Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονη μας στο ξενοδοχειο Μανδρακι μας αφησε αρκετα ικανοποιημενους! Η διακοσμηση των δωματιων, η καθαριοτητα σε ολους τους χωρους, το πρωινο, το φαγητο και η εξυπηρετηση των ανθρωπων του ξενοδοχειου ηταν κατι παραπανω απο αριστη! Μαζι με ολα αυτα βρισκεται κ μολις 100 μετρα απο την ομορφη κ πιο γνωστη παραλια της σκιαθου τις κουκουναριες.

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, apopatras
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ήταν ό τι περιμέναμε!!!το δωμάτιο μύριζε από την αποχέτευση,η διακόσμηση που πολύ ωραία αποτυπώνονταν στις φωτογραφίες περιορίζονταν σε βρώμικες ταπετσαρίες και κοντές κουρτίνες αφήνοντας το φως να μπαινει στο δωμάτιο!άλλη παρατήρηση που θέλω να παραθέσω είναι η ελλιπής καθαριότητα σεντόνια με στάμπες και μόνο ένα σφουγγάρισμα!!! Το κάθισμα της τουαλέτας τολμώ να πω ανύρπακτο αφού στεκόταν στον αέρα!! Γενικώς όλα χρήζουν συντήρησης!!!!το στρώμα άθλιο!!υπερεκτιμημένο για 180€ την ημέρα.(δεν ξέρω αν ξένοι κάνουν θετικά σχόλια λόγω μειωμένης τιμής βρίςκοντας το έτςι value for money).Το μόνο θετικό ήταν το προσωπικο που ήταν ευγενέστατο και το φαγητό!

Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με οικογένεια
6  Ευχαριστούμε, menaki
Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2015

Είναι ένα ξενοδοχείο με πολλά συν: βρίσκεται κοντά σε 3 υπέροχες παραλίες, είναι αρκετά απλωμένο στο χώρο ώστε να ενισχύει την αίσθηση resort, τα δωμάτια του είναι χαρούμενα και φωτεινά και επιπλέον προσφέρει κορυφαίο φαγητό στο εστιατόριο του. Μου άρεσε επίσης και η ύπαρξη του ergon corner απο όπου ψώνισα φοβερές γκουρμεδιές. Διαθέτει και καλή σχέση ποιότητας -τιμής.

• Διαμονή: Οκτώβριος 2014, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Lydia K
Η κριτική έγινε: 18 Δεκεμβρίου 2014

Το ξενοδοχείο είναι τρισχαριτωμένο, με όλες τις σύγχρονες ανέσεις και αίσθηση υψηλής ποιότητας, άλλα κυρίως όχι απρόσωπο. Οπως συμβαίνει με άλλα της κατηγορίας του. Και αυτό οφείλεται πρωτίστως στις προσπάθειες του προσωπικού που προσέχουν τις ιδιαιτερότητες σου και φροντίζουν να σε εξυπηρετήσουν με υπομονή και καλή διάθεση. Τα εύσημα μου στην κοπέλα της ρεσεψιόν που μου κανόνισε τα πάντα για τις διακοπές μου: απο την ομπρέλα στο χαι μπιτς μπαρ και τις κρατήσεις στα εστιατόρια, μεχρι μαθήματα καταδύσεων. Της αξίζει ενα μεγάλο ευχαριστώ όπως και στο υπόλοιπο team.

• Διαμονή: Αύγουστος 2014, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Liana B
Η κριτική έγινε: 15 Οκτωβρίου 2014

Ενα πολυ φιλόξενο ξενοδοχείο , με υπέροχη κουζίνα , χώρους πολυ όμορφα διακοσμημένους ..σε ενα εξαιρετικό σημείο μέσα στο πράσινο και δίπλα σε μια απο τις πιο ωραίες παραλίες του ... Κόσμου , τις κουκουναριές !!! Επίσης έχει υπεροχο κήπο και παιδική χαρα καθώς και πολυ μεγάλη πισίνα !!! Περάσαμε υπέροχα ... Εύχομαι να ξαναπάμε σύντομα !!!!

Συμβουλή: Ολα ειναι πανέμορφα !!
  • Διαμονή: Ιούνιος 2014, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Elinabarda