Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο ξενοδοχείο, πλήρως ανακαινισμένο, σε εξαιρετική τοποθεσία με υπέροχη θέα! Προσεγμένο και πλούσιο πρωινό, καθαρό δωμάτιο και πισίνα!
Οι ιδιοκτήτες με τις χρήσιμες πληροφορίες τους, μας βοήθησαν πολύ και ήταν πάντα εκεί να μας λύσουν απορίες, κάνοντας πιο εύκολη την παραμονή μας στο νησί!
Αντρέα και Κατερίνα σας ευχαριστούμε πολύ! Αν έρθουμε στο νησί θα σας προτιμήσουμε σίγουρα ξανά!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, marianthikapetanou
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ανακαινισμένα κομψά δωμάτια,καθαριότητα, ευγένεια, εξυπηρέτηση, υπέροχη θέα στον κόλπο της Βασιλικής και σε πολύ καλή τιμή . Με της συμβουλές της η οικογένεια που το διοικεί μας βοήθησε να αποφύγουμε δυσάρεστες εμπειρίες στο νησί. Άριστα δέκα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, ΦΩΤΙΟΣ Ρ
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2016

Καθαριότητα, ευγένεια , θέα κ λογική τιμή. Είναι ψηλά κ έχει θέα στον κόλπο της Βασιλικής. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό! Η παραλία είναι ωραία κ μπορείς να κάνεις θαλάσσια sports. Ευχαριστούμε περάσαμε υπέροχα. Ζητήστε πληροφορίες για τα τοπικά μαγαζιά (εμείς πήγαμε στον Μαίστρο) κ τον χάρτη της περιοχής θα βοηθήσει!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
Ευχαριστούμε, elsakozani
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμεε υπέροχα.ωραία θέα,ήσυχο μέρος,άψογη εξυπηρέτηση και η θάλασσα πολύ κοντά.το συνιστώ ανεπιφύλακτα.δεν υπαρχει περίπτωση να μη μείνετε ικανοποιημένοι...και η πισίνα του το κάνει ακόμη πιο ωραίο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, Bagelis R
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2016

Η εξυπηρέτηση ηταν άψογη απο το προσωπικό καθώς όλοι τους ηταν ιδιαίτεροι ευγενικοί και έτρεχαν να σε εξυπηρετήσουν άμεσα. Το δωμάτιο ήταν πάντα καθαρό σε καθημερινή βάση. Η πισίνα ηταν παντα καθαρή και η θέα το κατι αλλο, ιδιαίτερα το απόγευμα μετα απο ενα θαλασσινο μπανιο στις παραλιες της λευκαδας, σ ευχαριστουσε ενα μπανακι στην πισινα με θεα την Βασιλικη. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.....

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, lamt8