1.425
1.425
Η κριτική έγινε: 9 Οκτωβρίου 2022

Επισκέφθηκαμε τον Αύγουστο την όμορφη Σκιάθο μείναμε στις κουκουναριες στο υπέροχο ξενοδοχείο Σκιάθος παλλας η θέα καταπληκτική το προσωπικό στον όροφο μας πολύ ευγενικό το δωμάτιο πεντακάθαρο και η προϊσταμένη σε ότι ζητήσαμε μας εξυπηρετησε με επαγγελματισμο,ευχαριστούμε το Σκιάθος παλλας και εννοείται του χρόνου το καλοκαίρι θα ξαναεπισκεφθουμε το ξενοδοχείο.

Ευχαριστούμε, 609steg
Η κριτική έγινε: 1 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κλείσει 5 ημέρες και περάσαμε φανταστικα! Το δωμάτιο είχε τέλεια θέα και φυσικά πεντακάθαρο. Ολο το προσωπικό που γνωρίσαμε είναι εξαιρετικοί. Πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί και πάντα με το χαμόγελο. Και του χρόνου εκεί θα είμαστε!!

Ευχαριστούμε, Angel-vls
Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε επισκεφτεί το ξενοδοχείο πέρυσι και μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημένοι οπότε αποφασίσαμε να ξανάρθουμε και για τις φετινές διακοπές μας. Είδαμε αρκετές αλλαγές στο ξενοδοχείο, ειδικά στο προσωπικό και μπορούμε να πούμε πως γνωρίσαμε πολύ όμορφους ανθρώπους, γεμάτους όρεξη για δουλειά και ζωή.Αυτη την φορά ήρθαμε για δύο εβδομάδες και είχαμε άπλετο χρόνο για δραστηριότητες και εξερεύνηση! Πανέμορφο νησί και άψογο ξενοδοχείο!

Ευχαριστούμε, C4962YM_
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Τοποθεσία μαγευτική. Καλό σέρβις. Καλό φαγητό. Καθαριότητα. Το εστιατόριο και η πισίνα σε σημείο με ωραία θέα. Το ρούμι σέρβις σε 5 λεπτά στο δωμάτιο.ησυχο και φυσικά δίπλα φανταστικές παραλίες.Ολα τέλεια.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, paulkM5484XN
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2022

Διαβάσαμε αρκετά σχόλια πριν έρθουμε και ήμασταν λίγο διστακτικοί. Είχαμε διαβάσει για το προσωπικό που γράφουν μερικοί ότι δεν είναι εξυπηρετικό ή ότι είναι αγενείς αλλά μετά την επίσκεψή μας σκεφτόμαστε μήπως τελικά ήταν ο κόσμος αγενής, γιατί εμείς συναντήσαμε παιδιά με χαμόγελο και όλοι ήταν τόσο πρόθυμοι στο να μας εξυπηρετήσουν! Το φαγητό στο pool bar ήταν πεντανόστιμο και οι τιμές λογικές. Δοκιμάσαμε μια φορά και το a la carte στην ταράτσα και φάγαμε πολύ καλά. Το δωμάτιο μας καθαρίζονταν καθημερινά και η κυρία Φωτεινή που το καθάριζε ήταν γλυκύτατη! Το ξενοδοχείο προσφέρει και λεωφορείο για τις παραλίες το οποίο χρησιμοποιούσαμε κάθε μέρα. Καταληκτικά, εμείς περάσαμε φανταστικά και θα ξαναερχόμασταν χωρίς δεύτερη σκέψη!

Ευχαριστούμε, afroditiz54