Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό όμως θα μπορούσε και πολύ καλύτερα για τα 60 ευρώ που κόστισε η διαμονή μας. Ευγενέστατο προσωπικό πάντα στη διάθεσή σου για ότι χρειαστείς. Απέχει 1 χιλιόμετρο περίπου κ πιο κοντά από την τεράστια παραλία της Βασιλικής επομένως πρεπει ή να περπατήσεις για την παραλία ή να κατέβεις με ότι μέσο έχεις έρθει. Προσοχή στο αυτοκίνητο οδηγούν οι τουρίστες ή σταματούν όπου ναναι και το πάρκινγκ είναι δύσκολο ως πολύ δύσκολο γιατι στον κεντρικό δρόμο της Βασιλικής τα πάρκινγκ ανήκουν στα ξενοδοχεία άρα για να σταθμεύσεις πρέπει να το αφήσεις πάνω στο κεντρικό με όλα τα επακόλουθα άγχη. Η πισίνα του ξενοδοχείου καλή μεγάλη και καθαρή. Το δωμάτιο πολύ μικρό. Η θέα των δωματίων που βλέπουν προς την παραλία είναι φανταστική. Ένα θέμα υπάρχει με το μπάνιο κ το aircondition. Το μπάνιο πολύ μικρό κ χωρίς κουρτίνα ή τζάμι άρα μετά από μπάνιο νερά παντού. Το κλιματιστικό με κάθε άνοιγμα του παραθύρου έκλεινε άρα άντε να πιάσει θερμοκρασία. Όποιος έβγαινε μπαλκόνι για να καθίσει ή να κάνει τσιγάρο αυτός που έμενε μέσα έπρεπε να τον κλειδώνει απέξω κυριολεκτικά γιατί εαν δεν σφράγιζε το αλουμίνιο δεν λειτουργούσε το κλιματιστικό. Το πρωινό πολύ φτωχό για τρίστερο ξενοδοχείο. Έχει δωρεάν πάρκινγκ εκτός του ξενοδοχείου κ δωρεάν internet. Ίσως για τα όσα προσφέρει το ποσό των 40 ευρώ να ταίριαζε καλύτερα. Επαναλαμβάνω όμως όσον αφορά την εξυπηρέτηση και την ευγένεια που για μένα πρωτεύουν θα έβαζα πολύ καλά έως άριστα........

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
2  Ευχαριστούμε, mak_chrys007
Η κριτική έγινε: 10 Μαΐου 2017

Τα δωματια πολυ καθαρά, σε πολύ ωραίο σημείο με εξαιρετική θέα και μια καταπληκτικη πισινα. Για την εξυπηρετηση δεν έχω λόγια ήταν όλοι τόσοι καλοί και ευγενικοί.
Θα ξαναέμενα άνετα.
αξιζει να το επισκευτειτε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, wwwandreanatr
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2016

Μείναμε ένα Σαββατοκύριακο του Ιουνίου
Ακόμα δεν είχε πολυ κόσμο και απολαύσαμε την φιλοξενία της Κατερίνας
Το δωμάτιο καθαρο και άνετο με θέα την θάλασσα
Το πρωι κάναμε μπάνιο στη πισίνα με την υπέροχη θέα
Απο το ξενοδοχειο είσαι πολυ κοντα στις δυο πολυ ωραίες παραλίες τις Λευκάδας πόρτο κατσίκι και εγκρεμνους

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
Ευχαριστούμε, axilleasx
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο ξενοδοχείο, πλήρως ανακαινισμένο, σε εξαιρετική τοποθεσία με υπέροχη θέα! Προσεγμένο και πλούσιο πρωινό, καθαρό δωμάτιο και πισίνα!
Οι ιδιοκτήτες με τις χρήσιμες πληροφορίες τους, μας βοήθησαν πολύ και ήταν πάντα εκεί να μας λύσουν απορίες, κάνοντας πιο εύκολη την παραμονή μας στο νησί!
Αντρέα και Κατερίνα σας ευχαριστούμε πολύ! Αν έρθουμε στο νησί θα σας προτιμήσουμε σίγουρα ξανά!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, marianthikapetanou
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ανακαινισμένα κομψά δωμάτια,καθαριότητα, ευγένεια, εξυπηρέτηση, υπέροχη θέα στον κόλπο της Βασιλικής και σε πολύ καλή τιμή . Με της συμβουλές της η οικογένεια που το διοικεί μας βοήθησε να αποφύγουμε δυσάρεστες εμπειρίες στο νησί. Άριστα δέκα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, ΦΩΤΙΟΣ Ρ