“Οκ”
Κριτική για: Τα Κατσαρολάκια

Τα Κατσαρολάκια
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2022

Πολύ καλό και νόστιμο παραδοσιακό φαγητό. Σας συνιστώ την σάλτσα τα κατσαρολακια και το κρασί που είναι επιλογή του μαγαζιού

Ευχαριστούμε, 879marjanas

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενέστατος ο κύριος που μας εξυπηρετησε.Τα ορεκτικά ήταν αρκετά ωραία.Τα κυρίως τελείως τυποποιημένα !Το λουκάνικο ήταν από σούπερ μάρκετ κι ας προσπαθούσε να με πείσει ότι ήταν ντόπιο. Τα κεμπάπ μια από τα ίδια ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ(ήταν και σε προσφορά ,είδα στη διαφήμιση του συγκεκριμένου μάρκετ).Συν το ότι μου είπε ότι είχε τελείωσε το κοτόπουλο και στην παραγγελία του επόμενου τραπεζιου(5λεπτα μετα)σέρβιρε κοτόπουλο .Θα εκτιμούσα αν μου έλεγε απλά την αλήθεια. Εκνευρίζομαι όταν προσπαθούν να με κοροϊδέψουν. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ

1  Ευχαριστούμε, Chrysa K
Ο/η Maria S, Ιδιοκτήτης του Τα Κατσαρολάκια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Αυγούστου 2022

Καλημέρα! Ένα θα σας πούμε....ελάτε άμεσα στο μαγαζί μας (στο νησί είστε ακόμα) με τα προιόντα που ισχυρίζεστε ότι υπάρχουν στα super market και εάν είναι ίδια με τα δικά μας θα σας επιστρέψουμε το ποσό που ξοδέψατε στο μαγαζί μας στις 22/8/22 επί Δ Ε Κ Α . Αναφορικά με το κοτόπουλο .....ΝΑΙ όταν ήρθατε δεν είχαμε φιλέτο κοτόπουλο και στη συνέχεια ήρθε η παραγγελία από το κρεοπωλείο και έτσι κάναμε την επόμενη πώληση περίπου 20 λεπτά αργότερα. Μα γιατί να μη θέλουμε να σας δώσουμε φιλέτο κοτόπουλο? Ειλικρινά απορώ με τον άδικο τρόπο σκέψης σας. Τέλος, σχετικά με τη λέξη ¨'ανέντιμο' που χρησιμοποιήσατε στην κριτική σας ώς τίτλο να σας πούμε πως είναι κάτι που δε μας χαρακτηρίζει και ΠΟΤΕ δεν κοροιδέψαμε ΚΑΝΕΝΑΝ. Αντίθετα, προσπαθούμε να εξυπηρετήσουμε τον κάθε πελάτη όσο το δυνατο καλύτερα. Από ότι φαίνεται σε εσάς δεν τα καταφέραμε, κρίμα, θα προσπαθήσουμε περισσότερο...Μην δυσφημείτε όμως τόσο εύκολα τις προσπάθειες του άλλου... και εάν στην Καρδίτσα τα λουκάνικα είναι διαφορετικά (όπως είπατε) δε σημαίνει ότι όλα τα υπόλοιπα είναι από το super market.Να είστε καλά.

Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2022

απτα καλυτερα εστιατορια στην χιο.τελεια φαγητα κ τα παιδια που το εχουν εξυπηρετικοτατα.αξιζει να το επισκεφτειτε

Ευχαριστούμε, tony k
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το διαβάσαμε εδώ και πήγαμε! Ο άνθρωπος που το έχει μας εξυπηρέτησε και με το παραπάνω η γυναίκα του τρομερή μαγείρισσα! Το μαστελο κόλαση! Φάγαμε κεμπάπ (το καλύτερο που έχω φάει και ελαφρύ) το λουκάνικο όσο πρέπει, η μπριζόλα η μοσχαρίσια τρομερή, όλα περιποιημένα καθαρά! Μην σας φοβίσει που φαίνεται τουριστικό είναι σαν παλιό ταβερνάκι και σαν να τρως το φαγητό της γιαγιας σου! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, giotakan
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Η εμπειρία μας στα κατσαρολάκια ήταν πολύ όμορφη. Καλό φαγητό, σε λογικές τιμές, πολύ καλή εξυπηρέτηση, ευγενικός και φιλικός ο ιδιοκτήτης. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Giannis A

Τα Κατσαρολάκια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μέγας Λιμιώνας, Χίος
Χίος, Νησιά Του Βορειοανατολικού Αιγαίου

Τα Κατσαρολάκια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!