθούμε για το καλύτερο δυνατό! Ελπίζουμε να μας ξαναεπισκεφτείς!

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η μετά σταρμπακς εκδοχή του καφε.Παιδια του αμερικάνικου που κάνουν εργασίες που συναντιούνται αφού είναι κ δίπλα τρώνε κάτι χορταστικό πίνουν κ καφέ.Ωραια ροφήματα κ καφές .Όλοι μείναμε ευχαριστημένοι με τις επιλογές μας οι μερίδες είναι μεγάλες κ χορταστικές.Θα ξαναπάμε σίγουρα να δοκιμάσουμε κ άλλα από τα καλουδια του Άκη.Να μην παραλείψω την κριτική για το πρωσωπικο...μάλλον ο Πετρετζίκης έχει περάσει τα αγόρια του από κάστινγκ με τις δικές του προδιαγραφές....όλοι όμορφοι ευγενικοί χαμογελαστοί κ πρόθυμοι να απαντήσουν σε οποιαδήποτε ερώτηση.Στα πολύ πολύ πολύ συν του μαγαζιού κ η απαγόρευση του ατμισματος .μπράβο κ πάλι μπράβο σας!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, dimitra k

Kitchen Lab: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Kitchen Lab: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!