“Value for money!”
Κριτική για: Το Κύμα

Το Κύμα
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Περιγραφή: Εστιατόριο δίπλα στο κύμα ,με ελληνική παραδοσιακή κουζίνα.
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό, η ποικιλία ψαρικων πολύ τίμια με σωστά προϊόντα, υπεραρκετή ποσότητα, η σαλάτα τεράστια. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, agriliki
Γράψτε μια κριτικήΚριτικές (332)

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2022

Υπέροχο φαγητό!!! Εξαιρετικες τιμές!!! Ευγενικό προσωπικό!!!Όλα φρέσκα τα ψάρια,τα καλαμαράκια που πήραμε!!Το καλύτερο στο τέλος με την σοκολάτοπιτα!!! Μπράβο κ πολλά συγχαρητήρια!!!

Ευχαριστούμε, 244despoinap
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2022

Πήγαμε δεύτερη φορά αφού την πρώτη μείναμε πολύ ευχαριστημένοι ! Η δεύτερη φορά ήταν ακόμα καλύτερη από την πρώτη αφού μας απέδειξε πως η πρώτη μας εντύπωση δεν ήταν τυχαία !
Το φαγητό εξαιρετικό σε ποιότητα και ποσότητα , ο καταστηματάρχης μας πρότεινε ένα ωραιότατο ούζο που ήταν άγνωστο για εμάς μέχρι εκείνη τη στιγμή και μας είπε πως αν δεν μας αρέσει θα μας το αλλάξει χωρίς χρέωση (ήταν υπέροχο) !!!
Παραγγείλαμε μια σαλατα κ μια μεγάλη ποικιλία (φανταστική) και μας έβαλαν από πάνω χταπόδι χωρίς έξτρα χρέωση !!!!
Το προσωπικό απίστευτα φιλικό και εξυπηρετικό και κέρασμα γλυκό στο τέλος !

Οι τιμές είναι σούπερ και η ποιότητα εξαιρετική !!!!

Ζητήσαμε να γνωρίσουμε τον μαγαζάτορα ( Θοδωρη) και θελουμε να τον ευχαριστήσουμε για όλα και αυτόν και τον αδερφό του και την μητέρα τους που επιμελείται με αγάπη τα πάντα στην κουζίνα !

Αξίζει να το επισκεφθείτε!!! Μπράβο παιδιά !

Ευχαριστούμε, 338orestisz
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στις 17/7/22. Νόστιμα πιάτα,, εξυπηρέτηση, καλές τιμές, παράδειγμα προς μίμηση στο χώρο της εστίασης! Αμεση εκδοση απόδειξης, pos και κέρασμα!!!

1  Ευχαριστούμε, Takistravel
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Τηλεφωνήσαμε 10’ πριν φτάσουμε καθώς το μαγαζί το βρήκαμε από τις καλές κριτικές που είχε στο Ίντερνετ ! Είχε μείνει ένα τραπέζι και μας το κράτησαν ! Φτάσαμε εκεί ! Το προσωπικό ευγενέστατο ! Ζητήσαμε μπροστινό τραπέζι και αμέσως μόλις άδειασε μας άλλαξαν ! Πήραμε μια χωριάτικη , μια ποικιλία για δυο άτομα και ένα καραφάκι ! Επίσης ζήτησα και μας έψησαν έναν σκάρο που είχαμε βγάλει εμείς νωρίτερα ! Όλα ήρθαν πεντανόστιμα και τα παιδιά ήταν εξαιρετικά ! Γνωρίσαμε και το αφεντικό και ήμασταν πολύ ενθουσιασμένοι! Το συστήνω ανεπιφύλακτα να πάτε! Ποιότητα , ποσότητα και λογικές τιμές ! Αν ξαναπάω στην Βασιλική θα πάω να φάω εκεί σίγουρα

Ευχαριστούμε, Tonia S

Το Κύμα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αθάνι, Απολλώνιοι

Κοντάραινα, Βασιλική
Βασιλική, Απολλώνιοι

Το Κύμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!