Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

υποτίθεται θα ειχαμε παρκινγκ υπαρχει μονο μια αλανα που πρεπει να εισαι τυχερος για να βρεις.το δωμάτιο παρα πολυ μικρο με το ζορι χωράς το μπανιο αθλιο 7 ημερες μειναμε μονο 1 μερα καθαρισαν μεσα υποτίθεται ξενοδοχείο ειναι μετα η Τιμή δεν αξιζε 100ε το βραδυ ενα δωμάτιο που αξιζει 40-50€ το πρωινο πολυ μετριο η πισινα μικρη με 5 ξαπλωστρες μονο

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, sp4991
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2016

Ανακαινισμένο ξενοδοχείο με ωραία αισθητική (αν και λίγο μικρά δωμάτια). Καθαρό. Είναι πολύ κοντά στην ακτή αλλά δεν έχει θέα στη θάλασσα. η πισίνα είναι ακριβώς απέναντι, διαθέτει υδρομασάζ και είναι καθαρή. Μείναμε 20-25/8 με 65 ευρω τη βραδια, το ξενοδοχείο ήταν γεμάτο με κόσμο αλλά ήσυχο. κάνουν πλούσιο πρωινό που μοιάζει με μεσημεριανό και έχουν κάποια παραδοσιακά ελληνικά εδέσματα όπως ρυζόγαλο, ντάκο, κλπ Μια μικρή παράλειψη (δεν μας ανανέωσαν τα δείγματα σαμπουάν και αφρόλουτρου) δεν χάλασε την καλή εικόνα που είχαμε συνολικά.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, sofia_christoforidou
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2016

Μείναμε εκεί τον ιούλιο 2016 για μία ημέρα. Ωραίο ξενοδοχείο αλλά πολύ ακριβό. Η πισίνα που διθέτει είναι απέναντι από το ξενοδοχείο έχει 5 ξαπλώστρες και 2 ομπρέλες οπότε πρέπει να προλάβεις για να βρεις σκιά και δεν έχει πουθενά να αγοράσεις έναν καφε.Καθαρό ξενοδοχείο και το προσωπικό πολυ ευγενικο,Θεώρω ότι στην ιδια τιμή μπορεις να βρεις και πολύ καλύτερα και με περισσότερα facilities.Το wifi πολύ καλό.Ελπίζω να βοήθησα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, xrysaargyrou
Η κριτική έγινε: 7 Μαΐου 2015

το συστατικο της επιτυχιας αυτου του ξενοδοχειου,εκτος απτ οτι ειναι ομορφο,ειναι οι ανθρωποι που το πλαισιωνουν!!παντα εκει κοντα σου ετοιμοι να σε εξυπηρετησουν με ενα πλατυ χαμογελο κ ενα γλυκο βλεμα που σε χτυπα κατευθειαν στη καρδια..!το δωματιο μας ηταν φοβερο..ειχε ολα αυτα που χρειαζομασταν ψυγειο tv aircondision free wifi πιστολακι στο μπανιο κλπ..με υπεροχο κρεβατι στολισμενο με λουλουδια..ευρυχωρο πεντακαθαρο με απιστευτη θεα!! μεγαλο μπαλκονι που απτη μια μερια εβλεπες θαλασσα απτην αλλη πρασινο βουνο.γυρω στα 500 μετρα απτη θαλασσα αλλα διαθετει και πισινα!πλουσιο κ νοστιμο πρωινο!! μπραβο στο προσωπικο κ στον ιδιοκτητη.εξαιρετικη δουλεια!! θα ξαναπαμε ανεπιφυλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2015
Ευχαριστούμε, Dimitris M
Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2015

Ένας πραγματικά όμορφος χώρος που μας προσέφερε όλο το πακέτο, άψογη εξυπηρέτηση, φιλικό περιβάλλον, καθαριότητα και γούστο με το προσωπικό και τον ιδιοκτήτη να είναι στην διάθεση μας και σε τιμές που είναι τέλεια προσαρμοσμένες στην εποχή μας. Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν τα βρίσκεις όλα αυτά μαζεμένα σε ένα ξενοδοχείο!

Συμβουλή για το δωμάτιο: όλα τα δωμάτια είναι υπέροχα..
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους