Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2018

Υπέροχο ξενοδοχείο με εξαιρετική θέα στην θάλασσα, πολύ ομορφα και δροσερα δωμάτια με ωραίο ντιζάιν πλήρως εξοπλισμενα. Η καθαριότητα παίρνει 10 στα 5 η λέξη πεντακάθαρα νομίζω είναι λίγη και η εξυπηρέτηση άψογη, πρόθυμοι να σε βοηθήσουν σε ότι τους ζητήσεις με χαμόγελο και μέσα από την καρδια τους. Η τοποθεσία είναι κλειδί διότι είσαι κοντά σε όλα. Υπέροχοι άνθρωποι με υπέροχο ξενοδοχείο.το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, tsibri
Ο/η Melia S, Owner του Melia Sol Art Studios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2018

Γειά σας από Χίο!
Ευχαριστούμε πολύ για την εξαιρετική κριτική σας, την περιγραφή σας, καθώς και για την άριστη βαθμολογία. Χαιρόμαστε πολύ που η διαμονή σας στο Melia Sol Art Studios κάλυψε όλες τις υψηλές σας προσδοκίες και μας χαρακτηρίσατε ως "στολίδι για το νησί". Μας δίνει μεγάλη ικανοποίηση να διαβάζουμε τόσο θετικά σχόλια για την ποιότητα των δωματίων και τις υπηρεσίες μας, ιδιαίτερα για την καθαριότητα, το προσωπικό και την τοποθεσία μας.
Σας στέλνουμε τις καλύτερες ευχές μας και ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα!
Με φιλικούς χαιρετισμούς, Ιλένια

Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2018

Υψηλή αισθητική, φιλικότατη φιλοξενία, επαγγελματισμός σε όλα τα επίπεδα.
Ιδανικό σημείο για εξορμήσεις σε όλο το νησί.
Υπέροχη θέα στον κόλπο του Καρφα.
Ιδανικός και ο κήπος με τις αιώρες για χαλάρωση όλες τις ώρες της μέρας.

Ευχαριστούμε, tsaniklidis64
Ο/η Melia S, Owner του Melia Sol Art Studios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Αυγούστου 2018

Αγαπημένοι μας Γιούλη και Γιάννη,
σας ευχαριστούμε πολύ που μας επιλέξατε για την διαμονή σας στην Χίο και που γράψατε ένα τόσο κολακευτικό σχόλιο για εμάς. Χαιρόμαστε που απολαύσατε την φιλοξενία, την τοποθεσία, τους χώρους καθώς και την θέα από το ξενοδοχείο μας και που συνεισφέραμε στο να έχετε "τέλειες διακοπές"! Ήταν ευχαρίστησή μας να γνωρίσουμε μια χαρούμενη και αγαπημένη οικογένεια όπως η δική σας! Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα! Φιλιά σε όλους!

Φιλικά, ιλένια

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2018

Ένας από τους λόγους που το ταξίδι στη Χίο θα μας μείνει αλησμόνητο είναι το Melia Sol art studios. Το κατάλυμα μας πρόσφερε πολύ περισσότερα από όσα προσμέναμε! Άψογη εξυπηρέτηση, φιλοξενία, όμορφο φυσικό περιβάλλον, ησυχία στον χώρο, θέα από το μπαλκόνι, γουστόζικα δωμάτια και το κυριότερο... καθαριότητα. Ό,τι δηλαδή αναζητά κάποιος στις διακοπές του... Επίσης, οι προτάσεις και οι πληροφορίες της Ιλένιας (ιδιοκτήτρια) ήταν πραγματικά πολύ βοηθητικές και έκαναν τις διακοπές ακόμα πιο όμορφες!

Ευχαριστούμε, Demetriskit
Ο/η Melia S, Owner του Melia Sol Art Studios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουλίου 2018

Γεια σας από Χίο!
Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική και τα καλά σας λόγια! Χαιρόμαστε να μαθαίνουμε ότι οι επισκέπτες μας μένουν ευχαριστημένοι από τις παροχές μας, γιατί πάντα προσπαθούμε για το καλύτερο! Ήταν χαρά μας να γνωρίσουμε μια τόσο εξαιρετική οικογένεια και να συμβάλλουμε ώστε να περάσετε όμορφα τις διακοπές σας!
Ελπίζουμε να σας δούμε ξανά σύντομα!

Ιλένια

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2018

Όλα ήταν άψογα !!! Παρόλο που είχαμε επισκεφτεί ξανά το νησί , η Ιλενια , η ιδιοκτήτρια του ξενοδοχείου είναι ο λόγος που θα το ξαναεπισκεφτουμε !!!Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και ευρύχωρο !!! Τέλεια θέα από το δωμάτιο !!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το δωμάτιο ήταν φανταστικό , καθαρό και ευρύχωρο !!!!
Ευχαριστούμε, alexandrikir
Ο/η Melia S, Owner του Melia Sol Art Studios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουλίου 2018

Αγαπητή Κυριακή,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο καλά σχόλια! Είναι ιδιαίτερη χαρά μας να έχουμε χαμογελαστούς πελάτες σαν εσάς και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε το επόμενο καλοκαίρι!

Πολλά φιλιά, Ιλένια

Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2018

Πεντακάθαρο, όμορφη θέα, ευρυχωρο, ζεστη και μοντέρνα διακόσμηση, επιμελημένη από την ίδια την Ιδιοκτητρια, την ευγενική Ιλενια.

Ήσυχη τοποθεσία, με πολύ πράσινο, κοντά στη Χώρα και στον Καμπο, καθώς και στους κεντρικούς δρόμους του νησιού!

Προτείνεται ανεπιφύλακτα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν είναι ανάγκη να αλλάζοντας οι πετσέτες κάθε μέρα (για οικολογικούς λόγους)
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, stekalgio
Ο/η Melia S, Owner του Melia Sol Art Studios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουλίου 2018

Κατερίνα και Στέλιο, γειά σας από Χίο!
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο όμορφα σχόλιά σας. Ήταν ιδιαίτερη χαρά να σας έχουμε κοντά μας. Να ξέρετε ότι ικανοποίησή μας είναι η ευχάριστη διαμονή σας! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Φιλιά πολλά, Ιλένια