2 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com357 $
Hotels.com357 $
Priceline286 $
eDreams286 $
CheapTickets357 $
Prestigia.com367 $
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2020

Το ξενοδοχειο ειναι παρα πολυ παλιο και το καταλαβαινεισ απο την εισοδο στη reception. Οι καναπεδεσ σκισμενοι και ολα παλιομοδιτικα. Αυτο ομως δεν ειναι το προβλημα. Ειχαμε κανει κρατηση εκτος απο δωματιο και σε ενα κρεβατι μεσα στη πισινα αλλα οταν πηγα και το ζητησα με εβαλαν στο πισω πισω γιατι και καλα τα αλλα ηταν κρατημενα. Κρατημενα σε ατομα που τουσ πανε εκει για promotion. Αλλα εμεις που πληρωσαμε 200 ευρω το βραδυ δεν μπορουμε να κατσουμε σε οποιο κρεβατι στη πισινα θελουμε. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ. Μου ειπαν οτι ειμαι σε ενα συγκεκριμενο δωματιο το οποιο ειχα κλεισει κιολας με σοφιτα. Περιμενα μεχρι να μπω στο δωματιο ενω εχω δει οτι στο δωματιο που θα με εβαζαν ειχαν παει αλλον πελατη(το ειδα γιατι ηταν πανω στη πισινα τα δωματια) αλλα τελικα η κοπελα με ενημερωσε οτι δηθεν μου εκανα upgrade σε αλλο πιο μεγαλο . Μολισ μπηκα ηταν οντωσ μεγαλυτερο. Το δωματιο εζεχνε υγρασια και βοθρο. Ειχε μπανιερα μεσα στο δωματιο η οποια αν την ανοιγες μοιριζε παρα πολυ. Τα παραθυλοφυλλα και η πορτα ηταν τα παλια του χωριου και οταν φυσουσε (ολο το βραδυ) κοπανουσαν και εβαλα την πολυθρονα μπροστα για να κανει αντισταση. Το πρωινο ασχολιαστο. Το φερνουν στο δωματιο και καθυστερημενο 1 ωρα και ελλειπης και ωμα κρουασαν . Δεν εχω παει σε χειροτερο ξενοδοχειο για 200 ευρω. Ο κοσμος που παει (οι πιο πολυ για promotion) o χειροτεροσ. Το μονο ωραιο που εχει ειναι θεα. Η τουαλετα τησ πισινας σαν δημοσια! Τα κλαιω τα λεφτα μου. Αισχος!

1  Ευχαριστούμε, athinamr94
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πληρώνεις την θέα! Όσον αφορά το προσωπικό δεν το έβρισκες καθώς οι περισσότεροι ασχολιόντουσαν με τα κινητά τους και στεκόντουσαν μόνο στο μπαρ! Ο χώρος κακοσυντηρημένος από την πισίνα έως και τις ξύλινες σκάλες. Η μουσική φοβερά δυνατή καθόλη την διάρκεια της ημέρας. Και πολλά είναι τα 3 αστέρια για να χαρακτηριστεί ως ξενοδοχείο..
Το αποκορύφωμα όταν πας σαν απερίσκεπτης και κλείνεις από πριν κρεβάτι για την θέα φυσικά, στο χρεώνουν 80€ αλλά μαύρα, δεν δίνετε απόδειξη στον πελάτη και όλα πανε στην τσέπη του ξενοδοχείου. ΕΠΙΕΙΚΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!

1  Ευχαριστούμε, daniilidi
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

10/10 άψογη εξυπηρέτηση τέλειο το φαγητό έκανα κράτηση το κρεβατακι που είναι στην πισίνα 80 ευρώ με μια μπουκάλα Prosecco και φρουτοσαλάτα και νερό όλα ήταν τέλειαπήγαμε από το πρωί μέχρι το απόγευμα

Ευχαριστούμε, Eirini16Papadopoulou
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο Ιούλιο του 2020. Λόγω της κατάστασης το πρωινό ήταν στο δωμάτιο...πράγμα το οποίο ήταν πολύ ευχάριστο βέβαια με περιθώρια βελτίωσης... η θέα και η πισίνα ήταν τοπ....Εκτιμήσαμε πολύ το γεγονός ότι μας κάνανε αναβάθμιση δωματίου και πως καλωσόρισμα μας υποδέχτηκαν με ένα μπουκάλι κρασί και φρούτα ,,,Η κοπέλα στη ρεσεψιόν πολλή εξυπηρετική... θα επιστρέψουμε σίγουρα....

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 802danahs
Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2019

Απαραδεκτες και απαισιες συμπεριφορες των υπαλληλων, δεν ξερω τι να πρωτο πω.Οταν φτασαμε για τσεκ ιν μας υποδεχθηκαν κοιτωντας μας καλα καλα ισως επειδη ειμασταν Ελληνες και δεν το ειχαν συνηθισει να εχουν πελατες απο Ελλάδα.

Το δωματιο που μας εδωσαν δεν ηταν εκεινο που ειχαμε κλεισει απο το μπουκινγκ γρ και οταν τους το ειπαμε μας απαντησαν ακριβως: Καλο ειναι κι αυτο για εσας που ειστε Ελληνες (!!!)

Τοσο εγω οσο και ο συζυγος μου μειναμε παγοκολωνες με την ρατσιστικη συμπεριφορα του ιδιοκτητη και των υπαλληλων του.

Ντροπη και αισχος.
Υπαρχουν εκει διπλα πολυ ανωτερα καταλυμματα να μεινει κανεις και σε καλυτερες τιμες.

Μακρια απο αυτο το ξενοδοχειο................ ειναι ρατσιστες και προσβλητικοι (ανθρωποι ;;;) :/

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, mairy305348056842