Ξενοδοχείο Μανδράκι
Skiathos Palace Hotel(Κουκουναριές)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Ξενοδοχείο Μούσες(Κουκουναριές)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Priceline
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Maistrali Studios(Κουκουναριές)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Μπαρ/Lounge
Sunset Hotel & Apartments(Κουκουναριές)
Myrtia Hotel(Κουκουναριές)
Amalia Apartments(Κουκουναριές)
Strophilia Apartments(Κουκουναριές)
TripAdvisor
Lake Studios(Κουκουναριές)
Δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για τις ημερομηνίες που επιλέξατε από τους συνεργάτες μας
  • Δωρεάν WiFi
ΦίλτροΌλες
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017

Το ξενοδοχείο βρίσκεται πάνω από την παραλία Κουκουναριές και είναι πραγματικά ένα πάρα πολύ καλό ξενοδοχείο! Το δωμάτιο πολύ καθαρό με ωραίο κρεβάτι και στρώμα. Το πρωινό του είναι καταπληκτικό και προσφέρει σχεδόν ότι θα μπορούσες να ζητήσεις για πρωινό. Η πισίνα του είναι μετρίου μεγέθους και διαθέτει ιδιωτικό χώρο στάθμευσης δωρεάν για τους πελάτες.

• Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Δημήτρης Σ
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2016

πολυ καλο ξενοδοχειο με σωστη και αμεση εξυπηρετηση
η περιοχη κουκουναριες ειναι πολυ ενδιαφερουσα
η συγκοινωνια με λεωφορεια συχνη και ακριβης
αν εχετε ιχ θελει προσοχη τρεχουν πολυ και απροσεχτα αυτα

Συμβουλή: πολυ ζεστη τη μερα κουνουπια το βραδυ
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2015, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, panostsitsanis
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2015

Μαγική εμπειρία στην θεσπέσια τοποθεσία των κουκουναριών.Ολα στα πόδια μας(παραλίες εξυπηρέτηση καλή διάθεση εξαιρετικό φαγητό στο εστιατόριο) πάντα και μόνο με χαμόγελο.Τι άλλο να ζητήσει κανείς απτις διακοπές του?!Η επιστροφή μας θεωρείτε δεδομένη.see you next year.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2015, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Paris P
Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονη μας στο ξενοδοχειο Μανδρακι μας αφησε αρκετα ικανοποιημενους! Η διακοσμηση των δωματιων, η καθαριοτητα σε ολους τους χωρους, το πρωινο, το φαγητο και η εξυπηρετηση των ανθρωπων του ξενοδοχειου ηταν κατι παραπανω απο αριστη! Μαζι με ολα αυτα βρισκεται κ μολις 100 μετρα απο την ομορφη κ πιο γνωστη παραλια της σκιαθου τις κουκουναριες.

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, apopatras
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ήταν ό τι περιμέναμε!!!το δωμάτιο μύριζε από την αποχέτευση,η διακόσμηση που πολύ ωραία αποτυπώνονταν στις φωτογραφίες περιορίζονταν σε βρώμικες ταπετσαρίες και κοντές κουρτίνες αφήνοντας το φως να μπαινει στο δωμάτιο!άλλη παρατήρηση που θέλω να παραθέσω είναι η ελλιπής καθαριότητα σεντόνια με στάμπες και μόνο ένα σφουγγάρισμα!!! Το κάθισμα της τουαλέτας τολμώ να πω ανύρπακτο αφού στεκόταν στον αέρα!! Γενικώς όλα χρήζουν συντήρησης!!!!το στρώμα άθλιο!!υπερεκτιμημένο για 180€ την ημέρα.(δεν ξέρω αν ξένοι κάνουν θετικά σχόλια λόγω μειωμένης τιμής βρίςκοντας το έτςι value for money).Το μόνο θετικό ήταν το προσωπικο που ήταν ευγενέστατο και το φαγητό!

Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με οικογένεια
5  Ευχαριστούμε, menaki