Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020

θέλω επειγόντως διακοπές για αυτό πήγα χωρίς τηλέφωνα κατά προτίμηση αλλά δε γίνεται οπότε παραλία να κολυμπάς στο μεσσηνιακό και να μη ακούς τίποτα φαγητό πολύ κιλά πολλά ευχαρίστηση μεγάλη φιλόξενο προσωπικό

Ευχαριστούμε, ORLANDO789
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020

απλά και ωραία αυτό ήθελα μετά τη κλεισούρα θάλασσα και πισίνα να αρχίσω να γελάω ξανά να βλέπω κόσμο χαλαρά όχι άλλο πίεση φαΐ και ξεκούραση ωραίες εικόνες δύσκολη χρονιά για όλους μας να περνάμε καλά όσο μπορούμε

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, BRUCHEK
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο φαίνεται σαν εγκαταλελειμένο και το προσωπικό σαν να σιχαίνεται τη δουλειά του. Κατά την άφιξη μας στη ρεσεψιόν, το προσωπικό μας έκανε να νιώσουμε άβολα καθώς μας μιλούσε σαν να είμαστε ηλίθιοι. Οι πετσέτες και οι μαξιλαροθήκες του δωματίου μας είχαν στάμπες από make up, και το παραθυρο του μπάνιου αράχνες, και οι υπεύθυνες καθαριότητας δεν ήταν καθόλου πρόθυμες να βοηθήσουν με την κατάσταση. Η πισίνα αρκετά καλή. Ποτε δεν καταλάβαμε την ώρα λειτουργίας του πρωινού. Στη ρεσεψιόν μας είπαν ότι είναι μέχρι τις 10:30 παρόλα αυτά στις 10:00 το προσωπικό μάζευε τα πάντα λες και τους κυνηγάει κάποιος. Το πρωινό εν μέσω κορονοϊού σερβίρεται σε μπουφέ, χωρίς να υπάρχει κάποιο άτομο με γάντια να σερβίρει τους επισκέπτες, με αποτέλεσμα να χρησιμοποιούν όλοι τις ίδιες λαβίδες για να εξυπηρετηθούν. Το φαγητό μέτριο. Το επιλέξαμε επειδή ήταν το μόνο διαθέσιμο τις ημερομηνίες που θέλαμε. Δεν θα το πρότεινα. Δεν θα το επέλεγα ξανα.

Ευχαριστούμε, antigonik529
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Παίρνουν στο λαιμό τους τον κόσμο που με τις οικονομίες του θέλει να περάσει έστω και λίγες μέρες ξεκουρασης. Τώρα θα ξεκινήσω να σας περιγράψω την κατάσταση που
επικρατούσε εκεί πριν από μία εβδομάδα περίπου ορκίζομαι να πω μόνο την αλήθεια
1) χορός στο ξενοδοχείο πάρα πολύ βρώμικος παρατημένα τα πάντα το
δωμάτιο πάρα πολύ βρώμικο βρύσες να κρέμονται αράχνες και μύγες σε τοίχους και πάτωμα το δωμάτιο να βρωμάει ουρά από την τουαλέτα που ήταν μες στη βρώμα τα στρώματα
ήταν από τότε πού φτιάχτηκε το ξενοδοχείο ελατήρια είχαν πεταχτεί. Σκισμένα σεντόνια διαλυμένες καρέκλες και τραπέζια έξω στο μπαλκόνι.
2) παραλία παρατημένη
σε μέγιστο βαθμό μέχρι που σε έπιανε μελαγχολία. Πισίνα μεγάλη και πολύ πολυ βρώμικη.
3) φαγητό το χειρότερο φαγητό όλων των εποχών το έχω δει εκεί μέσα Από που να ξεκινήσω
Μεσημέρι και βράδυ τα ίδια φαγητά
τέσσερα είδη . Ο καθένας έβαζε τα χέρια μέσα σε παγάκια για να πάρει και σάλτσες για να δοκιμάσει Χωρίς καμία επίβλεψη. Τα σερβίτσια και γυάλινα μπολ τα
οκτώ στα δέκα ήταν σπασμένα. Όλα τα αναψυκτικά ήταν μαϊμού πορτοκαλάδα χωρίς γεύση πορτοκάλι
και Όλα Χύμα παγάκια να κουβαλάνε με σακούλες του Σκλαβενίτη. Τι άλλο να σας πω ρε παιδιά τα λέω και εκνευρίζομαι Απορώ πως υπάρχουν τέτοια ξενοδοχεία που μόνο ξενοδοχεία δεν είναι και τρώνε τα λεφτά του κόσμου. Αυτοί οι άνθρωποι που γράφουν τα καλά τα σχολεία πρέπει να είναι οι τυφλοί οι βαλτοί. Ντροπή
ντροπή ντροπή πραγματικά ρίξτε μία ματιά στα αρνητικά σχόλια και θα δείτε ότι όλοι περίπου έχουνε τα ίδια παράπονα. Να τα φάνε στους γιατρούς Οι απατεώνες και να μην τους φτάσουν τα λεφτά που τους δώσαμε.

. Είναι
δύσκολο Από που να ξεκινήσω Γιατί
δεν υπάρχει τίποτα καλό σε αυτό
το τριήμερο που περάσαμε εκεί.

1) δωμάτιο πάρα πολύ βρώμικο και πολύ παλιό χωρίς ίχνος καθαριότητας σκισμένα σεντόνια κουτσουρεμένα στρώματα εικοσαετίας τα οποία είναι για πέταμα τουαλέτα να βρωμάει σαν δημόσιο ουρητήριο. Και μέσα να βολτάρουν μύγες και αράχνες μες στη φύση το ξενοδοχείο για γέλια και για κλάματα.
2) παραλία είναι το πρώτο πράγμα που περνάει από το μυαλό σου όταν πας διακοπές αυτή η παραλία ήταν εγκαταλειμμένοι σε μέγιστο βαθμό με χαλασμένες ομπρέλες καλώδια που κρέμονται πολύ μακριά από το μπαρ της πισίνας και χωρίς κανένα service η παρατήρηση π.χ. ναυαγοσώστη full μελαγχολία σε έπιανε όταν έβλεπες αυτή τη θεά.
3) πισίνα αρκετά μεγάλη και πάρα πολύ βρώμικη.
4) ψυχαγωγία 000000. Άσε τους μεγάλους τα μικρά παιδιά όμως χρειάζονται ελάχιστα μία κούνια ρε αδερφέ υπήρχε ένα ένας παιδότοπος κατεστραμένος και παρατημένος που ήταν πολύ επικίνδυνα βάζεις μέσα εκεί το παιδί σου.
5) φαγητό και συμπεριφορά προσωπικού. Πολύ λίγο και τα ίδια και τα ίδια κάθε μέρα σερβιρισμένο πολύ χύμα ερασιτεχνικά και χωρίς κανέναν έλεγχο για το προσωπικό που σέρβιρε και για τους πελάτες που ένας έβαζε τα χέρια μέσα στα παγάκια Και η άλλη το δάχτυλο μέσα στη σάλτσα να τη δοκιμάσει αυτά τα έχω δει με τα μάτια μου ποια μέτρα για το coronavirus και πράσινα άλογα.
6) ντροπή και αίσχος για αυτούς πού θέλουν μόνο να βγάλουν κέρδη με τα λεφτά του κοσμάκη που κάνει θυσίες ένα ολόκληρο χρόνο για να μαζέψει πέντε φράγκα να πάει έξι επτά μέρες διακοπές αξιοπρεπέστατα αυτοί οι άνθρωποι δεν σέβονται τίποτα Το μόνο που θέλουν είναι μόνο λεφτά.

Ευχαριστούμε, B890KX_
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2020

Οι τοίχοι του δωματίου ήταν με μούχλα! Κανένα μέτρο προστασίας. Στο πρωινό όλοι συζητάγανε τι θα φάνε πάνω από τα φαγητά χωρίς μάσκα και κάνεις δεν έλεγε τίποτα!Η πισίνα ήταν βρώμικη. Γενικά, οι φωτογραφίες δεν ανταποκρινοντουσαν στην πραγματικότητα γιατί επικρατούσε η πλήρης εγκατάλειψη...

1  Ευχαριστούμε, 651vassiam