TripAdvisor
Βασιλική
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2019

Το μόνο καλο ήταν η θέα του δωματίου...το wi fi δεν έπιανε πουθενά...μπαρ δεν υπήρχε ούτε κουζίνα αν θές να φας κάτι...καθώς και πρωινό...δεν υπήρχε επίσης λίγη μουσική στη πισίνα με αποτέλεσμα να γυρνάω στο ξενοδοχείο αποκληστικά για ύπνο.Δεν το προτείνω!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Marianna S
Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2019

Πραγματικά δεν γίνεται να σχολιάσω ποσό χάλια ήταν.. απλά πηγαίνετε σε οποιοδήποτε άλλο εκτός από αυτό δεν Υπάρχει μουσική το δωμάτιο χάλια η πισίνα χάλια μπαρ δεν υπάρχει. Μόνο θέα έχει καλή 2 μέρες έκατσα και έλεγα αμαν και πως να φύγω να πάω να μεινω άλλου .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Basilis S
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε εννιά μέρες στο ξενοδοχείο και πραγματικά περάσαμε υπέροχα.
Η Κατερίνα και ο Αντρέας μας περιποιήθηκανε και μας εκαναν να νιώσουμε όμορφα, ευπρόσδεκτοι και μας έδωσαν όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για να εξερευνήσουμε το νησί.

Το ξενοδοχείο ήταν καθαρό, τα δωμάτια περιποιημένα και όλο το προσωπικό ευγενικό και χαμογελαστό.
Το πρωινό πολυ καλό αλλά κατεβείτε εγκαιρα για να το βρειτε.

Φεύγοντας διαπιστώσαμε με έκπληξη ότι μας είχαν κάνει από μόνοι τους καλύτερη τιμή επειδή μείναμε πολλές μέρες και μας κεράσανε και τους καφέδες. Το βρήκαμε πολύ όμορφη κίνηση, απο έναν πολύ όμορφο χώρο και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Κατερίνα και Αντρέα σας ευχαριστούμε πολύ περασαμε φανταστικα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, raschmie
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2018

Το δωμάτιο ήταν καθαρό και προσεγμένο ,το shower όμως μικρό ειδικά άν είσαι ευτραφής,το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό αλλά το WI FI ΧΑΛΙΑ..Χρειάζεται προσοχή γιατί το Internet είναι πολύ αναγκαίο πια...Η Πισίνα είναι στα συν.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωμάτια με θέα θάλασσα οπωσδήποτε
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, _E2664IX
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκαμε την Λευκάδα για τριήμερο του Αγίου Πνεύματος και η τυχαία επιλογή μας αποδείχθηκε πολύ καλή. Καθαρό ξενοδοχείο με υπέροχη θέα. Τα παιδιά που το διοικούν απίστευτα, ευγενικά και ο χάρτης τους θαυματουργός. Οσοι θέλουν μια ευχάριστη διαμονή διχως να ξοδέψουν μια περιουσία είναι η ιδανική επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, ChristosT294