“Cosy coffee place!”
Κριτική για: Kitchen Lab

Kitchen Lab
Περιγραφή: Kitchen Lab σημαίνει φρέσκες ποιοτικές γεύσεις κατευθείαν από την κουζίνα του Άκη Πετρετζίκη. Σημαίνει συνταγές που κάνουν τη διαφορά, ροφήματα που ξεχωρίζουν και πιάτα που απολαμβάνεις μέχρι την τελευταία μπουκιά. Στόχος μας είναι να σας προσφέρουμε το καλύτερο. Όποια ώρα της ημέρας κι αν επιλέξετε να μας επισκεφθείτε, ό,τι κι αν κάνετε κέφι να δοκιμάσετε, θέλουμε να περάσετε τέλεια. Από τον καφέ και τα smoothies μέχρι τα μοναδικά protein drinks και τα σάντουιτς, το Kitchen Lab εκφράζει τη φιλοσοφία του Άκη Πετρετζίκη για το φαγητό και την προσήλωσή του στην ποιότητα. Ένα αυθεντικό brunch, ένα χειροποίητο γλυκό, ένας περιποιημένος espresso κάνει την παρέα καλύτερη και τη διάθεση πιο ελαφριά. Let the good times begin, λοιπόν. Σας περιμένουμε!
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Self service coffee bar, αλλά σε όμορφο, απλό και' ζεστό περιβάλλον, με ωραίο χώρο στον πάνω όροφο, και παρειστικη ατμόσφαιρα. Τα σάντουιτς ωραία και μεγάλη ποικιλία, αλλά δεν θα έλεγα το ίδιο και για τα γλυκά.δεν με εντυπωσίασαν, εκτός από τα pancakes με σοκολάτα που ήταν πραγματικά θεϊκά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Mantia
Ο/η Tarik D, General Manager του Kitchen Lab, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Μαρτίου 2018

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για το σχόλιό σου και τα καλά σου λόγια! Λυπούμαστε που δεν έμεινες απολύτα ικανοποιημένη από την εμπειρία σου και θα συνεχίσουμε να προσπαθούμε για το καλύτερο δυνατό! Ελπίζουμε να μας ξαναεπισκεφτείς!

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η μετά σταρμπακς εκδοχή του καφε.Παιδια του αμερικάνικου που κάνουν εργασίες που συναντιούνται αφού είναι κ δίπλα τρώνε κάτι χορταστικό πίνουν κ καφέ.Ωραια ροφήματα κ καφές .Όλοι μείναμε ευχαριστημένοι με τις επιλογές μας οι μερίδες είναι μεγάλες κ χορταστικές.Θα ξαναπάμε σίγουρα να δοκιμάσουμε κ άλλα από τα καλουδια του Άκη.Να μην παραλείψω την κριτική για το πρωσωπικο...μάλλον ο Πετρετζίκης έχει περάσει τα αγόρια του από κάστινγκ με τις δικές του προδιαγραφές....όλοι όμορφοι ευγενικοί χαμογελαστοί κ πρόθυμοι να απαντήσουν σε οποιαδήποτε ερώτηση.Στα πολύ πολύ πολύ συν του μαγαζιού κ η απαγόρευση του ατμισματος .μπράβο κ πάλι μπράβο σας!!!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, dimitra k

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για το σχόλιο σου και τα καλά σου λόγια! Ελπίζουμε να μας ξαναεπισκεφτείς σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ότι παραγγείλαμε ήταν τελεια!Ηρθαμε για πρωινό και για καφεδακι και η αληθεια είναι ότι παραγγείλαμε ήταν πααααρα πολύ νόστιμα και οι μερίδες μεγάλες!Απο θέμα τιμής ήταν μια χαρά,ποιότητα-ποσότητα-τιμη ήταν ανάλογα (για να είμαι ειλικρινής περίμενα πιο ακριβές τιμές).Το συνιστώ με κλειστά μάτια!Ηρθαμε Τρίτη πρωί που βρήκαμε άνετα να καθίσουμε,λογικα Σ/Κ θα γινεται χαμος

Ευχαριστούμε, Natasa K

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ για το σχόλιο σου και τα καλά σου λόγια! Ελπίζουμε να μας ξαναεπισκεφτείς!

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα πρόσφατα το μαγαζί του Άκη έχοντας πολύ υψηλές προσδοκίες.. Η ομελέτα που δοκίμασα αρκετά μέτρια και τα pancakes υπερεκτιμημενα και λιγότερο λαχταριστά από ότι στη φωτογραφία. Η ζύμη είναι ιδιαίτερη και θυμίζει κέικ.. Η σοκολάτα από πάνω υπέροχη και πλούσια σε ποσότητα. Η lemon pie ίσως από τις καλύτερες που έχω δοκιμάσει. Το προσωπικό αρκετά αδιάφορο και απόμακρο! Θα του έδινα ωστόσο και μια δεύτερη ευκαιρία

Ευχαριστούμε, Eleni V

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό brunch μεγάλες μερίδες και αξιοπρεπή τιμή για την ποιότητα του. Πολύ ευγενικό προσωπικό. Αρκετή αναμονή αλλά αξίζει. Ο καφές από τους καλύτερους που έχω δοκιμάσει στην Ευρώπη.

Ευχαριστούμε, karpathoulas

Kitchen Lab: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γαλάτσι, Αττική

Χαλάνδρι, Αττική

Παπάγου-Χολαργός, Αττική

Kitchen Lab: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!