Agoda.com
Expedia.com98 $
Travelocity98 $
Priceline80 $
Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο με πενταστερη παροχη υπηρεσιων, με άψογους επαγγελματίες ανθρώπους οι οποίοι έκαναν τη διαμονή μας μοναδική και αξέχαστη. Με μοναδικές παροχές και άψογο πρωινό. πλούσιο και γευστικό πρωινό σε μπουφέ με αγνά ντόπια υλικά και γευστικά και περιποιημένα πιάτα. Όλοι τους πλήρως καταρτισμένοι. Οικογενειακό και άκρος φιλικό περιβάλλον. Ηρεμο σκηνικό, εξαιρετικά δωμάτια με όλες τις ανέσεις και πολύ καλές τιμές στο εστιατοριο που βρισκεται ακριβως απεναντι με αυτη την υπεροχη και μαγευτική θεα.
Το μέρος που βρίσκεται είναι σε τέτοιο σημείο όπου μπορείς να πας παντού. Το προτείνω ανεπιφύλακτα τοσο για οικογενειες οσο και για ζευγαρια και σίγουρα θα ξαναπάμε και για 3η συνεχομενη χρονια.

Ευχαριστούμε, karellask
Ο/η minasSantorini, Διευθυντής του Caldera View Bungalow Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε που χαρήκατε την διαμονή σας στο Ξενοδοχείο μας και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε για τρίτη φορά :)

Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2018

Εξαιρετικό ξενοδοχείο , με πολυ ευγενικό προσώπικο , ενδιαφέρονται για τους φιλιξενούμενούς τους και είναι πρόθυμοι να σε βοηθήσουν σε οτι και αν χρειαστείς. Η πισίνα είναι πολύ μεγαλη και εντυπωσιακή , τα δωμάτια είναι πολυ άνετα και φωτεινα .Το πρωινό είναι παραδοσιακό και πλούσιο. Το εστιατόριο έχει την πιο εντυπωσιακή θέα και για τους πελατες του ξενοδοχείου προσφέρουν 20% έκπτωση . Ολα ήταν υπέροχα και σιγουρα αν ξανα βρεθούμε στη Σαντορίνη θα μείνουμε σε αυτό το ξενοδοχείο.

Ευχαριστούμε, Maria P
Η κριτική έγινε: 12 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά μείναμε πολύ ευχαριστημενοι, τόσο από θέμα διαμονής, όσο και από τη συμπεριφορά του προσωπικού. Ήταν όλοι ευγενέστατοι και πρόθυμοι να μας εξηπηρετήσουν. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε ένα ήσυχο μέρος, λίγο πιο έξω από το Μεγαλοχώρι. Επιπλέον, ακριβώς απέναντι έχουν ένα καφέ - μπαρ - ρεστοράν, όπου οι πελάτες του ξενοδοχείου έχουν το προνόμιο τα φάνε και να πιούνε έχοντας 20% έκπτωση. Ελπίζω να καταφέρω να ξαναπάω σύντομα..!!!

Ευχαριστούμε, MariL1614
Ο/η minasSantorini, Διευθυντής του Caldera View Bungalow Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Οκτωβρίου 2018

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε

Ευχαριστούμε για το χρόνο και για την κριτική σας.
Χαιρόμαστε που χαρήκατε την διαμονή σας μαζί μας και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Ευχαριστώ

Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2018

Εξαιρετικό... φιλόξενο ξενοδοχείο με εξαιρετικούς ιδιοκτήτες .. άμεση και φιλική εξυπηρέτηση από το προσωπικό!! Δωμάτια πολύ καθαρά και εξαιρετικό το πρωινό του!!
Ο. Χώρος της πισίνας υπέροχος!θα σας το πρότεινα ανεπιφύλακτα!!!
Εύχομαι και του χρόνου να είμαι ξανά εκεί!,

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, ElliH35
Ο/η minasSantorini, Διευθυντής του Caldera View Bungalow Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια για το Ξενοδοχείο μας
Χαιρόμαστε πολύ που χαρήκατε την διαμονή σας εδώ μαζί μας και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε

Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2018

Καλο δωματιο σε ισογειο και καθαρο , αν εξαιρεσεις οτι σου χτυπαγε τη πορτα η καθαριστρια στις 10.30 καθε πρωι για να δει αν εισαι μεσα!!!
Επισης η ντουλαπα δεν ειχε καν κρεμαστρες ενω ενημερωσαμε την κοπελα στη ρεσεψιον ποτε δεν μας απαντησαν...
Απο τα πιο απαραδεκτα πρωινα που εχω δει σε εναν απαισιο χωρο με οχλαγωγια και χαμηλης ποιοτητας πρωινο μια φορα πηγαμε τις επομενες μερες απο φουρνο !
Δεν θα το προτεινα ιδιαιτερα , απο τα θετικα η αποσταση στις γυρω περιοχες και στα Φηρα που ηταν πολυ καλες

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, akx90
Ο/η minasSantorini, Διευθυντής του Caldera View Bungalow Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουλίου 2018

Αγαπητέ Φιλοξενούμενε,

Ευχαριστούμε για το χρόνο και για το σχόλιό σας.
Για τις κρεμάστρες λυπάμαι εάν δεν σας έδωσαν αλλά αυτά συμβαίνουν μέσα στη σεζόν και με το Ξενοδοχείο γεμάτο.
Για το πρωινό εάν θυμάμαι καλά την περίπτωσή σας επειδή είχαμε 2 ζευγάρια Ελλήνων αυτή τη περίοδο μόνο είχατε πάει είτε στις 8:15 ενώ τα πρωινά ανοίγουν στις 8:30 είτε στις 9:50 10 λεπτά πριν τα πρωινά τελειώσουν όταν και ο μπουφές έχει σχεδόν αδειάσει μετά από 4 φορές γέμισμα. Όσο για το χώρο ένα κτίριο φτιαγμένο από πέτρα στην είσοδο του Ξενοδοχείου δεν το λες και απαίσιο αλλά αυτό είναι στο γούστο του καθενός.
Σας ευχαριστούμε που αναφέρατε ότι τα δωμάτια ήταν καθαρά μιας και είναι το πιο σημαντικό για ένα Ξενοδοχείο.