TripAdvisor
Βασιλική
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2019

Επισκεφθήκαμε την Λευκάδα τέλη Αυγούστου για λίγες μέρες όμως η βολική τοποθεσία του δωματίου και οι εύστοχες προτάσεις του Ανδρέα και της Κατερίνας , μας βοήθησαν να δούμε το μεγαλύτερο μέρος του νησιού και να μην χάσουμε ούτε λεπτό.

Τα δωμάτια : ήταν ανακαινισμένα και καθορίζοταν κάθε μέρα.

Το πρωινό : είχε μεγάλη ποικιλία (μην χάσετε τα σπιτικά γλυκά και την πίτσα της κυρίας Βούλας)

Πισίνα: ποτό δίπλα στην πισίνα πριν την βραδινή έξοδο.

Εξυπηρέτηση : άψογη. Ήταν πάντα κάποιος εκεί σε ό,τι χρειαστήκαμε.

Τοποθεσία: κοντά στις διάσημες παραλιες και χωριά . Η Βασιλικη σαν τοποθεσια γραφική ,ιδανικη για περπάτημα στο λιμανάκι,χαλαρό κοκτέιλ και καλό φαγητό.

Περάσαμε πολύ ωραια!Το προτείνω!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Panagiota P
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ηρθαμε συστημενοι κιολας απο αλλους που ηρθαν πιο μπροστα και μας ελεγαν οτι ειναι καλο,το μονο καλο ειναι οτι τα δωματια ηταν παντοτε καθαρα καθε μερα το καθαριζαν.Αλλα το πρωινο ειναι μαυρο χαλι,μουχλιασμενα τυρια που τα εβγαζαν για να τα φαει ο κοσμος,αυγα βραστα πανω απο βδομαδα,μεσα στην ομελετα κομματακια απο τσοφλια αυγου και κρατσανιζαν και το κορυφαιο μια τριχα μεσα στην πιτα που πηγα να φαω!!Αφηστε κιολας που ειχε παντου σφηκες και εμπεναν μεσα στα φαγητα και επρεπε να παιζεις κυνηγητο μαζι τους!Μεγαλη αμελεια,δεν τους ενδιαφερει σερβιρουν αυτα που ΔΕΝ θα ετρωγαν ποτε!!Αν θελετε να κλεισετε δωματιο κλειστε χωρις πρωινο πεταμενα λεφτα ειναι!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, O610WD_
Ο/η ANDREAS D, Manager του Katerina Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2019

Λυπάμαι πολύ αν δυσαρεστηθήκατε για κάποιο λόγο.Βέβαια δε λάβαμε κάποιο παράπονο από εσάς ούτε κατά τη διάρκεια της διαμονής σας,ούτε τις 4 φορές που πήρατε πρωινό,oύτε καν τη μέρα που βρήκατε όλα αυτά που αναφέρετε στο πρωινό μας δε καλέσατε κάποιον υπεύθυνο για να του τα υποδείξετε.
Ειλικρινά κάθε παράπονο και σχόλιο είναι αποδεκτό αρκεί να γίνεται αιτιολογημένα.Σεβόμαστε τους επισκέπτες μας και προσπαθούμε μέσα από τα ειλικρινή σχόλια τους να διορθωνόμαστε.Το πρωινό μας(μπουφέ) είναι σπιτικό με αρκετές επιλογές, παρασκευάζεται καθημερινά και τίποτα δε σερβίρεται ξανά την επόμενη.Ως απάντηση στην κακοπροαίρετη και με εμπάθεια κριτική σας σας παραθέτω μερικές κριτικές για το πρωινό μας από επισκέπτες μας όλη τη διάρκεια της φετινής σεζόν.

Victoria122
Ελλάδα
8,8
Υποβολή σχολίου: 4 Αυγούστου 2019
Καθαρο δωματιο, πανεμορφη θεα!
· Το πρωινο ηταν υπεροχο, η θεα απ το δωματιο

Aliki-takis
Ελλάδα
Υποβολή σχολίου: 9 Ιουλίου 2019
Ενα μαγικο μερος σε συνδιασμο με καταπληκτικους ανθρωπους
· Η τοποθεσια ηταν μαγικη,η εξυπηρετηση ηταν καταπληκτικη,τα παιδια ευγενικα και με χαμογελο υπεροχο πρωινο ικανοποιουσε ολα τα γουστα...οι λουκουμαδες της Κατερινας θα μεινουν στην ιστορια..

Yvan
Γαλλία
Επιλογή των ταξιδιωτών · Υποβολή σχολίου: 23 Ιουλίου 2019
Perfect hotel for family vacations in Vassiliki
· Idealy located. Beautiful view on the port of Vassiliki and the bay, not directly in Vassiliki (5 minutes drive) so you're avoiding most of tourists (even though Vassiliki is not crowded).
Very good breakfast.
Very clean hotel (room and commons).
Very nice and clean pool with the view on the bay.

5.0
Excellent

The breakfast buffet was amazing! Homemade food everyday! And different. Always something different and delicious! The hotel was impeccable and very clean. Staff super friendly.

Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2019

Το μόνο καλο ήταν η θέα του δωματίου...το wi fi δεν έπιανε πουθενά...μπαρ δεν υπήρχε ούτε κουζίνα αν θές να φας κάτι...καθώς και πρωινό...δεν υπήρχε επίσης λίγη μουσική στη πισίνα με αποτέλεσμα να γυρνάω στο ξενοδοχείο αποκληστικά για ύπνο.Δεν το προτείνω!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Marianna S
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2019

Πραγματικά δεν γίνεται να σχολιάσω ποσό χάλια ήταν.. απλά πηγαίνετε σε οποιοδήποτε άλλο εκτός από αυτό δεν Υπάρχει μουσική το δωμάτιο χάλια η πισίνα χάλια μπαρ δεν υπάρχει. Μόνο θέα έχει καλή 2 μέρες έκατσα και έλεγα αμαν και πως να φύγω να πάω να μεινω άλλου .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Basilis S
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε εννιά μέρες στο ξενοδοχείο και πραγματικά περάσαμε υπέροχα.
Η Κατερίνα και ο Αντρέας μας περιποιήθηκανε και μας εκαναν να νιώσουμε όμορφα, ευπρόσδεκτοι και μας έδωσαν όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για να εξερευνήσουμε το νησί.

Το ξενοδοχείο ήταν καθαρό, τα δωμάτια περιποιημένα και όλο το προσωπικό ευγενικό και χαμογελαστό.
Το πρωινό πολυ καλό αλλά κατεβείτε εγκαιρα για να το βρειτε.

Φεύγοντας διαπιστώσαμε με έκπληξη ότι μας είχαν κάνει από μόνοι τους καλύτερη τιμή επειδή μείναμε πολλές μέρες και μας κεράσανε και τους καφέδες. Το βρήκαμε πολύ όμορφη κίνηση, απο έναν πολύ όμορφο χώρο και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Κατερίνα και Αντρέα σας ευχαριστούμε πολύ περασαμε φανταστικα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, raschmie