“Μακριά”
Κριτική για: Mega Gyros

Mega Gyros
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η ντροπή της εστίασης
Απορώ με τα σκουπίδια που σερβίρουν στο μαγαζί αυτό
Κρέας που βρωμουσε , κρεας που η υφή του ήταν σα τυρί
Ντροπή και πάλι ντροπή
Stay away
Μακριά

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Guide10045529581

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2021

Παρα πολυ ωραιος και νοστιμος γυρος,προσεγμενη αλαδωτη πιτα,στην πλακα και οχι στα καρβουνα να εχει ενα σωρο καμμενα σημεια,ωραια και ολα τα υπολοιπα συστατικα των τυλιχτων,αψογη εξυπηρετηση,το ενα αστερι το χανετε απο τις σφηκες-καταδρομεις,που πεφτουν κατευθειαν στο πιατο μας(χωρις καμια υπερβολη).

Ευχαριστούμε, George A
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δεν προλάβαμε καν να γευτούμε την ποιότητα των υπερκοστολογισμενων προϊόντων, καθώς αφού είχαμε ήδη παραγγείλει 40 λεπτά και ζητήσαμε με πολύ ευγενικό τρόπο να μας δώσουν μια ενδεικτική ώρα που θα φτάσει η παραγγελία ο αγενεστατος, αναγωγος, σεξιστης κι εριστικός σερβιτόρος μας είπε με ύφος "παιδιά δεν έχουμε αργήσει 10 λεπτά περιμένετε". Μόλις ένα παιδί απ' την παρέα πήγε να ακυρώσει τα 2 απ' τα 10 σουβλάκια ο σερβιτόρος αρνήθηκε, κι έφυγε. Μόλις πήγε μέσα ν ακυρώσει ο φίλος τα σουβλάκια του βγήκε ο σερβιτόρος με ύφος 1.000 καρδιναλίων και μας ανακοίνωσε πως δε θα σερβιριστεί το τραπέζι μας. Όντας νηστικοί κοντά μια ολόκληρη ημέρα κι έχοντας ήδη αναμεινει στο τραπέζι μας 45 λεπτά, παρατηρώντας τον παραπάνω τσαρλατάνο να κάνει καραγκιοζηλικια τύπου κασκαντερ με τα ποτήρια και τις μπύρες σηκωθηκαμε και φύγαμε προκειμένου να μην πιαστούμε στα χέρια με τον κόπανο. Το ένα αστέρι είναι πολύ λίγο.

Ευχαριστούμε, Guide41271816030
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021

Γύρος κοτόπουλο σάντουϊτς. Εξαιρετικά καλός. Εξυπηρέτηση πολύ καλή από τον Γιάννη. Τοποθεσία δίπλα στην θάλασσα με αεράκι δροσερό.

Ευχαριστούμε, dimitriso197
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μακράν το πιο αγενες προσωπικο που συναντισαμε στο νησί. Για δύο σάντουιτς take away περιμέναμε 20 λεπτά.
Η κοπέλα που ήταν στο ταμείο μου λέει κατά λέξη "μπες μέσα να παραγγελεις" και μόλις παραγγελνω μου λέει" βγες και κάτσε έξω τώρα να περιμένεις.".
Απίστευτη ειρωνεία.
Ότι χειρότερο συναντήσαμε.

Ευχαριστούμε, sylviantonta

Mega Gyros: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κοντάραινα, Βασιλική

Mega Gyros: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!