“Υπέροχο φαγητό”
Κριτική για: Estella Mediterranean Cuisine

Estella Mediterranean Cuisine
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί με παρέα από την Αθήνα για φαγητό..Τεράστιες και πεντανόστιμες σαλάτες και ο σερβιτόρος μας πρότεινε να πάρουμε μοσχόρι τομαχωκ...αν και πήραμε 2 μερίδες χορτάσαμε και οι 4,το δεν ψήσιμο και η νοστιμιά του πιάτου ήταν το κάτι άλλο!!! Στο τέλος του γεύματος μας κεράσανε πορτοκαλόπιτα η οποία ήτανε φανταστική... Συγχαρητήρια στη διεύθυνση και το προσωπικό του καταστήματος.. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, Σοφία Π

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικο μαγαζι, φιλικο προσωπικο, ζεστο οικογενειακο περιβαλλον, πολυ νοστιμο φαγητο σε μεγαλες χορταστικες μεριδες. Καθησαμε στο μπαλκονι με φοβερη θεα στο γραφικο λιμανακι αρχικα για καφε.... αλλα καταληξαμε να παραγγελνουμε ποικιλια κρεατικων, σαλατα estella και ποικιλια τυριων!! Ολα πεντανοστιμα. Μας το προτειναν φιλοι μας και σιγουρα θα το προτεινουμε κ μεις σε φιλους μας! Η καλυτερη επιλογη για κατι διαφορετικο απο τα συνηθισμενα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, thanasis m
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρέα 4 ατόμων καταλήξαμε στο εστιατόριο Estella για φαγητό. Φαγκρι 3 κιλά ψημένο στο φούρνο josper με κάρβουνα. Ομολογώ καταπληκτικό. Επίσης ο ιδιοκτήτης μας πρότεινε κρασί Μαλαγουζιά, πολύ καλό. Το σέρβις τέλειο όσο και η τοποθεσία φανταστική. Σίγουρα θα το επισκεφθούμε ξανά.

Ευχαριστούμε, panagiota v
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκέφτηκα με την οικογένειά μου, μας κέρδισε αρχικά η μαγευτική τοποθεσία του με την υπέροχη θέα ο ζεστός χώρος οι πλούσιες μερίδες οι καλές τιμές και φιλική εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, jpanagi
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2018

Φιλικό περιβάλλον, ευγενική εξυπηρέτηση , ωραία διακόσμηση του μαγαζιού στον πάνω όροφο αλλά όλα τα λεφτά είναι στο μπαλκόνι επάνω που το χειμώνα είναι κλειστό με τζάμι και θέα το λιμανάκι του Παράλιου Άστρους .Μουσική έντεχνο ελληνικό , μερίδες μεγάλες και τιμές ικανοποιητικές για αυτά που προσφέρει.Η διακόσμηση είναι στο μοντέρνο στυλ και σε προδιαθέτει ευχάριστα.Πήραμε σαλάτα estela καλή και περισσότερο η σως μπορεί να γίνει ακόμα καλύτερη.Γαριδομακαρονάδα αρκετά καλή , τσακώνικες μελιτζάνες με τυριά στο πήλινο δυνατές , καρμπονάρα με μανιτάρια επίσης δυνατή.Αυτή που μας άρεσε περισσότερο ήταν η μοσχαρίσια σπαλομπριζόλα.Μας θύμισε τη μπιστέκα αλά φιορεντίνα ζουμερή , μαλακιά σενιάν.Μεγάλη με ωραία διακόσμηση στο τεράστιο πιάτο πριν τη γευτείτε φωτογραφίστε την.Αν σέρβιραν στο τέλος και ένα λικέρ ή ένα γλυκό κέρασμα θα έβαζα 5 αστέρια.

Ευχαριστούμε, kasserkon

Estella Mediterranean Cuisine: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παράλιο Άστρος, Περιοχή Αρκαδίας

Estella Mediterranean Cuisine: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!