Η κριτική γράφτηκε 10 Μαΐου 2017

Τα δωματια πολυ καθαρά, σε πολύ ωραίο σημείο με εξαιρετική θέα και μια καταπληκτικη πισινα. Για την εξυπηρετηση δεν έχω λόγια ήταν όλοι τόσοι καλοί και ευγενικοί.
Θα ξαναέμενα άνετα.
αξιζει να το επισκευτειτε!

• Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, wwwandreanatr
Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2016

Μείναμε ένα Σαββατοκύριακο του Ιουνίου
Ακόμα δεν είχε πολυ κόσμο και απολαύσαμε την φιλοξενία της Κατερίνας
Το δωμάτιο καθαρο και άνετο με θέα την θάλασσα
Το πρωι κάναμε μπάνιο στη πισίνα με την υπέροχη θέα
Απο το ξενοδοχειο είσαι πολυ κοντα στις δυο πολυ ωραίες παραλίες τις Λευκάδας πόρτο κατσίκι και εγκρεμνους

• Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, axilleasx
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο ξενοδοχείο, πλήρως ανακαινισμένο, σε εξαιρετική τοποθεσία με υπέροχη θέα! Προσεγμένο και πλούσιο πρωινό, καθαρό δωμάτιο και πισίνα!
Οι ιδιοκτήτες με τις χρήσιμες πληροφορίες τους, μας βοήθησαν πολύ και ήταν πάντα εκεί να μας λύσουν απορίες, κάνοντας πιο εύκολη την παραμονή μας στο νησί!
Αντρέα και Κατερίνα σας ευχαριστούμε πολύ! Αν έρθουμε στο νησί θα σας προτιμήσουμε σίγουρα ξανά!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, marianthikapetanou
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ανακαινισμένα κομψά δωμάτια,καθαριότητα, ευγένεια, εξυπηρέτηση, υπέροχη θέα στον κόλπο της Βασιλικής και σε πολύ καλή τιμή . Με της συμβουλές της η οικογένεια που το διοικεί μας βοήθησε να αποφύγουμε δυσάρεστες εμπειρίες στο νησί. Άριστα δέκα!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ΦΩΤΙΟΣ Ρ
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2016

Καθαριότητα, ευγένεια , θέα κ λογική τιμή. Είναι ψηλά κ έχει θέα στον κόλπο της Βασιλικής. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό! Η παραλία είναι ωραία κ μπορείς να κάνεις θαλάσσια sports. Ευχαριστούμε περάσαμε υπέροχα. Ζητήστε πληροφορίες για τα τοπικά μαγαζιά (εμείς πήγαμε στον Μαίστρο) κ τον χάρτη της περιοχής θα βοηθήσει!

• Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, elsakozani