TripAdvisor
Βασιλική
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε εννιά μέρες στο ξενοδοχείο και πραγματικά περάσαμε υπέροχα.
Η Κατερίνα και ο Αντρέας μας περιποιήθηκανε και μας εκαναν να νιώσουμε όμορφα, ευπρόσδεκτοι και μας έδωσαν όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για να εξερευνήσουμε το νησί.

Το ξενοδοχείο ήταν καθαρό, τα δωμάτια περιποιημένα και όλο το προσωπικό ευγενικό και χαμογελαστό.
Το πρωινό πολυ καλό αλλά κατεβείτε εγκαιρα για να το βρειτε.

Φεύγοντας διαπιστώσαμε με έκπληξη ότι μας είχαν κάνει από μόνοι τους καλύτερη τιμή επειδή μείναμε πολλές μέρες και μας κεράσανε και τους καφέδες. Το βρήκαμε πολύ όμορφη κίνηση, απο έναν πολύ όμορφο χώρο και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Κατερίνα και Αντρέα σας ευχαριστούμε πολύ περασαμε φανταστικα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, raschmie
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2018

Το δωμάτιο ήταν καθαρό και προσεγμένο ,το shower όμως μικρό ειδικά άν είσαι ευτραφής,το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό αλλά το WI FI ΧΑΛΙΑ..Χρειάζεται προσοχή γιατί το Internet είναι πολύ αναγκαίο πια...Η Πισίνα είναι στα συν.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωμάτια με θέα θάλασσα οπωσδήποτε
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, _E2664IX
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκαμε την Λευκάδα για τριήμερο του Αγίου Πνεύματος και η τυχαία επιλογή μας αποδείχθηκε πολύ καλή. Καθαρό ξενοδοχείο με υπέροχη θέα. Τα παιδιά που το διοικούν απίστευτα, ευγενικά και ο χάρτης τους θαυματουργός. Οσοι θέλουν μια ευχάριστη διαμονή διχως να ξοδέψουν μια περιουσία είναι η ιδανική επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, ChristosT294
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2017

Μείναμε 10 μέρες,περάσαμε τέλεια!!Τα δωμάτια είναι σχετικά καλά,η πισίνα πολύ καλή και το προσωπικό καλό.Ειδικά ο ιδιωκτήτης κ.Αντρέας πολύ ευγενικός!!!!!
Επίσης η θέα απο το ξενοδοχείο είναι μαγευτική!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Εάν επιλέξετε δωμάτια σε υψηλότερους ορόφους, ο θόρυβος της ρεσεψιον δεν θα ακουγεται
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, christos p
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό όμως θα μπορούσε και πολύ καλύτερα για τα 60 ευρώ που κόστισε η διαμονή μας. Ευγενέστατο προσωπικό πάντα στη διάθεσή σου για ότι χρειαστείς. Απέχει 1 χιλιόμετρο περίπου κ πιο κοντά από την τεράστια παραλία της Βασιλικής επομένως πρεπει ή να περπατήσεις για την παραλία ή να κατέβεις με ότι μέσο έχεις έρθει. Προσοχή στο αυτοκίνητο οδηγούν οι τουρίστες ή σταματούν όπου ναναι και το πάρκινγκ είναι δύσκολο ως πολύ δύσκολο γιατι στον κεντρικό δρόμο της Βασιλικής τα πάρκινγκ ανήκουν στα ξενοδοχεία άρα για να σταθμεύσεις πρέπει να το αφήσεις πάνω στο κεντρικό με όλα τα επακόλουθα άγχη. Η πισίνα του ξενοδοχείου καλή μεγάλη και καθαρή. Το δωμάτιο πολύ μικρό. Η θέα των δωματίων που βλέπουν προς την παραλία είναι φανταστική. Ένα θέμα υπάρχει με το μπάνιο κ το aircondition. Το μπάνιο πολύ μικρό κ χωρίς κουρτίνα ή τζάμι άρα μετά από μπάνιο νερά παντού. Το κλιματιστικό με κάθε άνοιγμα του παραθύρου έκλεινε άρα άντε να πιάσει θερμοκρασία. Όποιος έβγαινε μπαλκόνι για να καθίσει ή να κάνει τσιγάρο αυτός που έμενε μέσα έπρεπε να τον κλειδώνει απέξω κυριολεκτικά γιατί εαν δεν σφράγιζε το αλουμίνιο δεν λειτουργούσε το κλιματιστικό. Το πρωινό πολύ φτωχό για τρίστερο ξενοδοχείο. Έχει δωρεάν πάρκινγκ εκτός του ξενοδοχείου κ δωρεάν internet. Ίσως για τα όσα προσφέρει το ποσό των 40 ευρώ να ταίριαζε καλύτερα. Επαναλαμβάνω όμως όσον αφορά την εξυπηρέτηση και την ευγένεια που για μένα πρωτεύουν θα έβαζα πολύ καλά έως άριστα........

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
2  Ευχαριστούμε, mak_chrys007