Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2018

Όλα ήταν άψογα !!! Παρόλο που είχαμε επισκεφτεί ξανά το νησί , η Ιλενια , η ιδιοκτήτρια του ξενοδοχείου είναι ο λόγος που θα το ξαναεπισκεφτουμε !!!Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και ευρύχωρο !!! Τέλεια θέα από το δωμάτιο !!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το δωμάτιο ήταν φανταστικό , καθαρό και ευρύχωρο !!!!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, alexandrikir
Ο/η Melia S, Owner του Melia Sol Art Studios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουλίου 2018

Αγαπητή Κυριακή,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο καλά σχόλια! Είναι ιδιαίτερη χαρά μας να έχουμε χαμογελαστούς πελάτες σαν εσάς και ελπίζουμε να σας ξαναδούμε το επόμενο καλοκαίρι!

Πολλά φιλιά, Ιλένια

Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2018

Πεντακάθαρο, όμορφη θέα, ευρυχωρο, ζεστη και μοντέρνα διακόσμηση, επιμελημένη από την ίδια την Ιδιοκτητρια, την ευγενική Ιλενια.

Ήσυχη τοποθεσία, με πολύ πράσινο, κοντά στη Χώρα και στον Καμπο, καθώς και στους κεντρικούς δρόμους του νησιού!

Προτείνεται ανεπιφύλακτα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν είναι ανάγκη να αλλάζοντας οι πετσέτες κάθε μέρα (για οικολογικούς λόγους)
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, stekalgio
Ο/η Melia S, Owner του Melia Sol Art Studios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουλίου 2018

Κατερίνα και Στέλιο, γειά σας από Χίο!
Σας ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο όμορφα σχόλιά σας. Ήταν ιδιαίτερη χαρά να σας έχουμε κοντά μας. Να ξέρετε ότι ικανοποίησή μας είναι η ευχάριστη διαμονή σας! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Φιλιά πολλά, Ιλένια

Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2017

τα στουντιος βρισκονται σε ενα καταπρασινο χωρο με υπεροχη θεα στη θαλασσα.Τα δωματια μεγαλα πεντακαθαρα πληρως εξοπλισμενα με ποιοτητα λεπτομερεια και υψηλο γουστο και οι κιονοχρηστοι χωροι ηρεμοι και καθαροι.Ολα αυτα οφειλονται στην Ιλενια και τους γονεις της που θεωρουν φιλοξενουμε νους τους πελατες τους και προσπαθοθν με καθε τροπο να προσθερουν υψηλου επιπεδου φιλοξενια συγχαρητηρια! εις το επανιδειν

Συμβουλή για το δωμάτιο: ολα τα δωματια ειναι αψογα
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, nikos p
Ο/η ilenia T, Owner του Melia Sol Art Studios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2017

Ευχαριστούμε πολύ Νικο για τα όμορφα σχόλια !
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε τα δωμάτια, τον περιβάλλοντα χώρο, τη θέα και τη φιλοξενία μας ! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα :)

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2017

Τέλειο. Εκπληκτικά δωμάτια μεγάλα πολύ καθαρά και άνετα. Βρίσκονται σε πολύ καλό σημείο και έχουν εξαιρετική θέα. Πολύ φιλικοί και φιλόξενοι άνθρωποι η Ηλένια κ η οικογένειά της. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Άνετο κ καθαρό. Βρίσκεται σε πολύ καλό σημείο και έχει τέλεια θέα.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Vaso S
Ο/η ilenia T, Owner του Melia Sol Art Studios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Αυγούστου 2017

Ευχαριστούμε πολύ Βάσω,
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο μέλλον .. Οι αιώρες, σας περιμένουν :)

Χαιρετισμούς σε όλους ..
Ιλένια

Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2017

Ξεκινώντας απο τον ανθρωπο που μας υποδέχτηκε!Η Ιλενια είναι ένας δημιουργικός και γεμάτος όρεξη άνθρωπος που δεν εφησυχαζει ποτε,ακόμα και αν όλα δείχνουν τελεια! Η διαμονή μας εκεί ξεπέρασε ακομα και τις πιο απαιτητικες προσδοκίες μας!Το δωμάτιο πολυ ομορφα διακοσμημένο,εφοδιασμενο με προιοντα περιποιησης με μαστιχα,το μπαλκόνι με θεα τον Καρφα γεμιζει το τοπιο σου και ο κήπος προσφερει ξέγνοιαστες στιγμές για χαλάρωση παιχνιδι και διαβασμα παρέα με μια αιωρα!Το νησί πρόσφερεται για περίπατο στα μεσαιωνικά χωρια,δροσερές καθαρές παραλίες και ωραίο φρέσκο ψάρι!η μαστίχα και το αντίστοιχο μουσείο είναι κατι το μοναδικό που θα συναντήσει κάθε ταξιδιώτης!Μετράμε αντίστροφα μέχρι την επόμενη επίσκεψη μας στο νησί!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, alex-dimitra
Ο/η ilenia T, Owner του Melia Sol Art Studios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Αυγούστου 2017

Δήμητρα & Αλέξανδρε,
Eυχαριστούμε πολύ για τα όμορφα λόγια σας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολάυσατε τη διαμονή σας , το δωμάτιο και τη θέα απο το μπαλκόνι σας, τους όμορφους κήπους μας και την χαλάρωση στις αιώρες κάτω απο τη σκιά των δέντρων.
Οι μέρες ποτέ δεν είναι αρκετές για να εξερευνησετε το όμορφό νησί μας. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα και να σας ξεναγήσουμε στην ανεξερεύνητη Χίο αυτή τη φορά. Εκεί το ταξίδι σας θα γίνει ακόμα πιο συναρπαστικό. Ο χώρος μας αναμένεται να σας εκπλήξει ευχάριστα την επόμενη χρονιά..
Να περνάτε όμορφα και να είστε πάντα χαμογελαστοί !
φιλιά
Ιλένια