“Σχεδον τελειο”
Κριτική για: Χαρούπι και Ελιά

Χαρούπι και Ελιά
Περιγραφή: (Είμαστε κλειστά για το χειμώνα! Σας ευχαριστούμε!) Παραδοσιακή ταβέρνα στην Κρήτη, στο Μελιδόνι. Στην όμορφη και γραφική πλατεία του Μελιδονίου, δίπλα στο Βασιλικό Πηγάδι, απολαύστε μοναδικές γεύσεις του παρελθόντος, μαγειρεμένες στο σήμερα. Θα ήταν χαρά μας να σας υποδεχτούμε!

Πολυ καλο κι ευγενικο προσωπικο! Πολυ ομορφη τοποθεσια! Οι ποσοτητες των πιατων ειναι μικρες και οι χυλοπιτες που εφαγα εγω ειχαν υπερβολικη κρεμα γαλακτος

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 274maggys

Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφος χωρος σα παραμύθι. Φαγητό πεντανοστιμο! Πιτακια με πράσο, πιτακια με δυοσμο και φέτα, μπιφτεκι γεμιστό, τηγανιά με κιτρο (απίστευτο), μπισκότο χαρουπι με μους τυριών, παντζάρια. Ολα υπέρ τέλεια!
Σας ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία!

3  Ευχαριστούμε, StellaC154
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Προτεινόμενο. Ιδιαίτερες γεύσεις. Λίγα τραπέζια. Καλή θέση στη κεντρική πλατεία. Γρήγορο Σέρβις. Αξίζει

Ευχαριστούμε, manolisg964
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία πιάτα πέρα από το συνηθισμένο. Γρήγορο σέρβις και πολύ ευγενικό. Για την ποιότητα του φαγητού καλές τιμές. Ευχαριστούμε για μια πολύ ωραία βραδιά.

Ευχαριστούμε, KostasGW
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Και για φαγητό και για καφέ και για γλυκό, τα απολαμβάνεις όλα!! Και τη παρέα και τα χαμόγελα και το χώρο!

Ευχαριστούμε, irinia_ana

Χαρούπι και Ελιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μελιδόνι, Νομός Ρεθύμνου
Πάνορμο, Νομός Ρεθύμνου

Πέραμα, Νομός Ρεθύμνου
Μαργαρίτες, Νομός Ρεθύμνου

Χαρούπι και Ελιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.