Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαίνοντας πολλά ταξίδια σε όλη την Ευρώπη ,με διαμονή σε τεσσάρων και πέντε άστρων ξενοδοχεία ,θα μπορούσα να πω πως από την εξυπηρέτηση του προσωπικού και από την καθαριότητα και το δωμάτιο είμαι ικανοποιημένος!!τι δεν μου άρεσε ; πλήρωσα τιμή με θέα θάλασσα και έβλεπα δεντρα ;θεωρώ σαν επιχειρηματίας πως ότι πληρώνεις πρέπει να παίρνεις ,όταν μάλιστα έκανα το παράπονο μου στην reception ότι ξέρετε πλήρωσα θέα θάλασσα αλλά έβλεπα δεντρα ,μου είπε ότι ξέρει και ότι πληρώνουν κάποιον
Για να τα κόβει αλλά δεν τα κόβει ..εγώ όμως τα χρήματα μου τα πλήρωσα..επίσης ανύπαρκτο πάρκινγκ να γυρίζεις από βραδινή έξοδο και να κανείς 20 λεπτά να βρεις να παρκάρεις ,πάρκινγκ δεν υπήρχε Ποτε σχεδόν διαθέσιμο πίσω από το ξενοδοχείο,και ο χώρος που μας συστήθηκε ότι είναι του ξενοδοχείου ,ήταν παντα πιασμένος και ακατάλληλος για αυτοκίνητα αξίας Τούλαχιστον,φεύγωντας και τελειώνοντας τις διακοπές σου ,πρέπει να φεύγεις με την αίσθηση της χαράς ,δυστυχώς εγώ δεν έφυγα με αυτή την αίσθηση από το ξενοδοχείο σας ..δεν θα το ξανά προτιμήσω ..

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, alexis_Baum
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχο ξενοδοχείο νεόδμητο στο κέντρο του χωριού!Καθαρα δωμάτια υπέροχο πρωινό και υπέροχο προσωπικό!Ευχαριςτω μέρος με πολλές δυνατότητας!
Απολαυσαμε τις παροχές του σπα και εντυπωσιαστήκαμε!Υπεροχος ο χώρος της πισίνας!Ειχαμε και την δυνατότητα να πιούμε το βραδινό μας κοκτέιλ στο μπαλκόνι του ξενοδοχείου!

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Vaso P
Ο/η teo_lefkada, Διευθυντής του Grand Theoni Ξενοδοχείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Ιουλίου 2017

Αγαπητή Vaso P,
ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου σχόλια!
Ελπίζουμε να σε ξαναδούμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας!

Grand TheoNi Team

Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2016

Μείναμε στο Grand Theoni για μια εβδομάδα τον Σεπτέμβρη κ περάσαμε απίστευτα όμορφα! Ο Θοδωρής κι η Ελένη μας υποδέχθηκαν θερμά κ μας πρότειναν τα καλύτερα μέρη του νησιού, τα οποία κ' επισκεφθήκαμε στην συνέχεια. Οι παραλίες του νησιού είναι μοναδικές! Όσο για το Grand Theoni, πρόκειται για ένα πολύ μοντέρνο ξενοδοχείο με εξαιρετικές παροχές, όμορφα, άνετα κ καθαρά δωμάτια κ super αναπαυτικά στρώματα!!
Συνιστώ ανεπιφύλακτα τόσο την Βασιλική όσο κ το Grand Theoni!

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, elena5-patra
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το υπερσύγχρονο ξενοδοχείο Grand Theoni στο κέντρο του χωριού της Βασιλικής είναι η καλύτερη επιλογή για τους απαιτητικούς λάτρεις της λεπτομερειας και της πολυτέλειας. Φωτεινότητα καθαριότητα και απλότητα χαρακτηριζουν το υπερσύγχρονο ξενοδοχείο που είχαμε την τύχη να επισκεφθούμε με την γυναίκα και τα παιδιά μου στις αρχές Αυγούστου. Και μολονότι που το ξενοδοχείο ήταν γεμάτο απο πελάτες, εντύπωση μου έκανε η ησυχία που επικρατούσε σε ολη την εβδομάδα παραμονής μας. Μην παραλείψετε να χαλαρώσετε στο spa ,αλλά και να απολαύσετε το μασάζ της εξειδικευμενης επαγγελματιας αισθητικου της επιχείρησης(δυστυχώς δεν θυμάμαι το όνομα της για να την ευχαριστήσω δημόσια για την ευγένεια και την υπομονή της). Σε απόσταση λιγότερη των 50 μέτρων μπορείτε να βρείτε ATM, αλλά και το πάρκινγκ του ξενοδοχείου. Το ξενοδοχείο διαθέτει καινούργια ποδήλατα σε προσιτές τιμές (πράγμα που με διευκολυνε ιδιαίτερα για τις ημερησιες κοντινές βόλτες με τα παιδιά μου). Ευχαριστώ τους ιδιοκτήτες για κατανόηση που έδειξαν σε προσωπικό μου ζήτημα και το προσωπικό για την υπομονή και τις πληροφορίες που μας παρείχαν για το νησί(ιδιαίτερα ευχαριστώ τον νυχτερινό υπάλληλο κυριο Βασίλη γνωστή της Βασιλικής και του ευρύτερου νησιού μιας και η καταγωγή του είναι από την λευκαδα).

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενα αρκετα καθαρο ξενοδοχειο στο κεντρο του χωριου στο οποιο εγινε μια καλη ανακαινιση. Συμπαθητικο πρωινο και ανετο δωματιο. Η τιμη λιγο τσιμπημενη. Προβλημα η απουσια παρκινγκ. Το προσωπικο εξυπηρετικο. Το μεγαλο πλεονεκτημα η τοποθεσια. Η πισινα ειναι μικρη.

Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Dimitris M
Ο/η teo_lefkada, Διευθυντής του Grand Theoni Ξενοδοχείο, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Αυγούστου 2016

Αγαπητέ Δημήτρη,

ευχαριστούμε για την κριτική σου!

Ελπίζουμε να σε ξαναδούμε σύντομα στο Grand TheoNi!

Με φιλικούς χαιρετισμούς