Priceline
Η κριτική έγινε: 10 Απριλίου 2018

Στα ενοικιαζόμενα «Αργυρόπουλοι» πήγα Μεγάλο Σάββατο με Δευτέρα του Πάσχα. Οι ιδιοκτήτες ευγενέστατοι και φιλικοί. Με εξυπηρέτησαν όταν από λάθος έκλεισα στο booking μία διανυκτέρευση και στο καπάκι έκανα δεύτερη διαφορετική κράτηση και για δεύτερη, χωρίς να με αλλάξουν δωμάτιο.
Ο χώρος είναι ανακαινισμένος και το καταλαβαίνει κανείς από τα μπάνια και τις εξωτερικές πόρτες που είναι καινούριες. Τα δωμάτια ευρύχωρα και καθαρά.
Θα ήθελα να ένιωθα ότι οι κουβέρτες είναι πιο καθαρές. Και τα μπαλκόνια θα τα ήθελα πιο καθαρά. Ήταν απεριποίητα, ίσως επειδή είχε βρέξει την προηγούμενη μέρα. Κατά τα άλλα ήταν πολύ καθαρά τα σεντόνια και τα έπιπλα δεν είχαν ίχνος σκόνης όπως σε άλλα ξενοδοχεία.
Κατά την άποψή μου ενδείκνυται περισσότερο για οικογένειες ή για παρέα φίλων.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Εξαιρετική σχέση ποιότητας-τιμής
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Marianna M