Lol.travel
StayForLong
1.425
1.425
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2017

Επισκέφθηκα το ξενοδοχείο τον Αύγουστο 2017. Όλα ήταν υπέροχα, εξυπηρέτηση άψογη και η θέα άριστη. Ιδιαίτερη εντύπωση από την επαγγελματική εξυπηρέτηση στο pool bar από όλο το προσωπικό και ιδιαίτερα τον Βασίλη και Αλέξη.

Ευχαριστούμε, andrianos2017
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκα το.ξενοδοχειο τονΑυγουστο με φιλους,ενω ειχα ερθει και παλαιοτερα με περιμενε μιαμεγαλη εκπληξη!Ολοι οι χωροι καθως και τα δωματια ειναι υπεροχα ανακαινισμενα καλογουστα και συνδυαζουν την σημερινη αισθητικη με τη σεβεντις αρχιτεκτονικη του!Οι υπηρεσιες παραμενουν τοσερβις καταπληκτικο η καθαριοτητα σε κανει να αισθανεσαι πως βρισκεσαι στο δικο σου χωρο!Το φαγητο εξαιρετικο και φυσικα για τη μοναδικη θεα δεν υπαρχουν λογια να την περιγραψει κανεις παρα μονο αν επισκεφτει το ξενοδοχειο!Του χρονου παλι εδω!!!

Ευχαριστούμε, sakisvouliagmeni
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2017

Μου αρεσε η τοποθεσία του ξενοδοχείου με την καταπληκτική του θεα και η θεση της πισίνας. Επίσης το προσωπικο ήταν καταπλητικο από τον γκρουμ εως τον μπάρμαν .
Το δωματιο ενώ είχαμε κλεισει τρικλινο το τριτο κρεβατι ηταν ραντζο .Επισης το πρωινο ηταν κατωτερο των περιστάσεων και των αστεριων του ξενοδοχείου .Στο μπανιο τα καλλυντικα ηταν παντα λιγοτερα και επρεπε να καλουμε συνεχεια την ρεσεψιόν για να τα αναπληρωνει .
Υπηρχαν οι ημερες που μας αλαζαναν τα σεντονια και τις πετσετες και μας αφηναν για δυο ατομα και όχι για τρεις που ημασταν στο δωματιο .
Το σημαντικο ? το 2017 χρεωνανε το wifi

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωματιο με θεα στη θαλλασα
4  Ευχαριστούμε, Lampropoulos
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη φορά στη Σκιαθο και έτυχε να μου μείνει κ αξέχαστη
Σε αυτό βοήθησε η διαμονή μου σε αυτό το υπέροχο ξενοδοχείο με την υπέροχη θεά της παραλίας των κουκουναριών,με το εξυπηρετικοτατο χαμογελαστό ευγενικό προσωπικό και την άρτια οργάνωση του
Συγχαρητήρια στους διευθυντές κ ιδιοκτήτες του Skiathos palace
Θα ξαναέρθουμε τέλος Αυγούστου σίγουρα
Cheers

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, taurousc
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2017

Λίγες οι μέρες δυστυχώς, αλλά περάσαμε ονειρικά. Η παραλία πάντα πεντακάθαρη, αφού την καθαρίζουν συνέχεια. Τα νερά μαγευτικά, και μέσα εκεί το απόλυτο ξενοδοχείο, με ότι ανέσεις μπορείς να φανταστείς. Δεν βαριέσαι στιγμή. Εξαιρετικά προϊόντα στο μπάνιο του, πετσέτες αφράτες, και τα πάντα έλαμπαν. Μου έκανε φοβερή εντύπωση οι σχέσεις μεταξύ τους. Σε έκαναν να νιώθεις ότι έχεις πάει σε φιλικό σπίτι. Σίγουρα θα ξαναπάμε

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους