Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Trip.com
Travelocity
Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ολα ηταν αψογα!!!Μειναμε στη σουιτα sugar και πραγματικα εντυπωσιαστηκαμε απο το ποσο ομορφα,προσεγμενα και πεντακαθαρα ηταν ολα!Σε συνδυασμο με την υπεροχη θεα που εχει,μας αφησε αφωνους!!Μακαρι να ειχαμε περισσοτερο χρονο γιατι πραγματικα ειναι οτι καλυτερο για να χαλαρωσεις!Ολοι ηταν ευγενεστατοι και φιλικοι, και φυσικα απολαυσαμε τρομερο πρωινο με θεα!!Το προτεινω χωρις δευτερη σκεψη..Σιγουρα θα ξαναπαμε ☺

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Dimitra_Tsop
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2019

Οι τελευταίες μέρες των διακοπών μας με λίγες λέξεις.... Alti Santorini Suites, εύκολη πρόσβαση, υπέροχη θέα, εξαιρετικές εγκαταστάσεις, φιλόξενοι άνθρωποι και καλή παρέα! Δε θα μπορούσαμε να το απολαύσουμε περισσότερο, με την παρέα μου! Θα ανανεώσουμε το ραντεβού μας σίγουρα! Σας ευχαριστούμε πολύ! Εις το επανιδείν, λοιπόν....

Ευχαριστούμε, SofLek
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2019

Επισκεφτήκαμε το ALTI για τριτη συνεχόμενη Χρονια και η εμπειρία ήταν και πάλι μοναδική!!!!!!
Κάθε χρόνο και καλύτερα. Μοναδικό όσον αφορά την τοποθεσια και την παροχή υπηρεσιών!
Εξαιρετικό περιβάλλον, κατάλληλο για την απόλυτη χαλάρωση.
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!!!!!

1  Ευχαριστούμε, Lovesurfing22
Ο/η altisantorinisuites, Διευθυντής του Alti Santorini Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2019

Καλησπέρα από την όμορφη Σαντορίνη

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Είμαστε πολύ χαρούμενοι που δείχνετε την προτίμηση σας στο Alti για τρίτη συνεχόμεη χρονιά και ελπίζουμε να σας φιλοξενούμε κάθε χρόνο!!

Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έχω ενθουσιαστεί πάρα πολύ με το ξενοδοχείο τις υπηρεσίες του αλλά κυρίως με το προσωπικό του και τις εκπλήξεις που είχαμε για τα 10 χρόνια γάμου... Σας ευχαριστούμε πολύ και ελπίζω ότι πολύ σύντομα θα ξανα έρθουμε.....

Ευχαριστούμε, Culture30241789373
Ο/η altisantorinisuites, Διευθυντής του Alti Santorini Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2019

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Μας ικανοποιεί ιδιαίτερα που μείνατε ευχαριστημένοι με την παραμονή σας στο Alti και ελπίζουμε να σας ξανά φιλοξενήσουμε πολύ σύντομα!

Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ονειρεμένο ξενοδοχείο που βρίσκεται στην Σαντορίνη στο Μεγαλοχωρι και κρέμεται πάνω από την Καλντέρα. Ένα ειδυλλιακό τοπίο που μένεις κυριολεκτικά άφωνος από την ομορφιά του!!!! Περιβάλλον μοναδικό, εξαιρετικό full services, πεντακάθαρο,minimal rooms,με ιδιωτική πισίνα, απλά τέλειο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, EIRINI V