Priceline
Travelocity75 $
Orbitz.com75 $
Agoda.com83 $
Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2022

μείναμε δέκα ημέρες που τελικά μας φάνηκαν λίγες .ΤΟ Δωμάτιο μας το καθαρίζανε σε καθημερινή βάση.Οι οικοδεσπότες ήταν ευγενικοί έτοιμοι να σε βοηθήσουν σε οτι χρειασθείς .η τοποθεσία ήταν εκπληκτική και πράγματι κοντά στην παραλία ,5 λεπτά με τα πόδια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
1  Ευχαριστούμε, timanti
Ο/η Isidora Michaliodi, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Chios Shallow Sea, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουλίου 2022

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την προτίμησή σας και τα καλά σας σχόλια. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε πάλι.

Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2021

Η διαμονή άριστη, η εξυπηρέτηση άψογη και οι οικοδεσπότες επαγγελματίες από τους λίγους. Άριστα οργανωμένα τα δωμάτια, με πολλά εξτρά και άψογη καθαριότητα.
Η τοποθεσία του καταλύματος σε ήσυχη γειτονιά και πολύ κοντά στην Χίο.
Ευχαρίστως θα το ξανά επιλέγαμε!!!!

1  Ευχαριστούμε, Trail780936
Ο/η George Michaliodis, Owner του Chios Shallow Sea, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Οκτωβρίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ κ. Μαρία για τα καλά σας σχόλια! Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας έχουμε ξανά κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό κατάλυμα, καινούριο, καλαίσθητο και πεντακάθαρο! Οι ιδιοκτήτες εξαιρετικοί, πρόθυμοι και κυρίως επαγγελματίες! Διαθέτει δικό του πάρκινγκ, βρίσκεται στην παραλία του Καρφά με πολύ καλή πρόσβαση προς όλα τα μέρη. Επίσης πολύ κοντά στη Χίο!

1  Ευχαριστούμε, U3243JTanastasiam
Ο/η George Michaliodis, Owner του Chios Shallow Sea, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για την καλή σας αξιολόγηση. Χαιρόμαστε που βρήκατε τα διαμερίσματά μας πεντακάθαρα και καλαίσθητα καθώς και για το ότι η τοποθεσία του καταλύματος σας εξασφάλισε καλή πρόσβαση για την περιήγησή σας σε όλο το νησί. Σας στέλνουμε τους θερμούς χαιρετισμούς μας από τη Χίο.

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο shallow sea για περίπου δέκα ημέρες. Τα διαμερίσματα είναι εξαιρετικά. Πεντακάθαρα, ευρύχωρα, υπερσύγχρονα, με μια διακριτική πολυτέλεια. Υπέροχα στρώματα, λευκά είδη και εξοπλισμός μαγειρέματος. Η περιοχή, Καρφάς, είναι πολύ όμορφη και βολική. Η παραλία είναι σε μικρή απόσταση με τα πόδια, εξοπλισμένη με ότι χρειάζεται (μίνι μάρκετ, ταβέρνες, καφέ κλπ). Επιπλέον, η θέση των καταλυμάτων είναι βολική ώστε να είναι κανείς κοντά στα Μαστιχοχώρια και τις όμορφες παραλίες της Νότιας Χίου. Τέλος, ξεχωριστή ήταν η φιλοξενία και η ζεστασιά των ανθρώπων του shallow sea. Το συστήνω χωρίς καμία επιφύλαξη!

1  Ευχαριστούμε, jennypF7821CL

Σας ευχαριστούμε! Τα σχόλιά σας μας δίνουν μεγάλη χαρά. Χαιρόμαστε που βρήκατε βολική και όμορφη την τοποθεσία και τα διαμερίσματά μας πεντακάθαρα, σύγχρονα και πολυτελή. Υποσχόμαστε να διατηρήσουμε και να βελτιώσουμε ακόμη περισσότερο την προσπάθειά μας για να έχουν οι φιλοξενούμενοί μας τη μέγιστη δυνατή ικανοποίηση και ωραίες εμπειρίες από τη διαμονή τους στο κατάλυμά μας και στο νησί. Πολλούς χαιρετισμούς από τη Χίο!

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Απο τα καλυτερα καταλύμματα που εχουμε ποτε μεινει!Πεντακαθαρο, καινουργιο, άνετο και πρακτικο δωματιο! Πληρως εξοπλισμενο και με πολλα εξτρα σε πανεμορφο περιβαλλον με φοβερό εξωτερικο κοινόχρηστο χωρο. Η βεραντα κλέβει την παρασταση με τελεια θεα! Απλα τελεια διαμονη! Σιγουρα πρεπει να ξαναρθουμε. Ευγενεια και πολυ καλη εξυπηρέτηση απο τον ιδιοκτητη

1  Ευχαριστούμε, tasosm817

Ευχαριστούμε κ. Τάσο για τα σχόλιά σας. Είναι μεγάλη μας τιμή μαζί και ευθύνη να μας κατατάσσετε στα καλύτερα καταλύματα που έχετε μείνει και υποσχόμαστε να προσπαθήσουμε να έχουν οι περισσότεροι φιλοξενούμενοί μας αυτή την αίσθηση. Μας ικανοποιεί ιδιαίτερα που απολαύσατε την θέα από την μεγάλη μας βεράντα και του κοινόχρηστους χώρους μας. Ευχόμαστε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχθούμε ξανά!